Skip to content

Jak naprawić błąd „Nieprawidłowa platforma” New World podczas instalacji?

21 de październik de 2021

New World to gra, która składa się z unikalnego doświadczenia online i jak wszystkie gry online, jest bardzo prawdopodobne, że wystąpią problemy z połączeniem i serwerem. Tak więc z tą grą New World mogą pojawić się pewne niedogodności, które czasami są po prostu spowodowane Internetem, czymś, czego wiele razy nie możemy kontrolować.

Czasami, grając i próbując awansować, możesz: doświadczyć przerażającego opóźnienia, podczas gdy w innych przypadkach możesz napotkać błąd braku połączenia z serwerem lub nieprawidłową platformę. Jeśli szukasz rozwiązania tych problemów z połączeniem, chętnie Ci pomożemy.

Jak wspomnieliśmy, w grach online pojawia się wiele problemów z połączeniem i można powiedzieć, że rootem jest z jednej strony użytkownik, az drugiej dostawcy internetu. Jeśli pojawi się błąd nieprawidłowej platformy, zobaczmy rozwiązanie, ale najpierw zobaczymy, dlaczego pojawia się ten błąd.

jak naprawić błąd nieprawidłowej platformy

Dlaczego podczas instalacji New World pojawia się błąd nieprawidłowej platformy?

Nowa gra Amazon New World jest już dostępna do pobrania na Steam. Ale jest coś, co odkryli przyszli gracze New World, o to chodzi błąd podczas instalacji gry, gdzie pojawia się wiadomość od Steama informująca, że ​​proces instalacji nie mógł zostać ukończony z powodu nieprawidłowej platformy. Komunikat o błędzie mówi, że wystąpił błąd podczas próby zainstalowania New World.

Chociaż przyczyna błędu nie jest w tej chwili nieznana, możemy coś zrobić, aby pokonać przeszkodę, są to proste kroki, które powinny pomóc przyspieszyć pobieranie New World do uruchomienia.

Jakie urządzenia są kompatybilne z aplikacją New World i jakie wymagania musi ona spełniać?

Jeśli myślisz o rozpoczęciu w tej grze, zostawiam Ci ten podstawowy przewodnik, który pomoże Ci, a w tym artykule pokażemy Ci, jakie wymagania są wymagane, aby być graczem, które nie są zbyt nieosiągalne, co by było, gdyby było Obowiązkowe jest dobre połączenie internetowe a tym samym unikniesz irytujących błędów, ponieważ będziesz długo połączony z siecią i z jakimi urządzeniami możesz grać.

Wymagania do gry w Nes World

W systemie Windows 10

Gra New World jest dostępna tylko na Windows 10, możesz ją kupić na dwa sposoby: in Steam i za pośrednictwem własnej strony internetowej Amazon. Aby zagrać w New World, nie trzeba płacić miesięcznej opłaty, wystarczy kupić grę, ta gra jest dostępna w edycji standardowej i edycji Deluxe. Edycja specjalna ma więcej korzyści, w tym dodatkowe przedmioty i cyfrową książkę z ilustracjami.

Należy pamiętać, że chociaż nie wymaga comiesięcznej opłaty, do gry zostały włączone elementy lub obiekty, które można kupić tylko w aplikacji. Istnieje kilka minimalnych wymagań, na przykład:

  • 64-bitowy system operacyjny Windows 10.
  • Procesor Intel Core i5-2400 lub AMD z 4 fizycznymi rdzeniami 3 GHz.
  • Pamięć 8 GB pamięci RAM.
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 670 2 GB lub AMD Radeon R9 280.
  • 50 GB pamięci.

Jak wspomnieliśmy, te wymagania to minimum, abyś mógł cieszyć się grą z surową grafiką. Jeśli chcesz poprawić wrażenia, będziesz potrzebować lepszych komponentów.

Co powinieneś zrobić, aby szybko naprawić ten błąd w New World?

Błąd „Nieprawidłowa platforma” powinien zostać naprawiony przed oficjalną premierą New World, która miała miejsce 28 września. Naprawienie ważne jest, aby upewnić się, że pobieranie zostało zakończone. Zobaczmy jednak kilka zaleceń, jak rozwiązać ten błąd, jeśli się pojawi.

Sprawdź połączenie ze Steam

Aby rozwiązać ten błąd nieprawidłowej platformy, przedstawiamy serię kroków i ważne jest, aby postępować zgodnie z kolejnością, te kroki pomogą ci pozbyć się problemu w procesie instalacji gry.

Pierwsza rzecz to zamknij Steam i uruchom ponownie aplikację. Następnie uruchom Steam jako administrator i zmień lokalizację pobierania gry, musisz wyczyścić pamięć podręczną Steam i spróbować pobrać ponownie, wszystko czyste.

Chociaż Amazon Games nie omawiało jeszcze błędu New World Invalid Platform. To kwestia cierpliwości i czekania na definitywne rozwiązanie tego błędu, w międzyczasie mamy nadzieję, że te zalecenia będą dla Ciebie pomocne. Zalecamy również skorzystanie z pomocy technicznej Amazon Games, aby uzyskać więcej informacji.