Skip to content

Jak łatwo zainstalować i skonfigurować WhatsApp na moim T500

16 de lipiec de 2021

W dzisiejszych czasach bardzo często zdarza się, że osoba dzwoni lub wysyła wiadomości z bardzo małego urządzenia, ale takiego, które jest zbyt przydatne i Znany jest pod nazwą Smartwatch. Teraz, jak zaawansowana jest ta technologia, możesz nie tylko dzwonić lub wysyłać SMS-y, ale te opcje są rozszerzane, gdzie możesz otrzymywać powiadomienia z różnych aplikacji.

Jedną z tych aplikacji, które są bardzo przydatne, jest WhatsApp, który służy jako komunikator do komunikacji. Gdzie obecnie? można pobrać na te zegary cyfrowe Możesz nawet wykonywać prawie wszystkie funkcje aplikacji tak, jakbyś używał jej na telefonie komórkowym.

Przygotowujemy ten przydatny przewodnik, aby dowiedzieć się, jak pobrać WhatsApp, aktywować jego powiadomienia i wiedzieć, jak z niego korzystać na smartwatchu, aby jak najlepiej wykorzystać połączenie tych cyfrowych narzędzi.

Procedura instalacji WhatsApp na smartwatchu

Jeśli masz smartwatch i chcesz dołączyć do niego swoją WhatsApp, istnieje prosta i skuteczna metoda, którą powinieneś zastosować. Pierwszą rzeczą jest to, że musisz pobrać aplikację systemu operacyjnego kompatybilną z tym zegarkiem na swój telefon komórkowy, o nazwie Wear OS, który jest dostępny w sklepie z aplikacjami na Androida.

Po zainstalowaniu tej aplikacji należy zsynchronizować informacje lub sparować oba urządzenia, aby móc manipulować zegarem ze smartfona. Później musisz pobrać wersję beta WhatsApp, ponieważ jest to wersja stworzona do użytku na tych małych urządzeniach.

Jakie są korzyści z połączenia konta WhatsApp z zegarkiem?

Smartwatche starają się ułatwiać i uprościć życie, oszczędzają czas i mogą być bardzo przydatne w dzisiejszych czasach cyfrowej ery. Jednak posiadanie często używanych aplikacji, takich jak WhatsApp, jest bardzo korzystne; wtedy powiemy Ci dlaczego:

  • Możesz zobaczyć, kto do Ciebie pisze, bez konieczności oglądania telefonu
  • Ułatwia odpowiadanie na wiadomości za pomocą dźwięku
  • Oszczędzaj czas i niepotrzebne ruchy
  • Jest bezpieczniej i mniej ryzykujesz, że zostaniesz okradziony na ulicy
  • Jest bardziej efektywny podczas odpowiadania na wiadomości

Jak połączyć swoje mobilne konto WhatsApp z zegarkiem

Możesz użyć aplikacji, która pomoże Ci wykonać tę czynność. Jednym z najczęściej używanych jest FitPro, dzięki któremu możesz łatwo i prosto manipulować swoim smartwatchem. Musisz go pobrać na swój telefon komórkowy i Połącz zegarek z telefonem komórkowym; Gdy to zrobisz, możesz po prostu wybrać aplikacje, które chcesz wyświetlić na zegarze.

połącz zegarek z telefonem komórkowym

Będąc w aplikacji na telefonie, przechodzisz do jej ustawień znajdujących się na początku. Później powinieneś poszukać sekcji, która wskazuje „Wiadomości push” Naciśnij to, a zobaczysz aplikacje, które pobrałeś na smartfona, a następnie zejdź w dół, aż znajdziesz WhatsApp i kliknij dźwignię, która się tam pojawi, załaduje dostęp do powiadomień tam, gdzie je zezwolisz, a następnie na FitPro, klikasz ponownie w „zezwól” i wracasz, aby aktywować WhatsApp i to wszystko.

Jakie czynności mogę wykonać na WhatsApp na moim smartwatchu?

Wersja WhatsApp, której można używać na zegarkach cyfrowych nie pozwala nam wykonywać wielu czynności tak, jakbyśmy używali go z telefonu komórkowego. Należy zauważyć, że możliwe jest otrzymywanie wiadomości natychmiast po ich otrzymaniu na nasz telefon komórkowy, można również zobaczyć wszystkie czaty, które prowadzimy i wiadomości w każdym z nich.

Ale najbardziej niezwykłą i najważniejszą funkcją jest to, że mogą: łatwo odpowiadać na wiadomościMożesz to zrobić tylko, nie jest możliwe wysyłanie notatek głosowych ani udostępnianie informacji lub wiadomości z jednego czatu na drugi. Istotne jest również to, że pojawią się one na ekranie głównym za każdym razem, gdy nadejdzie nowa wiadomość i pozostaną tam, dopóki jej nie przeczytasz lub nie nadejdzie kolejna.

do domu, gdzie przychodzą powiadomienia

Jak mogę odpowiedzieć na wiadomość WhatsApp z mojego smartwatcha?

Teraz, jeśli już wiesz, że możesz odpowiadać na wiadomości, musisz się nauczyć, jak to zrobić. Okazuje się to o wiele prostsze niż się wydaje, a dodatkowo uważane jest za znacznie wydajniejsze pod względem czasu odpowiedzi i sposobu, w jaki to się robi.

Z tego powodu WhatsApp pozwala swoim użytkownikom smartwatcha odpowiadać za pomocą wiadomości głosowych (ale nie będą to notatki głosowe ani audio); czyli w zasadzie system odpowiedzi to jest jak klawiatura głosowa google, abyś powiedział, na co chcesz odpowiedzieć, a zostanie to wysłane w formie pisemnej wiadomości.

Aby móc odpowiedzieć na wiadomość WhatsApp z zegarka cyfrowego, w zasadzie musisz całkowicie otworzyć wiadomość i przesunąć palcem po ekranie smartwatcha od dołu do góry nagrać wiadomość, która zostanie wysłana, gdy przestaniesz mówić; Po wysłaniu na czacie pojawi się znacznik.