Skip to content

Jak mogę zmienić typ i kolor liter na Facebooku Szybko i łatwo

25 de luty de 2021

Aplikacje i różne sieci społecznościowe pozwalają użytkownikom zmieniać swój wizerunek. Więc zapomnij o tym, aby wszystko wyglądało tak samo, dostosowywanie jest teraz w naszych rękach. Ale teraz zawiera inne zmiany, które nadadzą Twoim wiadomościom inny charakterystyczny akcent. A potem pokażemy Jak mogę łatwo i szybko zmienić rodzaj i kolor liter na Facebooku.

Wprowadzanie zmian w typach i kolorach liter na Facebooku jest czymś, o co chodziło od lat, niebieski kolor stał się już nieco monotonna. Ale dziś, dzięki niezwykłemu narzędziu, możemy dokonać tych zmian. Zamierzamy to zrobić za pośrednictwem strony internetowej, która Ci na to pozwoli zmienić kolor i czcionkę Facebooka.

W poprzednim artykule pokazaliśmy, jak interesujące jest robienie zdjęć 3D w celu przesłania ich na Facebooka z telefonu komórkowego. Ale teraz strona, z której będziemy korzystać, oferuje nam aż 33 różne rodzaje listów i możemy używać wszystkiego, co tylko zechcemy. W ten sposób nadaj naszym publikacjom osobisty charakter, o którym zawsze chcieliśmy

Jak mogę łatwo i szybko zmienić rodzaj i kolor liter na Facebooku

Zawsze chcieliśmy się wyróżniać i że nasze publikacje nie zawsze wyglądają tak samo, a są strony, które oferują możliwość zmiany liter lub włączenia symboli w Facebook. Oczywiście, jeśli masz pewną wiedzę programistyczną, możesz doskonale wprowadzić te zmiany. Ale zamierzamy użyć strony, która wykona całą pracę za nas.

Zawsze uważamy, że łatwe nie istnieje, a jeśli jest łatwe, to płatność, ale w tym przypadku nic z tego nie ma zastosowania. Ponieważ jest to bardzo prosta w użyciu strona, jest naprawdę mało znana, ale kiedy zaczniesz z niej korzystać i tworzyć swoje publikacje. Każdy poprosi Cię o podzielenie się z nimi tą sztuczką, którą musisz łatwo i szybko zmienić rodzaj i kolor liter na Facebooku.

Kroki, aby zmienić rodzaj i kolor liter na Facebooku

Następnie pokażemy Ci kroki, które musisz wykonać i najpierw musisz wejść na następną stronę. Gdy to zrobisz, zobaczysz, że u góry strony znajduje się pasek. Musisz w nim napisać wiadomość, którą chcesz opublikować w sieci społecznościowej Facebook, jak dotąd wszystko jest bardzo proste.

Gdy skończysz pisać wiadomość, po prawej stronie paska zobaczysz szarą opcję z napisem Pokaż lub pokaż, czy jesteś przetłumaczony. Powinieneś kliknij tę opcję a Twoja wiadomość pisemna zostanie wyświetlona z różnymi rodzajami liter, które istnieją na stronie. Jak już wspomnieliśmy, możesz wybierać spośród 33 różnych typów liter.

Teraz wystarczy wybrać czcionkę, która najbardziej Ci się podoba, przyciemnić tekst, skopiować go, a teraz musisz wejść na swoje konto na Facebooku i wkleić. Zdajesz sobie sprawę, jakie to proste, ale możesz zdać sobie sprawę, że tę wiadomość można wkleić w innej sieci społecznościowej lub na innej platformie komunikacyjnej lub gdziekolwiek chcesz, po wklejeniu wystarczy opublikować i to wszystko.

Ta strona odpowiedzialna za konwersję tekstu jest tworzona przez Grupa Unicode a także umożliwiają przekształcanie tekstu na inne języki, takie jak chiński, japoński itp. Więc ta strona nie została stworzona, aby zmienić litery na Facebooku. Ponieważ ustaliliśmy, że możesz to zrobić dla innej platformy do bezpośredniego przesyłania wiadomości.

zmień kolor czcionki na Facebooku

W ten sposób kończymy ten artykuł, który pokazał, jak korzystać z tej wspaniałej strony, która pomoże mi wprowadzić ważną zmianę w moich publikacjach. A co najważniejsze, jest łatwy w użyciu, a konwersja nie zajmie mi dużo czasu. I tak się nauczyłeś Jak mogę łatwo i szybko zmienić rodzaj i kolor liter na Facebooku.