Skip to content

Jak łatwo utworzyć lub utworzyć nowy motyw telegramu z tej samej aplikacji

10 de kwiecień de 2021

W otaczającym nas świecie byłoby bardzo nudno widzieć rzeczy czarno-białe lub szare, ponieważ nie cieszylibyśmy się w pełni naszym otoczeniem. Oczywiście, czego nie widzimy w tych smutnych kolorach, świat technologii wykorzystał do tego gamę kolorów przyciągnij uwagę wszystkich użytkowników na swoich platformach.

Dlatego to normalne, że sieci społecznościowe i aplikacje komunikatory internetowe, takie jak WhatsApp lub Telegram przynieś domyślny kolorowy motyw. Ale ponieważ gusta ludzi nie są takie same, te aplikacje oferują opcję zmiany motywów lub tła czatu na taki, który bardziej nam się podoba.

W takim przypadku porozmawiamy o Telegramie, którym jest bardzo kompletna aplikacja, oferując użytkownikom motywy, daje również opcję tworzenia nowego motywu niestandardowego. Zacznijmy od omówienia tego, czym jest ta aplikacja Telegram i jakie funkcje oferuje każdemu.

Co to jest Telegram i do czego służy?

Jest to bezpłatna aplikacja dostępna dla systemów Android i iOS, która umożliwia komunikatory internetowe, podobny do WhatsApp, ale z bardziej zaawansowanymi opcjami. Na przykład uderzającym aspektem Telegrama jest łatwość tworzenia grupy liczącej ponad 200 tysięcy osób, czego nie może zaoferować żadna inna aplikacja.

Z drugiej strony Telegram ma taką możliwość automatycznie usuwaj wiadomości na czacie po jego opuszczeniu, możesz nawet usunąć wiadomości dla siebie i drugiej osoby. Ponadto ta aplikacja zapisuje wszystkie Twoje wiadomości w chmurze, dzięki czemu możesz bez problemu otworzyć konto na różnych urządzeniach.

Jak wiemy, prywatność i bezpieczeństwo są najważniejsze dla wszystkich użytkowników, a Telegram nie pozostaje w tym daleko w tyle; daje opcję aktywować kod blokady. Punktem, który jest również wyjątkowy wśród wielu i zapewnia prywatność, jest udostępnianie ostatniego połączenia lub online tylko wybranym kontaktom.

Jakie inne funkcje oferuje Telegram?

Po zapoznaniu się z tymi szczegółami Telegrama, a także będąc jego użytkownikami, nie jest tajemnicą, że tak jest bardzo kompletna aplikacja oferująca wiele usług. Jedną z tych usług i funkcji jest możliwość pobierania i słuchania wybranej muzyki oraz dodawania jej do list odtwarzania w telefonie.

Jak Whatsapp, Telegram oferuje użytkownikom połączenia głosowe i wideo, aby to zrobić, wystarczy wejść na czat i dotknąć ikony telefonu. Z drugiej strony w Telegramie istnieje możliwość tworzenia kanałów komunikacyjnych, które są również tworzone przez użytkowników do pobierania najnowszych seriali i najlepszych filmów.

Możesz również użyć aplikacji Telegram do przechowywania wielu plików i dokumentów w chmurze aplikacji, które będą przechowywane na czacie o nazwie „Zapisane wiadomości”. Aby znaleźć te wiadomości, mogą pojawić się na liście czatu, ale łatwiej jest poszukać opcji w 3 wyświetlonych paskach.

Teraz kolejną funkcją Telegrama jest możliwość stworzenia motywu według własnych upodobań i udostępnienia go znajomym; tutaj wyjaśnimy, jak możesz to łatwo zrobić.

Jak stworzyć temat w Telegramie z poziomu aplikacji?

Wykonanie tego jest prostym procesem, a my pokażemy Ci serię kroków, które możesz wykonać, aby zrobić to szybko i łatwo. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest rozpoczęcie tworzenia motywu; dla tego, musisz iść do Ustawienia telegramu, a następnie do sekcji Motyw, gdzie pojawią się 3 punkty, które należy wybrać.

motywy telegramów

Tam opcja utwórz nowy motyw co powinieneś wybrać; następnie musisz nadać unikatową nazwę nowemu motywowi, który zamierzasz utworzyć. Po wykonaniu tej czynności na ekranie pojawi się paleta kolorów, w której możesz tworzyć kombinacje, które najbardziej Ci się podobają, a następnie zapisać.

Wreszcie musisz wybierz teraz elementy, które chcesz zmodyfikowaćczy to tapeta, ikony czy górny pasek, który pojawia się w czatach. Na tym etapie będziesz musiał również wybrać z palety kolorów ten, który najbardziej Ci się podoba i który łączy się z kolorami, które wcześniej wybrałeś.

Dzięki temu możesz zapisać zmiany wprowadzone w swoim motywie i rozpocząć udostępnianie motywu znajomym z tej samej aplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram