Skip to content

Jak mogę pobrać i zainstalować wygaszacz ekranu dla mojego telewizora z systemem Android

15 de Maj de 2021

Kiedy słuchamy Android TV, istnieje tendencja do zakładania, że ​​jest to plik bardzo plastyczna platforma i wysokiej jakości, rzeczywiście jest wysokiej jakości, ale plastyczny nie jest. Android TV nie prezentuje całej wszechstronności innych interfejsów, gdzie jest dostosowywany do gustu i kaprysu.

Jeśli uważa się, że dla edytować na Android TV, będzie to tak proste, jak aktualizacja oprogramowania Smart TV. Musimy poczynić pewne wyjaśnienia, które rzucą światło na tę kwestię. To prawda, że ​​Android jest bardzo wszechstronny i może nawet zmieniać tapetę w zależności od pogody, ale podstawowa koncepcja Android TV sprawia, że ​​jest inny i wyjątkowy.

Aktywacja i konfiguracja wygaszacza ekranu telefonu komórkowego z Androidem jest bardzo prosta i można pomyśleć, że jest to ta sama procedura z Android TV, ale tak nie jest. Ponieważ Android jest tak plastyczny, że możesz nawet stworzyć własny motyw dla swojego telefonu komórkowego, wszyscy uważają, że Android TV będzie taki sam i próbują interfejs edycji, ale niesłusznie.

Na szczęście są wygaszacz ekranu dla Android TV, a my wyjaśnimy, jak pobrać i zainstalować wygaszacz ekranu dla Android TV.

Procedura pobierania i instalowania wygaszacza ekranu na Android TV

Android TV już w swoim interfejsie wprowadzi wygaszacz ekranu, ale jest to możliwe edytować i dostosowywać wyświetlacz telewizor, używając innego wygaszacza ekranu niż fabryczny. Pamiętaj, że minimalistyczna koncepcja używana przez Android TV ogranicza wszechstronność używaną w innych przestrzeniach, takich jak telefony komórkowe.

Jednak taka koncepcja elegancji jest możliwa dostosuj go do bardziej osobistych upodobańza pomocą wygaszacza ekranu, który można pobrać i zainstalować na Android TV. Zobaczmy, jak to zrobić.

Istnieją specjalistyczne aplikacje na ten temat, a najczęściej zalecane są dwie, „Dreamy” i „YoWindow”, które oferują dużą różnorodność i jakość obrazu dla wygaszaczy ekranu. Pobieranie przebiega w taki sam sposób, jakby była to tradycyjna aplikacja na Androida.

Wchodząc do Sklepu Play, kopiujemy w imieniu aplikacji wygaszacza ekranu który jest preferowany. W przestrzeni poszukiwań, utożsamiany z „lupą”.

Podczas przeglądania ikony aplikacji kliknij „zainstaluj” który uruchamia proces automatycznego pobierania i instalacji. Po zainstalowaniu wygaszacza ekranu dla Android TV przechodzimy do wewnętrznej konfiguracji, aby była skuteczna.

Jak skonfigurować wygaszacz ekranu na Android TV?

W tym celu jest to konieczne korzystać z wykresu korzystający z Android TV to ten, który właśnie został pobrany, czyli wygaszacz ekranu, który osiąga się, ustawiając go jako domyślny w ustawieniach wewnętrznych w następujący sposób.

w prawy górny segment ekranuwidać ikonę w kształcie „koła zębatego”, wpisujemy ją, aby rozpocząć konfigurację.

Zostanie wyświetlone menu opcji, które od razu przejdzie do opcji o nazwie „preferencje urządzenia”. W pokazanych opcjach musisz wpisać połączenie jako „Wygaszacz ekranu”.

W ramach tego zobaczysz opcję o tej samej nazwie „wygaszacz ekranu” lub, w przypadku jej braku, „wygaszacz ekranu”. Tam musisz zaznaczyć wygaszacz ekranu, który właśnie został pobrany i zainstalowany. Po wybraniu szczegóły dotyczące widoczności i czas oglądania, które są pozostawione osobistej ocenie użytkownika. Gdy akt jest skończony, pozostaje tylko cieszyć się rezultatem.

Android tv tv pokazuje menu na ekranie na pulpicie

Czy można zmienić tapetę Android TV?

Jak właśnie widzieliśmy, możliwe jest pobranie i zainstalowanie wygaszacza ekranu dla Android TV, który stanowi edycję jego interfejsu, dlatego pojawia się pytanie, czy można wykonać ten sam proces dla tapety, a tym samym jeszcze bardziej dostosować interfejs Android TV.

Minimalistyczna koncepcja Android TV sprawia, że ​​jego wewnętrzne ustawienia są zaprogramowane tak, aby ujawnić elegancką i wyrafinowaną wizję, którą użytkownik bierze w ramach doświadczenia ciesz się zaletami Android TV.

Tapeta w tym przypadku ma koncepcję dynamiczną, dlatego jej wizja będzie odpowiadać elementom w użyciu, czy to aplikacji, czy treści, więc będzie się zmieniać wraz ze zmianą przestrzeni, co czyni ją elementem dynamicznym. A zatem automatyczna modyfikacja.