Skip to content

Jak nagrać i zapisać rozmowę Skype lub rozmowę wideo na moim Androidzie lub komputerze?

22 de lipiec de 2021

Powstało wiele narzędzi i aplikacji które umożliwiają natychmiastowy kontakt wizualny i dźwiękowy. Bez względu na odległości, jakie geograficznie dzielą ludzi, dzięki filmom i połączeniom na tym Skypie, do którego można uzyskać dostęp z oficjalnej strony internetowej.

Umożliwią one prowadzenie rozmowy online z osobą, z którą tak bardzo chcesz się komunikować. Wiele razy chciałbyś przeżyć moment rodzinnego spotkania w gronie przyjaciół lub może to być również w przypadku spotkań w pracy. Podczas używania ten technologiczny środek do organizować ważne spotkania biznesowe zyskasz dzięki swoim pracownikom i menedżerom.

Tam, gdzie omawiane są istotne punkty, które powinny zostać przejrzane lub ponownie przesłane w późniejszym czasie. Dlatego moc nagraj filmy i Rozmowy przez Skype’a przez aplikacje, w trzech szybkich krokach w kopii zapasowej tych chwil między przyjaciółmi lub spotkaniami w pracy staje się koniecznością.

Należy pamiętać, że w większości krajów! nagrywać rozmowy bez zgody obu stron Nie jest to praktyka prawna, więc zawsze uzyskaj zgodę drugiej osoby przed nagraniem rozmowy.

Jak nagrywać rozmowy i filmy Skype na Androida lub PC?

Tutaj, w tym małym fragmencie, w prosty i praktyczny sposób poprowadzisz Cię, jak korzystać z tej przydatnej opcji, która Rekord filmy i rozmowy przez Skype za pomocą funkcji programu umożliwiającego nagrywanie rozmów.

Warto zauważyć, że musisz mieć głośność mikrofonu i aktywna kamera urządzenia, dzięki czemu optymalnie zostanie przeprowadzone nagranie rozmowy.

Kroki nagrywania rozmów i filmów przez Skype

Tutaj w kilku bardzo prostych krokach możesz z komputera, tabletu lub urządzenie z Androidem samodzielnie instalować i wykonywać bezpłatne połączenia. Wystarczy, że masz dostęp do internetu albo przez Wi-Fi, albo przez inną firmę, która świadczy tę usługę.

Krok 1: instalacja programu

Musisz mieć wcześniej zainstalowaną aplikację na swoim komputerze. Oprócz programu aTube Catcher, który jest odpowiedzialny nagrywanie jest gotowe, po zalogowaniu się do aplikacji kroki, które należy wykonać, są proste.

Po pobraniu zarówno programu aTube Catcher, jak i aplikacji Skype, przystąp do nagrywania filmów i rozmów. W tym celu należy wybrać w narzędziach programu aTube catcher co nastąpi w następnym kroku.

Krok 2: wybierz kategorie w ustawieniach programu

Opcja „Nagrywanie ekranu” a następnie w obszarze ekranu wyboru kategorii ” sprawdź, czy wybrałeś opcję ” okno ”. A) Tak po rozpoczęciu rozmowy zostanie ona nagrana tak samo od momentu naciśnięcia ” start ”.

Krok 3: zakończ i zapisz nagranie wideo i rozmowy

Mając na uwadze, że połączenie Skype musi być nawiązane, aby program mógł je zarejestrować. Po zakończeniu rozmowy wideo i telefonicznej wróć do karty programu aTube Catcher i naciśnij przycisk „stop”.

W ten sposób plik wynikowy będzie miał czas określony przez Ciebie od początku do końca rozmowy. Może być również częściowy, tj. naciśnij ” stop ” do czasu, kiedy zdecydujesz się to zrobić.

zapisz lub nagraj rozmowę przez skype

Jak mogę zidentyfikować moje nagrania

Po zdefiniowaniu końca nagrania wygenerowany plik zostanie automatycznie zapisany i będzie można go ponownie wyświetlić na ekranie. naciśnięcie przycisku „odtwórz”.

To jest w pliku, który jak już wspomniano został utworzony automatycznie przez ten sam program. Ale możesz również zmienić nazwę na jedną ze swoich preferencji, aby była łatwiejsza i umieścić ją w swoich rejestrach.

Aby go zobaczyć i przeżyj te wyjątkowe chwile z rodziną i przyjaciółmi tyle razy, ile chcesz, nazwę pliku wybierzesz według własnych upodobań. Na poziomie miejsca pracy bądź bardziej produktywny, wzmacniając pomysły prezentowane na każdym spotkaniu roboczym, na które jesteś zaproszony lub skierowany.

Należy zauważyć, że nie jest to opcja Skype do nagrywania filmów i rozmów. Dlatego w chwili chęci aby rozpocząć nagrywanie, otwórz program aTube Catcher na swoim urządzeniu i naciśnij kategorie wcześniej widoczne w wyskakujących zakładkach poza skype.

Warto wiedzieć, że uruchomienie aplikacji skype nie będzie konieczne ani połączenia internetowego po zakończeniu procesu nagrywania i odpowiednim zapisaniu.

Należy również zauważyć, że możesz nagrywaj filmy i połączenia tylko słyszalne, bez wideo; przy użyciu tych samych opcji konfiguracyjnych. Różnica polega na tym, że będziesz mieć tylko nagranie głosowe, ponieważ opcja oglądania obrazu nie była dostępna w aplikacji Skype.

Czy to wideo, czy zadzwoń do swoich rozmów to przydatne narzędzie Nagraj wyjątkowe i niepowtarzalne chwile, których nie powinno zabraknąć na Twoim urządzeniu.