Skip to content

Jak na zawsze usunąć moje imię, dane i ślad z przeglądarki Google

5 de Maj de 2021

Kwestię bezpieczeństwa w Internecie łagodzi tylko kwestia prywatności w tej samej przestrzeni, nikt nie chce, aby tam było jego imię i nazwisko, dane lub ślad informacyjny krążą narażone na wszelkiego rodzaju możliwe zniewagi. Ale staje się to tytanicznym zadaniem, ponieważ obecnie, jeśli nie istniejesz wirtualnie, przed światem, nie istniejesz.

W trosce o ochronę naszej prywatności pragniemy wyeliminować najczęściej odwiedzane strony internetowe, lub zastosuj to samo do przestrzeni społecznychi móc aktywować proces usuwania historii wyszukiwania na Twitterze. To tylko przykład rutyny, ale problem może faktycznie zająć ostre działania.

Są tacy, którzy chcą całkowicie i na zawsze odinstalować Google Chrome z komputera, aby chronić swoje dane, co nie ma praktycznego efektu, jeśli nie wylogują się z konta Google na wszystkich urządzeniach. Są więc działania, które choć uważamy za bezceremonialne, są to tylko placebo. Więc zobaczmy jak na zawsze usunąć moje imię i nazwisko, dane i dane śledzenia z przeglądarki Google.

Pochodzenie danych osobowych, które pojawiają się w sieci

Musimy zwrócić uwagę, że w zglobalizowanym świecie, w którym żyjemy, informacja jest czymś niezbędnym, czego każdy chce i powinien mieć. Brak połączenia ze spektrum cyfrowym dosłownie nie istnieje w teorii i w nowych czasach, w których żyjemy. Tak bardzo, że nawet rejestry prawne przechowują część Twoich danych w formie cyfrowej.

Jeśli czyjeś nazwisko pojawia się w przeglądarce Google, to dlatego, że ten sam ktoś dostarczył ich dane, i są teraz znane firmie, co jest bardzo normalne. W ten sposób informacje są dodawane do sieci, aż do momentu, w którym są one doskonale rozpoznawalne przez innych użytkowników, zwykle tych, którzy wyznaczają trendy.

Imię i nazwisko, dane i wszelkie ślady kogoś są widoczne i znajdują się w sieci, przez tę samą osobę, ponieważ za pośrednictwem ich platform społecznościowych, platform interaktywnych, z których korzystają, elementów do rozpraszania uwagi i grywalizacji, wszystko wymaga głównie jednego rejestru i robiąc to, jest podaje informacje, takie jak imię i nazwisko oraz inne dane.

Trwała eliminacja śladu, danych i nazwy

Usuń na zawsze z przeglądarki Google jest skomplikowane i można powiedzieć, że jest prawie niemożliwe, ale można to zrobić. W Internecie prawo do prywatności sensu stricto, nie istniejeZawsze w taki czy inny sposób nazwa, dane lub ślady aktywności pozostają, w taki czy inny sposób, ale nauczymy Cię, jak je trwale usunąć.

W przypadku takiego nośnika nie tylko konieczne będzie wymaganie portalu, który wykorzystuje nasze dane, do ich usunięcia. Możliwość zrobienia tego w sposób definitywny wiąże się z ceną, z której nie każdy jest skłonny zrezygnować. I chodzi o to, że jeśli chcesz usunąć dane o nazwiskach i wszystkie ślady, musisz zamknij wszystkie media, w których się pojawiają, która obejmuje platformy społecznościowe, media subskrypcyjne, witryny rozrywkowe, a nawet elementy interaktywnego użytku edukacyjnego.

Brzmi to dosadnie, ale chęć trwałego usunięcia nazwy, danych i wszelkich śladów jest również. Tak silne pragnienia zasługują na zdecydowane działania. Gorzej, musimy o tym pamiętać gdy produkt staje się wirusowy w Internecie, nie można go już usunąć, bo będzie nieskończona ilość krążących egzemplarzy. Oznacza to, że możesz zebrać liść, ale nie możesz zbierać dżungli.

chorme web data

Dodatkowe sposoby usuwania nazw i informacji z sieci

Usunięcie całej rejestracji w sieci jest skomplikowane, ponieważ wszystko zasługuje na dane osobowe ludzi, w celu dokonywania rejestracji i innych powiązanych elementów, ale pamiętaj, że konieczne będzie również usunięcie rejestracji, spacje takie jak platformy e-mail, rejestracja przestrzenie edukacyjne lub informacyjne o charakterze prawnym.

Aby dane dotyczące nazwy i ślady przeglądarki Google zniknęły na stałe, nie gwarantuje, że zniknie z cyfrowego nośnika, ponieważ wirtualna rejestracja danych w wielu miejscowościach jest już koniecznością prawną. Ale zawsze można to regulować do maksimum, jak widzieliśmy w poprzednich wierszach.