Skip to content

Jak naprawić najczęstsze problemy z LTE, WiFi, Bluetooth i GPS w Pixel 2 XL?

28 de czerwiec de 2021

Pixel 2 XL to bez wątpienia jeden z najważniejszych telefonów z wyższej półki, jakie widzieliśmy w tym roku na rynku, nie tylko nowy przedstawiciel Google, ale także pierwszy z systemem Android 8.0 Oreo, a dla wielu najlepszy aparat zdjęcia dzisiaj. Jednak, jak każdy inny smartfon, Pixel 2 XL może mieć niektóre problemy z wydajnością.

Właśnie z tego powodu w tym konkretnym artykule nie chcieliśmy przestać analizować problemów z łącznością w Pixel 2 XL, które wydają się mieć wpływ na wielu użytkowników, problemy począwszy od połączenia 4G LTE, do połączeń WiFi, Bluetooth lub GPS. Rzeczywiście, jeśli cierpisz z powodu którejkolwiek z tych wad na swoim Pixel 2 XL, powinieneś czytać dalej.

Problemy z łącznością w Pixel 2 XL

Cóż, jeśli masz problemy z LTE, WiFi, Bluetooth i GPS na Pixelu 2 XL, musisz wiedzieć, że żaden z nich nie jest chroniczny w kwestionowane urządzenie, więc raczej problem jest typowy dla twojego urządzenia. Na tej podstawie przedstawimy Ci kilka opcji, które powinieneś wziąć pod uwagę w tego typu sprawie, aby uzyskać rozwiązanie odpowiadające zaistniałym okolicznościom.

Aktywuj tryb samolotowy na kilka sekund

Może to nawet zabrzmieć głupio, ale istnieje kilka lepszych rozwiązań problemów z łącznością w systemie Android niż tryb samolotowy. Wystarczy go aktywować na około 10-15 sekund, a następnie dezaktywować. Klawisz trybu samolotowego polega na tym, że dezaktywuje wszystkie połączenia, dlatego kiedy je zamykamy, są one ponownie aktywowane i nie musimy tego robić ręcznie.

Uruchom ponownie urządzenia Bluetooth i telefon komórkowy

Z drugiej strony okazuje się, że problemy z łącznością naszego Pixela 2 XL są szczególnie związane z Bluetooth. Cóż, w takim przypadku zalecamy skorzystanie z urządzenie bluetooth że połączyłeś się z Pixel 2 XL i uruchomiłeś go ponownie wraz z telefonem komórkowym. Następnie spróbuj je uruchomić tak, jakbyś próbował je połączyć po raz pierwszy, aby sprawdzić, czy problem zniknął.problemy z telefonem komórkowym bluetooth bluetooth

Zapomnij o urządzeniach Bluetooth lub Wi-Fi

Inna opcja lub rozwiązanie, które powinieneś spróbować we wszystkich tego rodzaju sytuacjach, dotyczy zapominania urządzenia lub sieci i problemu. Zobaczysz, że kiedy połączysz się z Bluetooth lub Wi-Fi, w pamięci terminala są przechowywane pewne urządzenia lub sieci. Cóż, powinieneś je usunąć i ponownie połączyć, aby sprawdzić, czy w ten sposób możesz nawiązać nowe połączenie i czy działa.

Zresetuj opcje sieciowe

Cóż, ostatnia możliwa opcja w tych przypadkach jest już bezpośrednio związana z koniecznością zresetowania opcji sieciowych. W tym celu musisz przejść do Ustawień i Uruchom ponownie WiFi, Bluetooth i Bluetooth inne opcje sieciowe. Następnie powinieneś ponownie uruchomić wszystkie sieci lub urządzenia, które zamierzasz połączyć z Pixel 2 XL, i spróbować szczęścia, aby sprawdzić, czy rozwiązałeś problemy.

Jak zapewne zauważyłeś, istnieje wiele początkowych sztuczek, które powinieneś wziąć pod uwagę na wypadek jakichkolwiek problemów z łącznością na swoim Pixel 2 XL. Najlepsze jest to, że te sztuczki są przydatne nie tylko dla tego urządzenia, ale dla każdego, kto ma system operacyjny Android, a także, jeśli masz Pixela 2 XL, będziemy nadal uczyć Cię wszelkiego rodzaju samouczków, więc bądź na bieżąco.

Problemy z danymi w Pixel 2 XL

Jednym z najważniejszych modeli w zakresie komunikacji jest Piksel 2 XL który pozwala na miliony zoptymalizowanych funkcji, model ten jest bardzo poszukiwany, jednak istnieje prawdopodobieństwo awarii. Zwykle występują one w in Wi-Fi, Bluetooth i GPS.

Wciąż tego rodzaju problemy mają rozwiązania który może rozwiązać bardzo szybko, ponowne uruchomienie sieci i usług Bluetooth, a także usługi lokalizacji jest najprostszą opcją. Zwykle kończy się to problemami z tym samym szybko.

Dzięki świetnym opcjom i zoptymalizowanym systemom ten telefon komórkowy jest najlepszą opcją zakupu na rynku, Pixel 2 XL to jedna z najlepszych opcji na telefony komórkowe.

Czy udało Ci się rozwiązać problemy z LTE, Wi-Fi, Bluetooth i GPS w Pixel 2 XL za pomocą tych sztuczek, których Cię nauczyliśmy?