Skip to content

Jak musisz płacić kierowcom UBER? Formularze płatności UBER (przykład)

30 de styczeń de 2021

Co to jest Uber? To jedna z tych aplikacji, które odniosły wielki sukces w ciągu ostatniej dekady i oczywiście? Fakt, że istnieje aplikacja, która nam na to pozwala przejść z jednego punktu do drugiego z krótkim czasem oczekiwania na kierowcę i wyjątkowym bezpieczeństwem robi różnicę.

Jednak wiele osób może uznać tę aplikację za nieco zagmatwaną. Kiedy o tym rozmawiamy, mamy na myśli kwestie techniczne, takie jak opłacenie podróży.

Jeśli to ostatnie jest przyczyną problemów, tutaj Następnie wyjaśnimy, jak bez problemu zapłacić kierowcy Uber i bardzo wyraźnie. Wszystko to za pomocą dwóch różnych i bardzo prostych sposobów. Zobacz, jak to zrobić.

Z łatwością karty kredytowej

Może się zdarzyć, że ubierzesz się, aby wyjść z przyjaciółmi, trochę się spieszysz, a Twoja rodzina czeka na Ciebie w restauracji lub po prostu spóźnisz się do pracy. W takich przypadkach zalecamy użycie pliku karta kredytowa poprzez opcję dodania metody płatności.

Używanie go jest bardzo proste i całkiem bezpieczne; nie licząc tego, jak szybki może być ten proces, więc prawdopodobnie chcesz mieć opcję zapłać szybko kartą kredytową.

Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujący proces:

  • Musisz zacząć od otwarcia aplikacji Uber i wejścia do menu.
  • Następnie wybierz opcję wyświetlaną na ekranie jako „Zapłata”.
  • Więc tutaj wybierzesz „Dodaj metodę płatności”.
  • Następnie wybierz opcję „Karta kredytowa”, aby móc powiązać swoją kartę kredytową z aplikacją, aby móc płacić, kiedy jej potrzebujesz.
  • Wreszcie, możesz tutaj zeskanować swoją kartę kredytową za pomocą aparatu w telefonie komórkowym i udostępnić jej dane bezpośrednio. Lub, jeśli wolisz, możesz wstawić dane ręcznie.

Jeśli wykonałeś te kroki, karta kredytowa będzie już powiązana. Gdy proces jest gotowy, możesz użyć karty, kiedy jej potrzebujesz i od razu zamówić przejazd.

ikona aplikacji uber na ekranie telefonu komórkowego

Aspekt, który należy wiedzieć o płatnościach kartą kredytową

Zanim będzie można użyć karta kredytowa, możesz chcieć wziąć pod uwagę pewne szczegóły procesu, aby poczuć się pewniej w procesie.

Kiedy poprosisz o podróż przez aplikację, zobaczysz, że dokonywana jest preautoryzacja limitu karty kredytowej. Często pojawia się w formie wiadomości z banku. Nie oznacza to żadnego rodzaju obciążenia Twojej karty.

Fakt, że używasz karty kredytowej, oznacza, że ​​nie będziesz musiał martwić się o gotówkę. Po prostu naciśnij przycisk i gotowe. Możesz też czuć się komfortowo, wiedząc, które karty akceptuje Uber jako płatności.

Metoda tradycyjna: gotówka

Możliwe, że jesteś staroświecki lub po prostu z jakiegoś powodu nie masz dostępu do swojej karty kredytowej. W takim przypadku płatność gotówką jest dla Ciebie najbardziej opłacalna.

Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z tym samym procesem, który wyjaśniliśmy wcześniej, w którym poprzez menu aplikacji wprowadzasz metody płatności. Gdy dojdziesz do „Dodaj metodę płatności”, wystarczy, że wybierzesz „Zapłata gotówką” i gotowy!

Od teraz jedyne, co musisz zrobić, to wyjąć gotówkę i przekazać ją kierowcy po przybyciu na miejsce docelowe.

Aby jednak zaoszczędzić sobie kłopotów, pamiętaj, że stawka może wzrosnąć w zależności od natężenia ruchu lub jeśli poprosisz o wybranie innej trasy.

Dodatkowo, jako dodatkowe informacje, zostaniesz poproszony o potwierdzenie swojej tożsamości przez Facebooka, co jest bardzo prostym procesem. Jeśli to nie twoja sprawa, będziesz musiał zarejestrować płatność cyfrową, aby zostać zweryfikowanym.

Wystarczy postępować zgodnie z procedurą wskazaną w aplikacji i Miłej podróży.

dołącz do naszego kanału telegram