Skip to content

Jak mogę pobrać, zainstalować i oglądać YouTube na mojej konsoli Nintendo Switch – szybko i łatwo

8 de kwiecień de 2021

Nintendo jest jak dotąd jedną z najstarszych firm na świecie, od 1889 roku do chwili obecnej pozostaje jedną z najstarszych firm najważniejsze firmy i historia, założona przez Craftsmana Fusajirō Yamauchi, była firmą, która produkowała i dystrybuowała karty do gry, tak była do lat 70. XX wieku, kiedy stała się mega-korporacją i sprzedała Color TV Game, swoją pierwszą konsolę.

Od tamtych lat Nintendo stało się jedną z najbardziej gigantycznych i wpływowych firm w branży gier wideo, tworząc udane konsole, takie jak Nintendo Entertainment System lub jak jest lepiej znane: NES, następnie SNES, GameBoy, Game Cube, Nintendo 64 lub jego najnowsze produkty, takie jak Nintendo Wii, Nintendo DS lub jej najnowszy produkt, Przełącznik Nintendo.

Przełącznik Nintendo

Przełącznik Nintendo to ostatnia konsola wydany przez Nintendo w 2017 roku, po złej passie firmy w 2014 roku, prezes Nintendo Satoru Iwata i jego zespół, widząc silną konkurencję, która tworzyła się w sekcjach mobilnych, ich bezpośrednich rywali, takich jak Playstation, Xbox i niepowodzenie ich Ostatnia konsola, Wii U, zdecydowała się popracować nad nową koncepcją nowej konsoli Switch.

Konsola ta odniosła duży sukces, a liczby mówią same za siebie, ponieważ w 2020 roku Nintendo informowało, że każdego roku sprzedaż rosła iw 2020 roku nie było wyjątkiem, sprzedając około 73,5 miliona sztuk, przewyższając sprzedaż swoją starą popularną konsolą NES, stawiając czoła swoim rywalom, takim jak Ps4, Xbox One i nowymi rywalami, takimi jak Playstation 5 i Xbox Series X / S.

Co oferuje Nintendo Switch i jak działa?

Przełącznik Nintendo jest to konsola wielofunkcyjna lub hybryda, jak katalog Nintendo, ponieważ może działać na trzy sposoby, jako konsola biurkowa, w której dwie lub więcej osób może grać razem, jako Multiscreen z konsolą dla dwóch graczy lub jako sam tablet dla jednego gracza, przynosząc za znany katalog gier jak The Legend of Zelda, Super Mario Oddysey czy Animal Crossing.

Ta konsola, oprócz tego, że jest 6,2-calowym ekranem dotykowym, ma również dwa kontrolki bezprzewodowe zwany Joy-Con, składa się z joysticka i klasycznego panelu przycisków akcji, te Joy-Con są bardzo uderzające, ponieważ działają razem i niezależnie od konsoli, w tradycyjny sposób, oddzielone jako elementy sterujące konsoli Wii lub podłącz Nintendo Switch Joy-Con, aby grać na Androidzie lub iPhonie.

Jest również wyposażony w podstawkę na biurko, kabel HDMI, paski Joy-Con i obsługę korzystania z Joy-Con w tradycyjny sposób, dość dobrze zbudowany zestaw podstawowy. Oprócz posiadania chipa procesora opartego na technologii karty graficznej GeForce, który jest używany do wysoka wydajność w grach wideoDzięki temu system jest lekki i przyjazny dla użytkownika.

Nintendo nadal ma funkcje online i ze sklepem internetowym, proces tworzenia konta jest podobny do tworzenia konta na Playstation Network, w E-Shopie można znaleźć od gier NES po ogromną różnorodność opcjinastawiony na rozrywkę, aplikacje takie jak Coloring Book, Hulu, Pokemon Home czy nawet sama platforma YouTube.

kontrolery bezprzewodowe konsoli Nintendo Switch

Jak mieć YouTube na mojej konsoli Nintendo Switch?

Zanim będziemy mogli mieć aplikacje takie jak YouTube na naszym Nintendo, musimy najpierw sprawdzić, czy mamy najnowszą wersję, możemy to sprawdzić zarówno automatycznie, jak i ręcznie, albo przechodząc do sklepu z aplikacjami i aktualizując wszystkie nasze aplikacje, albo przechodząc do ustawień konsoli, wchodząc w opcję Aktualizacja systemu i sprawdzając, czy jest dostępna aktualizacja.

Po zaktualizowaniu naszego oprogramowania możemy rozpocząć pobieranie i instalację aplikacji YouTube na naszym przełączniku Nintendo, najpierw z naszego menu głównego musimy iść do sklepu internetowego, w ikonce wyszukiwania piszemy YouTube, otrzymamy opcję YouTube i podobnych aplikacji, klikniemy Free Download, po kilku sekundach aplikacja zostanie zainstalowana i będziemy mogli do niej wejść.

dołącz do naszego kanału telegram