Skip to content

Jak mogę zrobić wideo na żywo na Facebooku z komputera bez żadnego programu (przykład)

26 de luty de 2021

Facebook niedawno wprowadził funkcję zrobić wideo na żywo i możesz to łatwo zrobić z komputera bez żadnego programu. Na początku to narzędzie było ograniczone i mogło być używane tylko przez celebrytów, ale dziś jest już dostępne dla wszystkich użytkowników, którzy chcą publikować na żywo.

Bezpośrednie filmy na Facebooku to doskonała okazja do nawiązania kontaktu ze swoimi obserwatorami i pokazania im odpowiednich treści, takich jak samouczki lub kursy na żywo. Jeśli chcesz zwiększyć liczbę obserwujących lub zostać influencer w tej sieci społecznościowej, musisz nauczyć się korzystać z tego potężnego narzędzia.

Jak zrobić bezpośrednie wideo na Facebooku z komputera bez używania programów

Obecnie te filmy wideo w formacie bezpośrednio na Facebooku Można je łatwo zrobić z komputera, można również łatwo zrobić wideo ze zdjęciami i muzyką, a co najważniejsze, nie trzeba instalować żadnego programu. Możesz także wybrać, komu chcesz transmitować swoje filmy, spośród dostępnych opcji, które będziesz mieć dla wszystkich odbiorców, przyjaciół lub tylko dla siebie.

Jedna z najwybitniejszych cech wydzielać live na Facebooku, czyli po skończeniu Twoich filmów wideo, zostaną one umieszczone na Twoim profilu. W ten sposób Twoi znajomi lub obserwujący będą mogli je ponownie zobaczyć, chyba że zdecydujesz się je usunąć po zakończeniu transmisji.

To są wszystkie kroki, które musisz wykonać nagrać wideo na żywo na Facebooku z komputera bez żadnego programu.

  • Otwórz stronę Facebooka w przeglądarce internetowej i zaloguj się na swoje konto.
  • Następnie na stronie głównej naciśnij miejsce, w którym jest napisane wideo na żywo.
  • Twoja kamera internetowa zostanie natychmiast aktywowana i będziesz mógł zobaczyć siebie w lewej połowie ekranu komputera.
  • Następnie w oknie znajdującym się po prawej stronie ekranu należy umieścić krótki opis wideo oraz rodzaj odbiorców, którzy będą mieli do niego dostęp. Będziesz także mógł skonfigurować kamerę internetową, mikrofon i nadać filmowi tytuł w tym oknie.
  • Na koniec wystarczy kliknąć niebieski przycisk z napisem „Transmisja”, aby rozpocząć nadawanie wideo na żywo Facebook. Po zakończeniu transmisji wystarczy wybrać przycisk „Zakończ transmisję na żywo” i gotowe.

W ten sposób będziesz już transmitować swoje wideo na żywo na Facebooku, aby Twoi obserwatorzy mogli Cię widzieć i bez korzystania z żadnego programu.

Wskazówki dotyczące transmitowania na żywo na Facebooku z komputera

Jak zauważyłeś, jest to naprawdę proste nakręć film i nadaj go na żywo na FacebookuW rzeczywistości każdy może to zrobić. To, czego nie mówią inne strony, to jak sprawić, by wideo na żywo odniosło sukces? Ale tutaj poznasz najlepsze wskazówki, dzięki którym Twój film stanie się prawdziwym trendem w sieci.

  • Zanim zaczniesz nadawać na żywo, pamiętaj, kim są Twoi odbiorcy i jakie tematy ich interesują. Ponieważ transmisja, której nikt nie jest zainteresowany oglądaniem, nie przyniesie ci nic dobrego.
  • Poza tym musisz mieć miejsce zgodnie z filmem, nie chodzi o wynajęcie profesjonalnego studia. Ale jeśli zamierzasz to zrobić w swoim pokoju, postaraj się, aby był on schludny i dobrze wyglądał.
  • Statystyki pokazują, że filmy bezpośredni Najczęściej oglądane to te, które są samouczkami wideo. Również pokazy na żywo w showbiznesie są bardzo popularne, więc spróbuj oprzeć się na tych tematach, które koncentrują się na twojej publiczności.
  • Ważne jest, aby mieć rozszerzenie doskonałe połączenie Internet i kamera najlepszej jakości, aby Twoje życie wyglądało świetnie.
  • Postaraj się zachować strukturę filmu, w tym celu zaplanuj wprowadzenie do tematu, następnie rozwinięcie, a następnie zakończ je zamykając wszystkie pytania.

Każdego dnia sieci społecznościowe mają dla Ciebie więcej przybory, aby zbliżyć się do swoich obserwujących i najlepiej z nich korzystać. Właśnie z tego powodu pokazujemy, jak możesz zrobić wideo na żywo na Facebooku z komputera bez żadnego programu.

Lubię wideo na żywo

Również dzięki tej aplikacji możesz zarabiać i generować pieniądze na swoich filmach na Facebooku, abyś mógł zacząć zarabiać na swojej stronie. Jeśli podobał Ci się ten post, śledź nas, abyś mógł nauczyć się wielu innych sztuczek na Facebooku.

dołącz do naszego kanału telegram