Skip to content

Jak naprawić lub naprawić błąd DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET przeglądarki Google Chrome

11 de Maj de 2021

Ludzie są istotami zależnymi od technologii. Oznacza to, że z jakiegokolwiek powodu zawsze będziemy musieli znajdować się w pobliżu terminala technologicznego. Najważniejsze w tym jest to poprawił nasz styl życia W sposób, jakiego nigdy wcześniej nie wyobrażaliśmy

Jednym ze sposobów, w jaki ludzie wykorzystali opracowane przez siebie technologie, jest komunikacja. Obecnie bardziej niż kiedykolwiek istnieje populacja zglobalizowana i połączona ze sobą. Dzieje się tak, ponieważ dzięki internetowi możemy się komunikować od razu. Ludzie zwykle korzystają z internetu mieć dostęp do wszelkiego rodzaju wiedzy, ponieważ jest to dostępne niemal natychmiast dla każdego podłączonego do sieci.

Jednak wiele razy okazuje się, że wszystkie te urządzenia technologiczne mają błąd i nie mogą połączyć się z Internetem. Dzieje się tak, ponieważ łączenie się z Internetem jest aktywnym procesem, który wymaga ciągłej komunikacji komputera z serwerem i że komunikacja ta odbywa się za pomocą różnych kluczy lub kodowań. które pozwalają ci się połączyć.

Co to jest Google Chrome? Kto to zrobił?

Jest to bardzo znana przeglądarka internetowa, ponieważ wykorzystuje technologię, która nie ma porównania szybkości wśród swoich przeciwników. Dzieje się tak, ponieważ Google Chrome nie oszczędza na używaniu jak największej ilości pamięci RAM aby móc jak najszybciej załadować strony.

Google Chrome, jak sama nazwa wskazuje, został opracowany przez giganta technologicznego Google. Mają kilka szybkich serwerów plus mają niezrównany zespół programistówponieważ stworzyli również legendarny mobilny system operacyjny Android. Najważniejsze z tego wszystkiego jest to, że Google zrobił to za darmo, więc możesz pobrać Google Chrome za darmo w dowolnym momencie na swoim komputerze osobistym lub PC.

Zawsze ważne jest, aby wiedzieć, jak pobrać najnowszą wersję Google Chrome, ponieważ jest to ta z najmniejszą liczbą błędów i zostanie zoptymalizowana w najlepszy sposób dla dzisiejszych telefonów.

Jak naprawić lub naprawić błąd DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET

Od tamtej pory ma to dwa warianty Jest na to rozwiązanie dla użytkowników korzystających z komputera PC i innego rozwiązania dla tych, którzy mają urządzenie mobilne.

Zaczniemy pomagać tym, którzy są z Twojego komputera. Musisz iść na początek, a na pasku startowym zobaczysz przycisk w kształcie lupy. Służy do wyszukiwania elementów na komputerze lub wysyłania go w celu wykonania poleceń, które pozwalają nam uzyskać dostęp do różnych ważnych części oprogramowania. W tym przypadku musimy napisz frazę „ncpa.cpl” i naciśnij Enter.

Gdy to zrobisz, pojawi się nowy ekran z kilkoma opcjami internetowymi, wśród których będziesz mógł rozpoznać słowo „Adres IPv4”. Musisz to kliknąć, aby uzyskać dostęp do protokołu i zmienić serwer DNS. W tym celu musisz umieścić kursor myszy na tej opcji i kliknąć w miejscu, w którym jest napisane „Właściwości”. Raz tutaj, musisz zmienić DNS na Google, czyli 8.8.4.4. Powinieneś także zaznaczyć opcję „Ustaw dynamiczne IP”.

czcionka google w kolorach

Czy masz rozwiązanie na Androida? Co powoduje ten problem?

Jeśli chcesz to naprawić na telefonie z Androidem, zalecamy przejście do sekcji opcji, a następnie przejdź do opcji aplikacji. W tej sekcji zobaczysz kilka opcji, w tym opcję „Usuń / Wyczyść pamięć podręczną”. Musisz wybrać i uruchomić tę opcję, aby aplikacja została całkowicie zrestartowana i wyeliminowana wszelkie błędy, które mogą powodować ten problem.

Jest to spowodowane szeregiem wariantów, które mogą wpływać na wszystko, od usługi internetowej po połączenie z routerem. Często problem pojawia się we własnym protokole IPv4 twojego komputera. Jednak wiele osób zdało sobie sprawę, że ten błąd pojawia się, gdy usługa jest świadczona przez twój internet ma zablokowaną stronę. Jeśli tak się stanie, ważne jest, aby wiedzieć, że eksperci zalecają kilka sztuczek, takich jak połączenie z VPN.

Jeśli jesteś długoletnim użytkownikiem systemu Windows, wiesz, że Chrome ma wiele irytujących problemów, a zdarza się to nawet w przypadku starych użytkowników Androida. Tylko prawdziwi technolodzy wiedzą, co zrobić, gdy Google Chrome się nie otworzy.