Skip to content

Jak naprawić błąd 0x80070102 na konsoli Xbox Series X lub Xbox Series – pełny samouczek

14 de Maj de 2021

Pandemia utrzymuje się przez długi czas, a mimo to firmy produkujące gry wideo nie zaprzestały swoich produktywnych czynników. Raczej wzmocnili swoją obecność na rynku. Wynika to z prostej myśli, z której wszyscy zdaliśmy sobie sprawę, że jest prawdą i ma ona wpływ na wszystkie minione dni. od początku pandemii.

Oznacza to, że wszyscy ludzie, przebywając w zamkniętym środowisku, będą potrzebować nowych sposobów rozrywki. Na szczęście my, ludzie opracowaliśmy nieskończone sposoby na rozrywkę, za pośrednictwem środków komunikacji lub przekazu audiowizualnego. Bardzo dobrym sposobem są gry wideo.

Nowe Xbox Series X i Series S to bardzo nowatorskie urządzenia, które są bardzo trudne do zdobycia. Wynika to z faktu, że popyt był znacznie wyższy niż spodziewał się Microsoft, firma produkująca Xboksa. W każdym razie ważne jest, abyś to wiedział są pewne miejsca gdzie możesz kupić Xbox Series X i S.

Dzięki temu na konsoli pojawia się kilka głupich błędów. Jeśli twój pokazuje kod błędu 0x80070102, pokażemy ci kilka sposobów możesz to naprawić.

Co to znaczy, kiedy otrzymuję tę wiadomość?

To dość częsty błąd na tych konsolach. Dzieje się tak, ponieważ od czasu wydania Xbox One Microsoft stwierdził, że ich konsole są wyspecjalizowane do działania. bycie podłączonym do internetu.

Jest to bardzo ważny fakt, który powinni mieć wszyscy gracze, ponieważ powszechnie wiadomo, że im lepsze jest połączenie z serwerami Xbox, tym lepsze będą wrażenia podczas grania w gry wideo online. To są główną atrakcję, którą oferują te konsole dzisiaj.

Jeśli próbujesz wejść na swój profil Xbox i udaje Ci się go otworzyć, jednak pozostaje on przez chwilę próbując połączyć się z Twoim kontem, a następnie wyświetla kod błędu 0x80070102, oznacza to, że doświadczasz serii komplikacji że mogą być zarówno lokalne, jak i serwerowe z którym się łączysz.

Jak naprawić błąd 0x80070102 na konsoli Xbox Series X lub Xbox Series S?

Jest to bardzo proste, ponieważ firma Microsoft przygotowała serię ogólnodostępnych przewodników, z których można się wiele nauczyć ważne sztuczki kiedy posiadasz jedną z ich konsol, albo z poprzednich generacji, albo z obecnego pokolenia.

Działanie Xboksa wymaga od nich ciągłego weryfikowania z serwerem wszystkich przetwarzanych informacji. Jeśli plik profilu jest uszkodzony i nie można go poprawnie zweryfikować, konsola Xbox zamknie połączenie. Jeśli chcesz to naprawić w ten sposób, zalecamy usunięcie swojego profilu a następnie ponownie wprowadź swoje dane, aby móc je ponownie pobrać.

Ta nowa pobrana wersja z pewnością rozwiąże problemy konsoli. Jeśli to jednak nie wystarczy, możesz ponownie uruchomić terminale odbioru Internetu. To jest modem i router i prawie zawsze mają czarny przycisk możesz nacisnąć, aby je ponownie uruchomić.

Innym sposobem sprawdzenia, co powoduje problem, jest przejście na oficjalną stronę firmy Microsoft, która sprawdza stan usługi Xbox Live, czyli nazwę serwerów. Jeśli te serwery są wyłączone, nie będziesz mieć dostępu do swojego profilu i będziesz musiał zadowolić się grą w trybie offline, dopóki usługa nie zostanie przywrócona. Jednak lista gier Xbox Series ma wiele zabawnych tytułów dla gracza.

biała konsola Xbox

Jakie są inne sposoby naprawienia błędu 0x80070102?

Jeśli problem polega na tym, że połączenie internetowe jest bardzo niestabilne lub wolne, zalecamy skonfigurowanie routera do obsługi więcej internetu lub przepustowości do konsoli. Odbywa się to zgodnie z procedurą wydrukowaną w instrukcjach routera. Zasadniczo musisz uzyskać dostęp do konfiguracji tego za pośrednictwem specjalnej strony internetowej.

Ponadto, jeśli masz połączenie przewodowe, możesz skonfigurować modem na unikaj utraty pakietów i zminimalizuj opóźnienia połączenia.

Z drugiej strony wielokrotnie stwierdzamy, że rozwiązaniem jest po prostu dać Xboxowi chwilę, wyłączyć go i wróć, aby spróbować później, aby sprawdzić, czy jest szczęście.