Skip to content

Jak naprawić lub zresetować Google Chrome, aby otwierać strony na Androida

17 de Maj de 2021

Google Chrome to pierwsza opcja, gdy przeglądamy i konsultujemy strony w sieci, ale czasami nie możemy otworzyć lub załadować stron na naszych urządzeniach, dlatego chcemy Cię nauczyć Jak naprawić lub zresetować Google Chrome, aby otwierać strony w systemie Android.

Pierwszą rzeczą jest upewnienie się, że masz połączenie z Internetem i że nie generujesz komunikatu ERR INTERNET DISCONNECTED. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Wi-Fi, czy połączenia transmisji danych zapewnianego przez operatora komórkowego, sprawdź, czy masz usługęJeśli jest pozytywny, należy ocenić inne możliwe przyczyny.

Czy masz najnowszą aktualizację przeglądarki Google Chrome?

Aplikacje wymagają częstych aktualizacji, często powodem, dla którego Google Chrome nie nawiguje, jest to, że potrzebuje aktualizacji. Jednak czasami te aktualizacje nie działają dobrze na naszym urządzeniu lub generują błędy z powodu nowych funkcji, które zawiera.

W takim przypadku są dwie opcje, jeśli chcesz zaktualizować, przejdź do App Store i zaktualizuj. Czy jest już aktualny i nadal nie działa? Będziesz musiał odinstalować tę wersję aplikacji i Wróć do wersji, która działała wcześniej. Przyjrzyjmy się teraz innym prostym rozwiązaniom.

Z łatwością napraw Google Chrome, aby załadować strony na Androida

Może się zdarzyć, że strona nie otwiera się lub nie ładuje się na urządzeniu z Androidem z innych powodów. Telefony gromadzą duże ilości danych nawigacyjnych lub system jest nasycony liczbą aplikacji które działają w tle, co możesz zrobić, aby naprawić lub zresetować Chrome?

Historia przeglądania, pliki cookie i inne dane przechowywane przez Twoją przeglądarkę mogą spowolnić ładowanie i otwieranie stron. Możesz usunąć historię przeglądania Google Chrome, a także inne dane. W jaki sposób?

Zlokalizuj menu Google Chrome na swoim urządzeniu, zwykle jest ono wyświetlane przez naciśnięcie ikony w prawym górnym rogu. W menu możesz wybrać, historię i usunąć wszystkie dane z odwiedzonych stron.

Możesz również uzyskać dostęp przez Ustawienia> Prywatność i bezpieczeństwo> Usuń dane przeglądania. Po wejściu do tego menu możesz zdecydować, co usunąć:

  • Historia nawigacji,
  • Dane strony i plików cookie,
  • Pliki i obrazy w pamięci podręcznej.

Inną prostszą opcją jest ponowne uruchomienie przeglądarki, jest to nawet zalecane przez stronę pomocy Google. Możesz to zrobić uruchamiając menadżera zadań urządzenia, zostaną wyświetlone okna z uruchomionymi aplikacjami.

aplikacja google chrome na smartfonie

Zamknij Chrome, klikając X w prawym górnym rogu. Następnie uruchom go ponownie, co może pomóc naprawić i zresetować Google Chrome, aby otworzyć strony na tablecie lub telefonie z Androidem.

Nasze urządzenie może być również powodem, dla którego strony nie otwierają się w przeglądarce; Aby rozwiązać ten problem, musisz ponownie uruchomić urządzenie. Uruchamiając procesy systemowe od zera, Google Chrome prawdopodobnie będzie lepiej nawigować.

Przepustowość naszego serwisu internetowego może znacząco wpłynąć na szybkość przeglądania w przeglądarce Chrome, co uniemożliwia otwieranie stron internetowych; w związku z tym zalecamy zaprzestanie pobierania, czy to muzyki, czy innych aktualizacji, które wykonujesz.

Zatrzymując te pobieranie, skoncentrujesz swoją przepustowość lub usługa internetowa służąca do obsługi danych tylko po to, aby nawigować w przeglądarce Chrome, aby strony ładowały się szybciej.

Naprawianie i resetowanie przeglądarki Google Chrome w celu otwierania stron w systemie Android jest dość proste, a wiedza, jak to zrobić, może ułatwić korzystanie z naszych urządzeń podczas przeglądania i wyszukiwania w Internecie. Mamy nadzieję, że dzięki tym prostym sugestiom możesz rozwiązać ten problem.