Skip to content

Jak łatwo zmienić język Spotify na urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS lub PC

18 de luty de 2021

Plik muzyka jest jedną ze sztuk że my, ludzie, cieszymy się najbardziej, ponieważ pozwalają nam latać wyobraźnią, podczas gdy my cieszymy się niezliczonymi melodiami, które zostały stworzone na przestrzeni dziejów. Branża ta ewoluowała, ponieważ nowe technologie umożliwiają pojawienie się nowych sposobów korzystania z plików multimedialnych dla przyjemności wszystkich.

Na przykład, wiele lat temu jedynym sposobem na czerpanie radości z muzyki było jej samodzielne tworzenie na instrumencie. Znacznie później radio a potem odtwarzacze stereo z możliwością nagrywania muzyki w jednostkach pamięci do dziś, gdzie jeśli chcesz posłuchać utworu, jest tak proste, jak wyszukanie go w Google

Ponadto pojawiło się wiele aplikacji do słuchania muzyki za pośrednictwem przesyłania strumieniowego a jednym z najbardziej znanych jest Spotify. Jeśli jednak nie znasz tej aplikacji, zmiana jej ustawień może być nieco trudna, zwłaszcza jeśli aplikacja jest w innym języku. Jeśli jednak nie masz jeszcze konta, możesz wejść na moje konto Spotify lub zalogować się na nie.

Dlatego przygotowaliśmy ten przewodnik, aby nauczyć Cię, jak zmienić ustawienia językowe aplikacji Spotify łatwo. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, które pokażemy poniżej, a za chwilę możesz zmienić język aplikacji bez żadnego problemu.

Co to jest Spotify?

Zanim zaczniemy od wyjaśnienia, porozmawiajmy trochę o tej aplikacji o nazwie Spotify i niektórych jej podstawowych funkcjach. Pomoże Ci to dowiedzieć się więcej na ten temat aplikacja abyś mógł lepiej zrozumieć przewodnik, który pokażemy ci później.

Spotify jest świetny wieloplatformowa aplikacja pochodzenia szwedzkiego używany do słuchania muzyki przez Streaming zarówno płatny, jak i bezpłatny, w zależności od posiadanego planu. Dzięki niemu będziesz mógł słuchać muzyki, którą chcesz, wyszukując albumy swoich ulubionych artystów lub po prostu korzystając z funkcji radia, w której będziesz mógł odtwarzać muzykę losowo.

Korzystanie ze Spotify pozwoli Ci zawsze mieć muzykę, którą lubisz najbardziej pod ręką, a jego aplikacja nie jest trudna w użyciu, więc nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem piosenek, które najbardziej lubisz.

Jednak z jakiegoś powodu, gdy otwierasz aplikację, może być ona w innym języku niż ten, którym mówisz i nie wiesz, jak ją rozwiązać.

Nie martw się, ponieważ jest to problem, który przytrafia się wielu, a jego rozwiązanie wcale nie jest trudne. wszystko co musisz zrobić to postępuj zgodnie z instrukcją które w następnej kolejności pokażemy w przewodniku, który przygotowaliśmy w tym artykule.

Jak zmienić język Spotify w swojej aplikacji?

Flaga z logo Spotify z różnych krajów

Proces, który musisz przeprowadzić możliwość skonfigurowania języka aplikacji jest bardzo prosta wykonać i nie musisz być ekspertem, aby to zrobić. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które pokażemy poniżej, aby nie mieć żadnych problemów i jak najszybciej przeprowadzić konfigurację, aby móc nadal cieszyć się muzyką.

Krok 1

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to znaleźć aplikację w telefonie i uruchomić ją, a następnie kliknąć opcje aplikacji i wybrać ustawienia. W ramach tej opcji zobaczysz różne sekcje gdzie jeden z nich będzie nazywany językiem, do którego musisz wejść.

Krok 2

W ramach opcji o nazwie język musisz domyślnie wybrać język, którego chcesz używać w aplikacji. Po ich wybraniu zmiany będą automatycznie zapisze i możesz bez problemu korzystać z aplikacji.

Jedną rzeczą, o której powinieneś pamiętać w przypadku ponownego wystąpienia problemu ze zmianą języka Twojej aplikacji, jest to, że powinieneś wziąć pod uwagę, w jakim jest języku skonfigurował swój telefon. Konieczne jest, aby zmienić konfigurację telefonu na ten sam język, aby Twoja aplikacja nie miała ponownie tego problemu w przyszłości. Możesz jednak również poznać najlepsze sztuczki i tajemnice Spotify, aby jak najlepiej je wykorzystać

Utrzymywanie aktualności aplikacji to również dobry sposób na zapobieganie błędom w programowaniu aplikacji, a także ciągłe aktualizowanie interfejsu i unikanie innych problemów, które mogą się pojawić, najlepiej pobrać aplikację z oficjalnej strony internetowej.

dołącz do naszego kanału telegram