Skip to content

Jak mogę sprzedawać produkty na Facebooku za pomocą sklepu na Facebooku (przykład)

4 de luty de 2021

Facebook Inc. to amerykańska firma z siedzibą w Kalifornii, która została stworzona w 2004 roku przez Marka Zuckerberga jako student Harvardu; ówczesnym pomysłem było stworzenie pliku sieć społecznościowa do wykorzystania wśród studentów Uniwersytetu. Ale obecnie jest nawet używany do sprzedaży produktów na Facebooku.

Wszystko to z powodu koncepcji był tak dobry, że w krótkim czasie przekroczył resztę świata, stając się serwisy społecznościowe i media online aby ludzie mogli utrzymywać stały kontakt; i udostępniaj treści, wiadomości, informacje między innymi rodzinie, znajomym, a nawet biznesmenom.

Obecnie ma miliony użytkowników na całym świecie, z czego siedemdziesiąt procent to użytkownicy poza krajem pochodzenia. Oferuje swoim klientom szereg korzyści, dzięki którym są oni związani z ludźmi, których chcą; zapraszać na określone wydarzenia i promować różne przedmioty lub towary.

Jakie korzyści oferuje Ci sieć Facebook?

 • Facebook poprzez wyszukiwania, łączy ludzi do komunikowania się ze sobą lub szukają tych, o których nic nie wiedzą od dłuższego czasu publikując na ścianie pewne informacje, które pozostali klienci powinni obserwować.
 • Inną korzyścią, jaką oferuje, jest tworzenie pewnych prywatne lub publiczne strony dla grup, aby na tych spotkaniach podnoszono świadomość ważnych kwestii, takich jak darowizny na rzecz ofiar katastrofy; lub także poprzez promocję wydarzenia w tym celu.
 • Zapewnia rozrywkę, gry interaktywne do udostępnienia z dowolnym użytkownikiem; Niezależnie od tego, czy są aktualne, czy nieznane, możesz włączać i wyłączać powiadomienia z gier oraz spędzać czas w przyjemny sposób.
 • Zarówno biznes, jak i ludzie publiczni korzystają z Facebooka i za jego pośrednictwem oferują tyle samo informacji, co promocje i kampanie dotyczące artykułów lub produktów. Tworzenie ogłoszenia za darmo dla firm lub dla własnej promocji, zwiększając w ten sposób ich sławę.

Jak dodać sklep do strony na Facebooku?

Mark Zuckerberg przyspiesza integrację zewnętrznych sklepów w ramach zakupów na Facebooku, aby zaoferować sprzedawcom inny sposób gdzie mogą sprzedawać swoje produkty zezwalanie każdej firmie na wyświetlanie, sprzedaż i dodawanie swoich katalogów; wspomniany sklep byłby powiązany z kontem biznesowym na Facebooku.

Teraz, aby dodać sklep do swojego Facebooka, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest wybierz opcję „Sklep” z komputera w szablonie, który posiadasz, jeśli ta zakładka nie jest widoczna, musisz zmienić szablon; następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, wypełniając pola.

Na koniec kliknij „Zakończ”Włączając sklep, akceptujesz zaproponowane przez niego warunki, wspomnimy również, że można go przeglądać tylko, o ile został umieszczony co najmniej jeden zatwierdzony produkt; klienci mogą uzyskać dostęp do sklepu z opowiadań lub reklam.

Jak mogę sprzedawać produkty na Facebooku w sklepie na Facebooku?

sklep internetowy przez sklep na Facebooku

Sklep na Facebooku pozwoli Ci sprzedawać produkty Twoich sklepów i zalecili, aby ta aktywność była odpowiednia między innymi dla odzieży, toreb, mebli, walizek, produktów dla niemowląt lub dzieci; Kroki są następujące:

 • Klikamy na zakładkę „Sklep” z komputera.
 • Następnie nowe kliknięcie „Dodaj produkt”.
 • Następnie umieszczamy zarówno obrazy, jak i filmy produktu poprzez wybranie dla niego tytułu, który jest krótki i pozbawiony symboli.
 • Później dodaj funkcje, szczegóły, instrukcje, krótko mówiąc, gwarantują najważniejsze informacje o produkcie; nie są umieszczane żadne firmowe strony internetowe ani linki.
 • Jeśli chcesz dodać inne aspekty, takie jak rozmiar, kolor lub inne, gotowe kliknij „Edytuj opcje”.
 • Jeśli możliwe wybór wysyłki, zwrotów lub kategoriiwybierz opcje.
 • Po zakończeniu kliknij „Zapisz”.

Podsumowując, widać, że platforma działa w prosty sposób, łączenie różnych ludzi w dowolnym miejscu na świecie. Z chwilą otwarcia konta na Facebooku zaczynasz uczestniczyć w tej wspaniałej sieci społecznościowej, która jest tak ważna, dzięki której możesz uzyskać bardzo dobre korzyści.

dołącz do naszego kanału telegram