Skip to content

Jak mogę ukryć mój numer telefonu na Facebooku przed moim telefonem komórkowym

12 de luty de 2021

Mówienie o bezpieczeństwie, jakie musimy mieć wchodząc do sieci, jest bardzo ważne, nie będzie wiele do powtarzania, że ​​nie możemy oczekiwać, że aplikacja zajmie się naszymi informacjami. Jako odpowiedzialni użytkownicy musimy zrobić pierwszy krok w celu ochrony naszej prywatności.

A jeśli mówimy o sieci społecznościowej Facebook, pozwala nam ona chronić niektóre bardzo wrażliwe dane, takie jak numer telefonu. Tutaj przedstawiamy artykuł, który omówi ten temat i nauczy Cię jak mogę ukryć swój numer telefonu na Facebooku przed telefonem komórkowym.

Dla nas, użytkowników sieci społecznościowych, jest bardzo delikatne, że pewne informacje przechodzą przez sieci bez żadnej kontroli. A zwłaszcza bez wiedzy, kto może go używać w niezbyt zdrowy sposób. Ale nie tylko, jeśli nie chcemy lub nie chcemy, aby nasz numer telefonu miał kogoś konkretnego, to ze względów bezpieczeństwa.

Dlatego przychodzą na telefon wielu osób, które nie wiedzą jak ukryć te dane bez konieczności przechodzenia przez bolesną potrzebę usunięcia kontaktu. W poniższym samouczku weźmiemy Cię za rękę, aby pokazać, jakie kroki zamierzasz wykonać, aby wiedzieć jak mogę ukryć swój numer telefonu na Facebooku przed telefonem komórkowym.

Jak mogę ukryć swój numer telefonu na Facebooku przed telefonem komórkowym

To, co powinieneś zrobić, jest bardzo łatwe, abyś mógł ukryj swój numer telefonu na Facebooku przed telefonem komórkowym. W tym celu musisz wykonać następujące czynności, z telefonu komórkowego przejdziesz do aplikacji Facebook. I wykonaj wszystkie operacje, aby rozpocząć sesję i znaleźć się na stronie sieć społeczna.

Gdy to zrobisz, znajdziesz się w prawej górnej części ekranu swojego urządzenia i naciśniesz ikonę trzech poziomych pasków. W ten sposób pokaże ci kilka opcji, ale musisz wybrać swój profil, aby uzyskać do niego dostęp. Następnie pokaże Ci okno Twojego profilu, w którym zobaczysz kilka opcji na dole.

Te opcje to Informacje, Zdjęcia i Znajomi, ale aby to zrobić, musisz wybrać opcję Informacje, naciśnij ją. Gdy to zrobisz, wyświetli się nowe okno, w którym znajdziemy opcję Informacje kontaktowe. Będziemy na to naciskać i ta akcja przeniesie nas do innego okna, musimy poczekać kilka sekund.

W informacjach kontaktowych możesz ukryć swój numer telefonu na Facebooku

Tutaj znajdziemy kilka opcji podzielone blokamii będziemy szukać, aż znajdziemy opcję Informacje kontaktowe. Po prawej stronie pojawia się opcja Edytuj i musimy ją wybrać, aby przenieść nas do innego okna. I tutaj znajdziemy nasze informacje, a najważniejszy jest nasz numer telefonu komórkowego.

Po prawej stronie naszego numeru telefonu znajduje się małe okienko, jeśli w nie klikniemy, pojawią się trzy opcje: Publiczna, Znajomi i Więcej. W opcji Więcej opcji należy nacisnąć, a zostaną wyświetlone inne. Tutaj musisz wybrać opcję Tylko ja, klikając tę ​​opcję.

W ten sposób Twój numer telefonu będzie widoczny tylko dla Ciebie i nikt oprócz Ciebie będzie mógł go zobaczyć podczas wchodzenia Facebook. To jest sposób na zablokowanie lub ukrycie tych informacji dla wszystkich kontaktów. Ale jeśli chcesz, aby były widoczne tylko dla Twoich znajomych, możesz wybrać tę opcję, ale zalecamy wybranie opcji Tylko ja, aby uniknąć przyszłych problemów.

ukryty numer

Gdy się obracasz, kroki, które musisz podjąć, aby Twoje dane były tak wrażliwe, są bardzo łatwe i chronione przed widokiem wszystkich kontaktów na Facebooku. Nadal oferujemy użyteczną wiedzę dla wszystkich użytkowników tych powszechnie używanych platform i tym razem mogłeś się nauczyć jak mogę ukryć swój numer telefonu na Facebooku przed telefonem komórkowym.

dołącz do naszego kanału telegram