Skip to content

Jak łatwo zablokować lub odblokować bootloader dowolnej Sony Xperia?

8 de kwiecień de 2022

Jedna z wielkich zalet, które Android to właśnie ogromna wolność to, co mamy, jeśli chodzi o robienie z telefonem komórkowym, w kilku słowach, czego chcemy.

Ale musisz przejść przez proces, aby móc to zrobić, w przypadku, gdy chcesz najpierw zrootować, odzyskać i niestandardowy ROM między innymi na telefonach Sony, musisz odblokuj bootloaderw tym artykule nauczymy Cię dokładnie, jak to zrobić, korzystając z tego przewodnika krok po kroku, abyś się nie zgubił i za kilka minut mógł cieszyć się swoim telefonem Sony z odblokowanym bootloaderem.

Samouczek, który działa dla następujące urządzenia: Sony Tablet P i S, Sony Xperia GX, Ion, J, J1, L, M, M2, M4, M5, V, VL, X8, X10, X, XA, Z, Z1, Z2, Z3, Z4, Z5 , ZL, ZL2, A, A2, A4, Acro, Arc, AX, C, C3, C4, C5, E, E1, E3, E4, Go, Miro, Neo, Neo L, NX, P, Pro, Xperia Play , Ray, S, SL, Sola, SP, SX, T, T2, T3, Typ, TX, U, UL, ZR i Xperia Tablet Z.

Odblokuj program ładujący Sony

Przede wszystkim musisz pobrać Sony Flash narzędzie aby móc kontynuować.

Po pobraniu przejdziemy do telefonu komórkowego i wybierzemy następujący kod, jakby to było połączenie: * # * # 7378423 # * # *

Teraz przechodzimy do miejsca, w którym jest napisane Informacje o usłudze, a po tej konfiguracji, tutaj naciśnij miejsce, w którym jest napisane Status roota. W tym miejscu musisz zwrócić uwagę gdzie jest napisane odblokowanie bootloadera dozwolone, jeśli tak jest napisane, jeśli to to dlatego, że możesz zablokuj bootloaderjeśli powie nie lub jeśli opcja nawet się nie pojawi, nie możesz zrobić nic innego.

Zamierzamy przejść do tej witryny, a następnie kliknąć „Rozpocznij odblokowanie bootloadera”, musisz zejść, aby zobaczyć tę opcję.

Sony Xperia zmodyfikowano

Teraz dobrze dobieramy urządzenie, czytamy wszystko bardzo dokładnie i po zakończeniu dodaj Twój email i po prostu kliknij kontynuuj.

Sprawdź swoją pocztę e-mail, ponieważ znajdziesz tam link do odblokowania, po wprowadzeniu tego linku musisz postępować zgodnie z instrukcjami, które pojawiają się na ekranie.

Jak zobaczysz, ten samouczek jest dość prosty i nie jest zbyt skomplikowany, ale na wszelki wypadek zostawię ci film, abyś mógł trochę lepiej poprowadzić się do odblokuj bootloader Twojego Sony.

Po co odblokowywać bootloader mojej Sony Xperia?

Wyjaśniliśmy już, jak możesz odblokować bootloader twojego Sony Xperia szybko i łatwo; Pozostaje tylko wiedzieć, dlaczego, wtedy powiemy Ci, jakie są główne zalety, abyś miał całkowitą pewność, że wykonanie tej procedury jest najlepszą opcją.

To jeden z głównych powodów, dla których warto przeprowadzić tę prostą procedurę: pełne dostosowanie urządzenia do naszych upodobań; możemy instalować programy bez konieczności aprobata producenta, co pozwoli nam w pełni wykorzystać wszystkie możliwości naszego telefonu komórkowego.

Po odblokowaniu możemy swobodnie zaktualizuj system operacyjny naszego urządzenia bez żadnych ograniczeń, co jest ważne, ponieważ istnieją różne aktualizacje, programy, sterowniki i pliki, które pozwolą nam w pełni cieszyć się możliwościami urządzenia, czyniąc je najlepszym ze wszystkich.

Jest kilka punktów, które musisz wziąć pod uwagę, pierwszy to utrata gwarancji, ponieważ dokonujesz radykalnej zmiany w oprogramowaniu, a programy mają tak nagraj bootloader czy jest odblokowany, czy nie; po drugie musisz wykonać kopię zapasową wszystkich informacji, podczas wykonywania procesu uruchomisz urządzenie od zera, tracąc wszystkie dane.

Zalet jest tak wiele, że nie będziesz miał wątpliwości podczas przeprowadzania tego procesu, pamiętaj o naszych radach i postępuj zgodnie z tym, co wskazano w tym artykule krok po kroku; Zalecamy posiadanie kopii zapasowej wszystkie twoje pliki przed rozpoczęciem z powodu resetu, więc na koniec nie stracisz ważnych informacji.

Jeśli chcesz mieć całkowitą kontrolę nad swoim telefonem, móc bez problemu zainstalować dowolny program, zaktualizować system operacyjny lub w pełni wykorzystać funkcje za pomocą nowych sterowników, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to odblokować bootloader swojego urządzenia Sony lub innego modele, dzięki czemu będziesz mieć swój zapas i bez ograniczeń wszystko, co niezbędne do wykonania telefon komórkowy jest optymalny.

dołącz do naszego kanału telegram