Skip to content

Jak naprawić lub rozwiązać problem pętli rozruchowej lub pętli rozruchowej w systemie Android

18 de czerwiec de 2023

Czy kiedykolwiek słyszałeś o Problem z pętlą rozruchową na Androida? Cóż, wiemy, że niektórzy użytkownicy niestety musieli przejść przez to doświadczenie, podczas gdy inni będą chcieli o tym wiedzieć wcześniej.

Rzeczywiście, jest to powszechny problem że wiele urządzeń mobilnych z systemem Android może ucierpieć i że postaramy się pomóc, abyś nie musiał tego cierpieć.

Po pierwsze, musimy powiedzieć, że wielu użytkowników urządzeń mobilnych z Androidem zwykle wybiera włączać MOD-y do swoich urządzeń, a jeśli tak jest w twoim przypadku, ryzykujesz pętlą rozruchową, a także Bootloop.

Problem polega na tym, że gdy po raz pierwszy doświadczamy tej niedogodności, jeśli nigdy wcześniej jej nie widzieliśmy, jest bardzo prawdopodobne nie wiemy jak to naprawić i dlatego ten artykuł.

Jak łatwo naprawić pętlę rozruchową urządzenia z Androidem

Aby to zrobić, wykorzystamy doświadczenia, które sami użytkownicy komentują, jak to jest wpłynął na nie Android Bootloopi co zrobili, aby jak najszybciej rozwiązać ten problem.

Pobieramy wszystkie dane z różnych forów i sieci społecznościowych, a także dodaliśmy nasze badań i doświadczeńaby stworzyć ten artykuł.

Ważne jest również zaktualizowanie urządzenia do wersji najnowsza wersja AndroidaJeśli nie wiesz, co to jest, możesz łatwo sprawdzić to na oficjalnej stronie Androida, aby dowiedzieć się trochę więcej.

W ten sposób możesz rozwiązać Bootloop swojego telefonu komórkowego z Androidem

Cóż, jeśli niestety ta pętla już nas dotknęła, to musimy o tym wiedzieć istnieje rozwiązanie zostawić za sobą problem, który jest konkretnie w oprogramowaniu sprzętowym urządzenia, za pomocą narzędzia ClockworkMod.

Należy wyjaśnić, że jest coś, co musimy wziąć pod uwagę i to jest to może jeśli powinniśmy zainstalować oprogramowanie układowe Zapas, ale musi to być wyspecjalizowany telefon komórkowy, z którym nie będziesz mieć problemu, musisz dokładnie przyjrzeć się modelowi swojego urządzenia mobilnego.

Dlatego mamy dwa samouczki to ci bardzo pomożeponieważ są one szczególnie skoncentrowane na pobieraniu i instalowaniu oprogramowania układowego i zapasowej pamięci ROM.

Pierwszy z nich Jest na telefony z Androidem Właśnie w przypadku modeli Huawei, Samsung, Motorola, Xiaomi i wielu innych marek Twój telefon komórkowy może znajdować się na liście.

Inny z nich koncentruje się na tym, jak możesz pobierz, zainstaluj i flashuj standardowe oprogramowanie telefonu komórkowego Alcatel Pop C7, chociaż wykonanie tej procedury na telefonie komórkowym wydaje się bardzo skomplikowane, w rzeczywistości zobaczysz, że jest to dość łatwe.

Możliwe jest rozwiązanie problemu z bootloopem twojego urządzenia

Biorąc pod uwagę te elementy, wyjmijmy baterię urządzenia, czekając około minuty, aby umieścić je z powrotem na miejscu, więc pozwól mu odpocząć przez ten czas.

Oczywiście wiemy, że niektóre urządzenia nie pozwalają na wyjęcie baterii, w takich przypadkach szczególnie zalecamy wyłącz je na około pięć minutponieważ w przeciwnym razie możemy spowodować uszkodzenie telefonu komórkowego.

Kiedy to zrobimy, przyjdzie na to czas zrestartuj terminal z trybu odzyskiwania, naciskając jednocześnie przycisk zwiększania głośności, ekranu głównego i zasilania.

W trybie odzyskiwania będziemy przewijać jego menu, aż znajdziemy opcję Usuń dane / przywróć ustawienia fabryczne wybierając go poprzez naciśnięcie przycisku zasilania, dzięki czemu skutecznie przywrócimy go do ustawień fabrycznych.

Te poprzednie kroki muszą być spełnione w sposób szczególnyw przeciwnym razie nie będziesz w stanie ominąć tej irytującej pętli startowej, o której mówiliśmy.

zresetuj ikonę robota

Jeśli z jakiegokolwiek powodu powyższe kroki aby zresetować urządzenie To nie zadziałało, najlepiej postępować zgodnie z samouczkiem, który jest szczególnie skoncentrowany na tym, jak ponownie uruchomić lub zresetować telefon komórkowy z Androidem, dzieje się tak w przypadku, gdy nie byłeś w stanie tego zrobić przy poprzednich wskazaniach.

Ponieważ wiele razy zdarza się, że potrzebujemy krok po kroku, ponieważ nie chcemy czegoś pominąć co jest prawdopodobnie niezbędne, aby móc poprawnie zresetować nasze urządzenie.

po kilku minutach nasz terminal Android powinien się zrestartować pozostawiając za sobą wszelkiego rodzaju problemy z uruchamianiem, takie jak te, które opisaliśmy tutaj, więc nie masz wątpliwości, że jest to bardzo przydatny samouczek.

W każdym razie, jak zawsze mówimy, zalecamy również jeśli nadal masz problemyZapytaj nas o to w komentarzach do tego artykułu, aby ci pomóc.

Mamy nadzieję, że podobał Ci się ten samouczek, a Twoje urządzenie mobilne z Androidem będzie teraz doskonale działać z tymi wskazówkami i sztuczkami, a także dowiedzieć się trochę więcej o jak możesz naprawić inne urządzenia bez niedogodności.

dołącz do naszego kanału telegram