Skip to content

Jak łatwo włączyć Force lub 3D Touch na moim telefonie z Androidem

30 de styczeń de 2021

Postęp technologiczny wciąż nas zadziwia każdego dnia i nie ma wątpliwości, że wszyscy chcemy być na bieżąco z najnowszymi ulepszeniami. Dlatego dzisiaj pokażemy Ci, jak możesz włącz Force lub 3D Touch na telefonie z Androidem.

Jakie korzyści daje mi włączenie Force lub 3D Touch Android?

Force lub 3D Touch to opcja oferowana przez smartfony, która pozwala na wykonanie hologramu 3D w zależności od siły, jaką wykonujesz podczas naciskania ekranu. możesz wybrać określone opcje.

To pozwala funkcjonalność Twojego telefonu komórkowego jest znacznie większy, dzięki czemu jest bardziej wszechstronny w użyciu. Ponadto ta innowacyjna opcja pozwala znacznie bardziej cieszyć się urządzeniem, dzięki czemu jest łatwiejsze, a nawet zabawne w użyciu.

Nie ma wątpliwości, że ta opcja pozwala nam znacznie bardziej cieszyć się niektórymi aplikacjami, takimi jak WhatsApp, Facebook, Shazam i kilka innych, które już zaczęły ją szeroko wdrażać.

Jeśli chcesz pozostać modnym, w pełni wykorzystując postęp, jaki oferuje dzisiejsza technologia, pokochasz to skuteczna opcja na telefonie z Androidem.

Jak włączyć Force lub 3D Touch na moim urządzeniu mobilnym?

Prawdą jest, że w miarę możliwości naśladowania tej opcji w innych urządzeniach oprócz iPhone’a, funkcja 3D Touch lub Force, ponieważ telefony komórkowe z Androidem nie mają systemów, które pozwalają na to.

Ale dzięki pewnym aplikacjom można cieszyć się wieloma korzyściami, jakie oferuje nam ta doskonała opcja bezpośrednio z telefonu komórkowego z Androidem.

Chociaż istnieje kilka sposobów włącz Force lub 3D Touch na telefonie komórkowym, tutaj przedstawiamy dwa najbardziej efektywne sposoby osiągnięcia tego celu i zachęcamy do skorzystania z tego, który najlepiej pasuje do Twoich okoliczności.

Jak korzystać z Force lub 3D Touch na Androidzie za pomocą Nova Launchera?

Dzięki instalacji najnowszej wersji Nova Launchera na Androida ta funkcja może być bardzo dobrze naśladowana z telefonu komórkowego z Androidem. Musisz to zrobić pobrać najnowsza wersja tej aplikacji lub, w przypadku jej braku, pobierz plik APK.

Po wejściu do aplikacji jedyne, co musisz zrobić, to aktywować tę opcję spośród innych, które oferuje.

Jest naprawdę łatwy w użyciu, a jeśli interesują Cię takie tematy, jak mogę mieć WhatsApp w stylu iPhone’a na moim telefonie komórkowym Android, nie ma wątpliwości, że ta aplikacja jest dla Ciebie.

telefon z efektami w ręku

Jak korzystać z Force lub 3D Touch na Androidzie z Xposed Framework?

Chociaż nie jest tak dobrze znany jak Nova Launcher, możesz zainstalować aplikację Xposed Framework na Androida na swoim telefonie komórkowym, dając jej opcję ustawień. Z drugiej strony zmiany w systemie operacyjnym Twojego telefonu z Androidem będą bardziej efektywne i przyjemne dla Twojego urządzenia mobilnego.

Aby móc włączyć tę opcję za pośrednictwem Xposed Framework, musisz najpierw upewnić się, że Twój telefon z Androidem jest zrootowany, a zatem użyj szerokie możliwości które oferuje. Dodatkowo konieczne jest pobranie System Wide Force Touch, czyli systemu pozwalającego na zaimplementowanie Force lub 3D Touch w aplikacji.

Po pobraniu i aktywowaniu tej opcji z aplikacji, powinieneś wypróbować tę nową opcję, dotykając ekranu telefonu komórkowego w różnych miejscach i zmieniając nacisk, jaki robisz. Dzieje się tak, aby ekran telefonu komórkowego dostosował się do tej nowej opcji za pomocą akcelerometru zawartego w aplikacji.

Pobieranie Xposed Framework na telefon komórkowy z systemem Android to czynność, której zapewniamy, że nie pożałujesz.

Dzięki tym informacjom możemy zapewnić, że możesz włączyć rozszerzenie Force lub 3D Touch na telefonie z Androidem łatwo i będziesz mógł pozostać modny, zawsze ciesząc się korzyściami, jakie daje nam technologia.