Skip to content

Jak mieć pełny Internet i łatwo przeglądać za darmo w Google Chrome

11 de wrzesień de 2022

Jeśli będziemy mówić o przeglądarkach internetowych, najczęściej używanym ze wszystkich jest Google Chrome. Pomyśleć, że kilka lat temu Chrome nie należał do najczęściej używanych, choć zyskiwał użytkowników w dość imponującym tempie. Internet Explorer był w przeszłości i jeśli chodzi o urządzenia mobilne, Chrome zawsze lub prawie zawsze był absolutnym królem. W takim przypadku pokażemy Ci sztuczkę do bezpłatnego przeglądania w Google Chrome.

Ale oprócz tego jest wiele osób, które chcą mieć darmowy internet i nie wiedzą dokładnie jak mieć darmowy internet w google chrome. Nie martw się, ponieważ dalej chcę Ci pokazać tylko to, abyś mógł bezpłatnie surfować po Internecie w Google Chrome.

Darmowe sztuczki internetowe z Chrome

Cóż, więc doskonale wiesz, że za pomocą Google Chrome można uzyskać dostęp do Internetu za darmo, a następną rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tego typu sytuacji, jest to, że możemy z niego skorzystać, o ile będziemy o to dbać pobranie specjalnie do tego stworzonej aplikacji. Mówimy o niej ani więcej, ani mniej niż aplikacja o nazwie UC Browser Wellington, która jest niczym więcej niż MOD, który modyfikuje niektóre ustawienia, aby mieć darmowy Internet z Chrome.

W poprzednim linku, który ci zostawiliśmy, masz możliwość dowiedzieć się, jak pobrać dany MOD, co zajmie ci tylko chwilę i pozwoli w pełni wykorzystać system nawigacji Google Chrome, więc nie nie przestawaj dawać mu szansy. Ta aplikacja wyróżnia się tym, że jest w stanie przeglądać nasze DNS i APN od operatora komórkowego, którego zakontraktowaliśmy. Innymi słowy, dzięki niej możemy aktywować dane mobilne w dowolnym miejscu, aby mieć internet absolutnie wszędzie.

Oczywiście musimy podkreślić, że musisz użyć systemu połączeń UC Browser Wellington, aby dokonać odpowiednich ustawień na swoim telefonie komórkowym, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł cieszyć się tym całkowicie darmowym połączeniem przez całe swoje przeglądanie. Więc musisz sprawdź również wszystkie ustawienia prędkości, ponieważ Twoje doświadczenie będzie od nich zależeć. Cóż, na koniec nie możemy nie skomentować, że system prawie zawsze działa bardzo szybko.

Prawda jest taka, że ​​Chrome jest jedną z niewielu przeglądarek, które oferują taką możliwość, więc lepiej spróbuj. szansa na nawigację, jeśli nie masz innej drogi aby móc nawigować.

Jak mieć darmowy internet w Chrome

Oczywiście co musisz zrobić jeśli nie masz go jeszcze zainstalowanego na telefonie komórkowymjest pobranie aplikacji, którą można pobrać ze Sklepu Play, wykonując normalne czynności instalacyjne.

Po tym, co będziesz musiał zrobić, to przejść do Ustawienia > Bezpieczeństwo i włącz „Nieznane pochodzenie”, aby móc instalować pakiety APK, aplikacje pobrane z witryn innych firm. Teraz musisz pobrać UC Browser Wellington na swój telefon komórkowy, który jest modem, który pozwala nam na pewne poprawki i w ten sposób możemy uzyskaj darmowy internet w chrome.

To, co ten mod może zrobić, to w zasadzie dostosować APN do możliwość posiadania darmowego internetu, a dokładnie to, co chcemy osiągnąćchociaż oczywiście istnieją pewne wymagania, które należy spełnić podczas wykonywania darmowej pracy w Internecie.

używaj google chrome bez internetu

Przede wszystkim nie powinieneś mieć salda, ponieważ jasne jest, że jeśli nie zużyjesz salda, zanim zaczniesz przeglądać za darmo. Na dodatek do tego musiałeś załadować linię, nawet z minimum w ciągu ostatnich 30 dni. Dzieje się tak, aby firma Cię nie blokowała i możesz po prostu użyć tej sztuczki, aby mieć darmowy internet.

Jak mieć darmowy internetowy Android

Użyj UC Browser Wellington, aby móc wszystko poprawnie skonfigurować, a tym samym mieć cenne rzeczy darmowy internet w telefonie komórkowym z Google Chrome. Oczywiście prędkość może się znacznie różnić, pamiętaj, że jest to darmowa metoda, więc jest wielu użytkowników, którzy z niej korzystają, więc oczywiście musisz mieć świadomość, że nie będzie działać jako plan danych 4G.

dołącz do naszego kanału telegram