Skip to content
Mac

Jak łatwo wysłać stronę internetową pocztą e-mail z mojego komputera Mac? (Przykład) l Zobacz, jak to się robi

12 de marzec de 2021

Dostęp do Internetu z dowolnego komputera zapewnia drzwi do całego wszechświata hostowanego w sieci. Tak więc mając skonfigurowaną sieć i optymalny dostęp, można robić różne rzeczy, takie jak wysyłanie e-maili. Mając to na uwadze, dzisiaj zobaczysz, jak łatwo wysłać stronę internetową pocztą z mojego komputera Mac?

Jakie są zalety prawidłowego korzystania z poczty e-mail?

W scenariuszu, w którym użytkownik jest nośnikiem MacBoock, generalnie nie powoduje to, że poczta e-mail jest mniej użyteczna. Wiadomość e-mail jest zawsze w zasięgu każdego systemu operacyjnego niezależnie od tego, czy ma alternatywny sposób przesyłania określonych informacji do tego oprogramowania.

E-maile umożliwiają zróżnicowany ruch danych którego cel określa osoba i zgodnie z celem, do którego się udaje. W nich można przesłać prostą wiadomość z różnorodną zawartością lub nawet film, którym chcesz się podzielić z rodziną i przyjaciółmi.

Innym ważnym aspektem jest to, że obecnie możliwe jest bezproblemowe wysyłanie strony internetowej pocztą z komputera Mac od jednego użytkownika do drugiego. W ten sposób łatwo jest pokazać światu to, co widzisz lub po prostu opublikować swoją ugruntowaną markę na własnej stronie internetowej.

Oprócz tego poczta umożliwia przechowywanie dużej ilości informacji, ponieważ są one związane z systemem w chmurze. Oznacza to, że zgodnie z szeregiem wcześniej ustalonych parametrów, wiadomości otrzymane w interfejsie lub centralnej platformie pocztowej mogą być przechowywane w chmurze bez zajmowania miejsca w pamięci RAM lub na dysku twardym komputera.

Dla tych, którzy kochają organizację, tworzenie konta e-mail nie zaniedbuje wcale tego aspektu; wręcz przeciwnie, wzmacnia go całkowicie, mając sekcje klasyfikujące otrzymane wiadomości za spam, polecane, wysłane, odebrane, a nawet te, które zostały już wcześniej usunięte.

Procedura wysyłania strony internetowej pocztą e-mail z komputera Mac

W tym względzie istnieje kilka sposobów osiągnięcia pożądanego celu. Od najprostszych o nieatrakcyjnym wyniku do najbardziej „złożonych”, które przyczyniają się do osiągnięcia celu w najbardziej odpowiedni sposób.

Przede wszystkim jednym z wyżej wymienionych prostych sposobów wysyłania e-maila ze strony internetowej z komputera Mac jest zrzut ekranu. Tak, to proste po prostu naciśnij „Command + Shift + 3” na MacBooku, aby wykonać „zrzut ekranu” przechwytywanie głównego obrazu strony internetowej w tym momencie.

o e-mailu

Zapisz zrzut ekranu jako .PNG lub .JPG, a następnie prześlij go do wiadomości e-mail i wyślij do swoich znajomych. Oto sposób zaznacz kursorem myszy adres lub „link” strony internetowej, kopiując i wklejając ją bezpośrednio do wiadomości e-mail.

Wreszcie, istnieje najbardziej akceptowany sposób wysyłania strony internetowej pocztą z komputera Mac, nie będąc o połowę mniejszym niż wymienione opcje. Wejdź do przeglądarki Safari z komputera Mac i naciśnij „Udostępnij”, a następnie „Wyślij tę stronę pocztą e-mail”. Później, najeżdżając kursorem na aplikację Apple Mail, wybierz „Prześlij zawartość internetową jako”.

Dzięki tej ostatniej akcji będziesz mógł zdecydować, w jakim formacie zostanie wysłana udostępniona strona internetowa, czy to w formacie PDF. dla których Twoi znajomi lub rodzina muszą nauczyć się otwierać pliki w formacie PDF, w trybie czytnika, w pełnym formacie (w tym obrazy) lub po prostu link, kończąc dany proces. Po osiągnięciu z pewnością zaciekawi Cię, czy przeczytali już Twoją wiadomość e-mail.

dołącz do naszego kanału telegram