Skip to content

Jak naprawić błąd 4504 na moim urządzeniu z Androidem – nie znaleziono wiadomości

30 de styczeń de 2022

Android to system, z którym pracują dziś prawie wszystkie urządzenia mobilne. To dlatego, że taki system zawiera świetne funkcje i ponieważ nie musisz płacić za wszystko, jak robisz z iPhonem. Teraz ten system, bez względu na to, jak dobry jest, zawsze ma problemy w działaniu.

Android czasami stanowi problem który jest automatycznie nazywany „Błąd 4504”, aby osoba znająca się na rzeczy wiedziała, do czego się odnosi. Poniżej wyjaśnimy, dlaczego system Android czasami wyświetla komunikat „Nie znaleziono wiadomości”, jak naprawić „Błąd 4504” i co zrobić, jeśli „Błąd 4504” nadal występuje, nawet po wykonaniu wszystkich czynności, aby go naprawić.

Dlaczego na Twoim Androidzie pojawia się komunikat „nie znaleziono wiadomości”?

Na pewno od początku zastanawiasz się, z czym wiąże się ten 'Błąd 4504′. Ten błąd jest bezpośrednio związany z wiadomości, które można wysłać z kartą SIM. Kiedy pojawia się ten błąd, dzieje się tak, ponieważ nie znaleziono wiadomości z karty SIM, najwyraźniej z powodu usterki karty SIM.

Ten błąd jest bardzo denerwujący, ponieważ nawet jeśli mamy internet w domu lub dobry plan transmisji danych i żyjemy w świecie, w którym wszyscy korzystają z aplikacji do szybkiego przesyłania wiadomości, wiadomości te są nadal używane. Zaletą prostych wiadomości tekstowych jest to, że możesz je wysłać, jeśli masz sygnał, bez względu na intensywność Tego samego.

Co więcej, jeśli usługa jest dobra, taka wiadomość natychmiast dotrze do drugiej strony. Nawiasem mówiąc, te proste wiadomości tekstowe są bardzo przydatne, gdy chcesz zarejestruj się lub utwórz konto Skype, WhatsApp, Telegram lub inne konto, które wymaga numeru telefonu.

Jednak pomijając to wszystko i ponownie mówiąc o błędzie, musisz z góry wiedzieć, że istnieje sposób na naprawienie wszystkich błędów, które przedstawia Android. W następnym podtemacie zobaczysz jak rozwiązać ten problem na telefonie komórkowym, wykonując kilka prostych rzeczy.

Jak naprawić „błąd 4504” na swoim urządzeniu z Androidem?

„Błąd 4504” można czasem naprawić, wykonując kilka prostych rzeczy co możesz zrobić sam bez konieczności oddawania telefonu do serwisu technicznego. Zwróć uwagę na wszystkie rzeczy, które musisz spróbować, aby spróbować naprawić „Błąd 4504”.

Sprawdź, czy karta SIM jest prawidłowo włożona

W większości przypadków ten problem 4504 występuje, ponieważ brakuje chipa SIM. niewłaściwie umieszczone. Karty te muszą mieć dobry kontakt z ruchomym talerzem, aby dobrze działały. Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące czynności:

  1. Zdejmij obudowę telefonu komórkowego lub, jeśli nie, wyjmij dyskietkę z chipem wraz z kluczem telefonu komórkowego w przypadku najnowocześniejszych telefonów komórkowych
  2. Teraz wyjmij swój chip SIM

telefon komórkowy z kartą sim

  1. dobrze to wyczyść
  2. Teraz, gdy położysz go na talerzu, upewnij się, że umieściłeś go we właściwy sposób
  3. Aby zakończyć, zamknij dyskietkę lub pokrywę i włącz telefon komórkowy

Dzięki temu „Błąd” powinien zostać rozwiązany bez żadnych problemów. Jeśli nie zostanie to natychmiast naprawione, będziesz musiał idź, aby ponownie uruchomić telefon komórkowy lub wypróbuj chip swojego telefonu komórkowego w innym telefonie komórkowym. Należy zauważyć, że jeśli pewnego dnia będziesz mieć problemy z klawiaturą telefonu komórkowego, istnieje sposób na ich rozwiązanie.

uruchom ponownie telefon

Ponowne uruchomienie telefonu komórkowego jest coś, co trzeba zrobić przed przystąpieniem do chipa SIM. W tego typu procesie wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania i wybrać opcję „Uruchom ponownie”. To wszystko, proste.

Gdy telefon uruchomi się ponownie, konieczne byłoby natychmiastowe sprawdzenie, czy problem został rozwiązany. Jeśli to nie zostało rozwiązane, będziesz musiał wypróbować kartę SIM, a jeśli to również nie zadziała, to będzie twoja kolej telefon komórkowy z przywróceniem ustawień fabrycznych. Chociaż wydaje się to drastyczne, nie ma niczego, czego nie naprawi przywrócenie ustawień fabrycznych.

Przy okazji, niektórzy stare telefony z Androidem stanowią problem uwierzytelnianie, które można naprawić, wykonując kilka prostych rzeczy.

Przywrócenie ustawień fabrycznych

dziewczyna robi coś na swojej komórce

Przywrócenie ustawień fabrycznych dostosuj te wszystkie rzeczy ponownie że być może przez przypadek źle skonfigurowałeś. Czasami skonfigurowanie czegoś, co nie powinno być dostosowywane, może spowodować awarię telefonu komórkowego. Zobacz, jak zresetować telefon z Androidem:

  1. Włącz telefon
  2. Przejdź do aplikacji „Ustawienia”
  3. Przejdź do sekcji „System”
  4. W systemie wybierz opcję „Opcje odzyskiwania”
  5. Aby zakończyć, naciśnij opcję „Usuń wszystko” lub jeśli nie „Usuń wszystkie dane”, potwierdź akcję i gotowe

Powinieneś wiedzieć z góry, że zresetuj telefon komórkowy wszystko związane z ustawieniami systemu zostanie usunięte, a aplikacje usunięte. Jednak jeśli chodzi o dane osobowe, to nie zostanie to naruszone. Jeśli masz problemy z ponownym uruchomieniem telefonu komórkowego, możesz przejść do pomocy technicznej Androida.

Co zrobić, jeśli ten komunikat nadal pojawia się na Twoim telefonie z Androidem?

Jeśli nawet po zresetuj telefon do ustawień fabrycznych Jeśli nadal masz problem z błędem „4504”, możesz zrobić dwie rzeczy. Pierwszym jest przejście na stronę pomocy technicznej Androida, a drugim przekazanie telefonu komórkowego do autoryzowanego serwisu technicznego.

dołącz do naszego kanału telegram