Skip to content

Jak naprawić błąd Apex Legends 30005 w systemie Windows – szybko i łatwo

18 de luty de 2021

Zalecamy przeczytanie tego artykułu, dzięki któremu się nauczysz Jak naprawić błąd Apex Legends 30005 w systemie Windows – szybko i łatwo

Co to jest błąd 30005?

Błąd 30005 to błąd, który występuje, gdy użytkownicy próbują uzyskać dostęp do gry chronionej przez Easy Anti-Cheat. Problem pojawia się, gdy aplikacja próbuje utworzyć plik w folderze, w którym zainstalowano Easy Anti Cheat. Z tego powodu musisz najpierw dowiedzieć się, czy gra działa poprawnie na komputerze, zanim skorzystasz z rozwiązania błędu.

Dlaczego pojawia się błąd 30005?

Możliwe, że błąd 30005 z powodu oprogramowania antywirusowego, który może zablokuj usługę Easy Anti Cheat. Dlatego nie można uzyskać dostępu do Internetu. Ponadto może wystąpić błąd 30005, ponieważ plik, w którym zainstalowano Easy Anti Cheat, blokuje dostęp do gry wideo.

Podobnie błąd 30005 może wystąpić, gdy usługa Easy Anti Cheat jest wyłączona lub nieaktualna. Dlatego jego funkcjonalność jest ograniczona, a tym samym usterka jest aktywowana. Ponadto może brakować niektórych plików lub być uszkodzone, dlatego należy zweryfikować integralność każdego pliku.

Jak naprawić błąd Apex Legends 30005 w systemie Windows – szybko i łatwo

Aby rozwiązać błąd 30005 Apex Legends w systemie Windows jest to konieczne wykonaj szereg czynności które wyjaśnimy poniżej.

Włącz usługę Easy Anti Cheat

Błąd 30005 może być spowodowany wyłączeniem usługi Easy Anti Cheat przez użytkownika. W takim przypadku jest to konieczne uruchomić usługę naciskając kombinację klawiszy „Win + R”. W oknie uruchamiania pliku wpisz „services.msc” (bez cudzysłowów) i naciśnij „Enter”.

Znajdź usługę Easy Anti Cheat i naciśnij przycisk „Start”. W opcji „Typ uruchomienia” wybierz „Automatyczny”, a następnie kliknij „Zastosuj”. Sprawdź, czy problem został rozwiązany, a jeśli nie, przejdź do następnego kroku.

Sprawdź grę wideo Apex Legends

Czasami błąd 30005 może pojawić się, gdy usługa Easy Anti Cheat nie zweryfikowała gry wideo. Biorąc to pod uwagę, konieczne jest przeprowadzenie tego procesu. Aby to zrobić, przejdź do folderu Easy Anti Cheat i uruchom plik .exe.

Natychmiast otworzy się nowe okno, w którym powinieneś wybierz „Apex Legends”. Następnie kliknij przycisk „Zainstaluj lub napraw”. Zaczekaj kilka sekund na zakończenie procesu i zobacz, czy błąd 30005 został rozwiązany.

Zainstaluj ponownie grę wideo Apex Legends

Jeśli żadne z powyższych nie działa, jest to wygodne zainstaluj ponownie grę wideo Apex Legends. Aby to zrobić, znajdź folder Easy Anti Cheat, naciśnij prawy przycisk myszy na pliku .exe i wybierz „Uruchom jako administrator”. Później zainstaluj ponownie grę wideo Apex Legends i uruchom aplikację, aby sprawdzić, czy błąd został rozwiązany.

Usuń plik Easy Anti Cheat

Jeśli problem będzie się powtarzał, możesz wybrać za wyeliminowanie systemu przeciwdziałania oszustwom. Aby to zrobić, musisz zlokalizować folder Easy Anti Cheat, który uniemożliwia dostęp do innych plików. Następnie zlokalizuj plik EasyAntiCheat.sys. Kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz „Usuń”. Upewnij się, że błąd został rozwiązany.

apex legends graczy

Czy masz na komputerze aplikację MalwareBytes?

Jeśli zainstalowałeś aplikację MalwareBytes na swoim komputerze, może to powodować błąd 30005, ponieważ Easy Anti Cheat może powodować konflikty z programami antywirusowymi.

Dlatego wyłącz to narzędzie, aby sprawdzić, czy ten konflikt został rozwiązany w dniu uruchom grę wideo Apex Legends. Upewnij się również, że naprawiłeś błędy Windows Update na wypadek, gdybyś nie mógł zaktualizować systemu Windows 10.

Napraw nieprawidłowe wpisy systemowe

Czasami pojawiają się błędy z powodu nieprawidłowych wpisów w systemie. Aby rozwiązać ten problem, możesz przejść do witryny ccleaner i pobrać ją. Po uzyskaniu pliku instalacyjnego należy go uruchomić, postępując zgodnie z instrukcjami kreatora.

Po pobraniu i zainstalowaniu CCleaner otwórz tę aplikację i kliknij „Zarejestruj się”. Poczekaj kilka sekund, aż narzędzie zlokalizuje błędy we wpisach w całym systemie. Naciśnij przycisk „Napraw wpisy”, wykonaj kopię zapasową (jeśli chcesz cofnąć zmiany) i przystąp do naprawy nieprawidłowych wpisów.

dołącz do naszego kanału telegram