Skip to content

Jak naprawić błąd Market OBS Agent?

16 de listopad de 2022

Google Chrome to główna przeglądarka na świecie, przynajmniej najczęściej używana przez użytkowników, dlatego zanim wezwiemy technika, powinniśmy znać wszystkie możliwe tajemnice, błędy i ich rozwiązania. Rzeczywiście, musimy powiedzieć, że kilka dni temu zostawili nam wiadomość związaną z błędem „OBS Market zatrzymał się”więc ideą tego artykułu jest ponowne spojrzenie na ten problem.

Zaczynając od pierwszego, musimy powiedzieć, że jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem Google Chrome, prawdopodobnie zdarzyło Ci się w pewnym momencie, gdy uruchamiasz przeglądarkę, że pojawia się komunikat wraz z zatrzymaniem aplikacji. Kiedy czytamy wiadomość, możemy znaleźć radosną frazę „OBS Market zatrzymał się”więc postaramy się pomóc, abyś mógł rozwiązać ten problem.

Z drugiej strony równie interesujące wydaje nam się zwrócenie uwagi na to, że jest to typowy problem w niektórych przypadkach może nawet przekroczyć przeglądarkę Google Chrome, na przykład, gdy mówimy o sklepie Google Play. Poza tym rozwiązanie, które pokażemy poniżej, pomoże Ci szybko i łatwo się go pozbyć, więc nie musisz się tym ponownie martwić.

Sprzedawaj błędy agenta Google Chrome OBS i ich rozwiązania

Wyczyść pamięć podręczną i dane aplikacji

Jeśli zostałeś zaatakowany przez wyżej wymieniony problem, pierwszym rozwiązaniem, które powinieneś wypróbować, jest rozwiązanie związane z wyczyszczeniem pamięci podręcznej aplikacji i danych, ponieważ OBS z Marketu jest niezbędnym komponentem aplikacji Google. Negatywną konsekwencją tego jest to, że gdy cierpi z powodu niedogodności, może powodować problemy podczas uruchamiania tych aplikacji, jak ma to miejsce na przykład w przypadku Google Chrome.

Aby przeprowadzić ten proces, musimy przejść do Ustawień, Aplikacji lub Menedżera aplikacji, Wszystkie, Chrome oraz w przeglądarce, pierwszą rzeczą, którą wybierzemy, będzie opcja Wymuś zatrzymanie. Kiedy skończysz, wyczyścisz dane aplikacji i pamięć podręczną w tej kolejności, więc powinna się zresetować, a aplikacja zacznie ponownie działać.

uaktualnić aplikację

Jeśli pierwszy samouczek, który właśnie wskazaliśmy, nie pomógł ci, powinieneś wiedzieć, że istnieją inne równie skuteczne alternatywy, takie jak aktualizacja aplikacji, aby uniknąć tych problemów z uruchamianiem. Aby to zrobić, Musimy otworzyć Sklep Google Play z naszego konta na komputerze lub telefonie komórkowym, przejść do Chrome i sprawdzić, czy nie ma dostępnych aktualizacji. Jeśli są, pobieramy je.

Korzystaj z alternatywnych aplikacji

Chociaż zawsze staramy się oferować rozwiązania problemów pojawiających się w Androidzie, nie możemy zapominać o tym, że czasami i bez względu na to, ile wysiłku włożymy, po prostu nie ma rozwiązań. W takich przypadkach zawsze zalecamy to poszukaj alternatywnej aplikacji, której na szczęście jeśli chodzi o przeglądarki jest wiele, więc nie masz problemów.

dołącz do naszego kanału telegram