Skip to content

Jak łatwo zamontować lub otworzyć plik BIN w Daemon Tools (przykład)

29 de styczeń de 2021

Z poniższego samouczka dowiesz się jak łatwo zamontować lub otworzyć plik BIN w Daemon Tools w ten sposób będziesz mógł zobaczyć wszystkie informacje przechowywane w tego typu dokumencie.

Co to są narzędzia Daemon?

Daemon Tools to dobrze znana aplikacja dla zamontuj lub otwórz plik BIN. Działanie tego narzędzia polega na emulowaniu napędu dyskowego, aby zobaczyć zawartość pliku w formacie obrazu, tak jak byłby on pierwotnie wyświetlany.

Wiedza o tym, jak nagrać obraz ISO na rozruchowy dysk USB, a także korzystać z programów takich jak Daemon Tools, to coś, co każdy użytkownik komputera powinien wiedzieć, ponieważ bardzo często spotyka się pliki w formacie BIN.

Format BIN

Podobnie jak inne pliki w formacie graficznym, dokumenty z rozszerzeniem BIN, są dokładnymi kopiami informacji cyfrowych z dysków CD i DVD i inne podobne środki.

Chociaż ten format został wycofany, obrazy są nadal dostępne w tego typu plikach i na szczęście aplikacja Daemon Tools może je łatwo otworzyć.

Jak łatwo zamontować lub otworzyć plik BIN w Daemon Tools

Korzystając z poniższego przewodnika, możesz kupić najnowszą wersję Daemon Tools Lite. W ten sposób możesz go używać do otwierania plików w BIN, ISO i wielu innych formatach.

 1. Może pobierz aplikację w wersji lite bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej, do której można uzyskać dostęp za pośrednictwem oficjalnej strony Daemon Tools.
 2. Naciśnij opcję „Pobierz”. Może być konieczne dwukrotne naciśnięcie tego przycisku (jest to wersja całkowicie darmowa i może wyświetlać reklamy)
 3. Po kliknięciu przycisku pobierania powinno rozpocząć się pobieranie instalatora, poczekaj, aż plik zostanie pobrany i uruchom go. Po uruchomieniu pobranego programu rozpocznie się pobieranie plików potrzebnych do zainstalowania Daemon Tools.
 4. Po zakończeniu pobierania plik opcja „Zainstaluj” Kliknij na to.
 5. Oprogramowanie instalacyjne zostanie wyświetlone na ekranie, w tym przypadku należy wybrać opcję „Licencja bezpłatna / Licencia Gratuita” i kliknąć na „Zgadzam się i kontynuuj / zaakceptuj i kontynuuj”.
 6. Kontynuuj instalację, konfigurując opcje według własnych upodobań i poczekaj, aż proces się zakończy, zanim będzie można rozpocząć korzystanie z programu.

Użyj narzędzi Daemon do otwierania plików w formacie BIN

Działania takie jak tworzenie i montowanie obrazu ISO są możliwe za pomocą Daemon Tools. Jednak aby wykonywać złożone czynności, ważne jest, aby znać pewne podstawowe zadania, takie jak możliwość otwierać pliki w formacie BIN.

Kosz montażowy Daemon Tools

Przeczytaj uważnie poniższe informacje, jeśli chcesz otwierać takie pliki za pomocą oprogramowania Daemon Tools w najprostszy możliwy sposób.

Otwieranie plików BIN za pomocą Daemon Tools Lite

 1. Proces otwierania obrazu w formacie BIN za pomocą Daemon Tools To bardzo proste. Po pomyślnym zainstalowaniu oprogramowania uzyskaj dostęp do programu z paska zadań systemu Windows lub otwórz aplikację bezpośrednio, używając jej skrótu.
 2. Aby łatwiej otworzyć plik w formacie obrazu, użyj opcji „Szybki montaż / Szybki montaż” co iZnajdziesz go w lewym dolnym rogu ekranu aplikacji.
 3. Zlokalizuj plik w formacie BIN, który chcesz otworzyć, kliknij go, a następnie kliknij „Otwórz”.
 4. Obraz w formacie BIN zostanie zamontowany na dysku wirtualnym, który zostanie wyświetlony w sekcji „Komputer”. Możesz go łatwo rozpoznać, ponieważ jest wyświetlany jako plik Napęd Blu-ray.
 5. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do informacji przechowywanych w tego typu pliku.

Ten samouczek działa wyłącznie w systemie Windows. W obu przypadkach dostępne są opcje dla innych systemów operacyjnych. Na przykład obrazy ISO można montować i odmontowywać w systemie Linux i innych systemach operacyjnych zgodnie z wymaganiami.