Skip to content

Jak łatwo usunąć wideo z Facebooka? – PC i telefon komórkowy

29 de listopad de 2021

Dzisiaj, dzięki technologii, istnieje wiele sposobów na rozproszenie uwagi, gdy mamy wolny czas, a jednym z nich są sieci społecznościowe. Wśród najpopularniejszych, bez wątpienia jednym z odpowiednich jest Facebook, ponieważ pokazuje nam publikacje wszystkich naszych znajomych, które często są trochę zabawne, a my możemy też robić nasze publikacje lub prześlij historie.

Oprócz tego Facebook ma własną sekcję wideo, o nazwie Facebook Watch, w której będziesz mógł znaleźć dużą liczbę filmów dowolnego typu. Ale wtedy nauczymy Cię czegoś, co jest niezbędne w każdej sieci społecznościowej i to jest wiedzieć jak możesz usunąć dowolny post? ale w szczególności filmy z Twojego profilu lub grupy, do której należysz.

Ile czasu zajmuje usunięcie filmu na Facebooku?

Możliwe, że umieściłeś na Facebooku post, w którym umieściłeś film i może zdecydowałeś się go usunąć A może przesłałeś ten film przez pomyłkę i chcesz go szybko usunąć, aby nikt go nie widział.

Najczęstszą wątpliwością jest to, że uważasz, że usunięcie tego filmu zajmie trochę czasu, ale tak nie jest. Właśnie w momencie, kiedy przejdź do usunięcia posta tam, gdzie znajduje się ten film, nie będzie już dostępny na platformie Facebooka, a jedynym sposobem, aby inna osoba mogła go zobaczyć, jest przechowywanie go w innej części telefonu lub komputera.

Jaka jest procedura usuwania filmu ze swojego profilu na Facebooku?

Po dowiedzeniu się, co się dzieje z film z Facebooka, gdy go usuniesz i jak długo trwa trwałe usunięcie z platformy, prawdopodobnie chcesz dowiedzieć się, jak usuwać filmy ze swojego profilu. Tutaj pokażemy Ci, jak możesz to zrobić z telefonu iOS lub Android, a także z komputerów z systemami Mac i Windows.

Z telefonu komórkowego z systemem Android lub iOS

W przypadku telefonów z systemem Android i iOS jest to łatwe, wystarczy wejść do aplikacji Facebook. Bycie tutaj naciśniesz 3-liniową ikonę, w Androidzie znajduje się w prawym górnym rogu. W iOS jest odwrotnie, znajduje się w dolnej części po prawej stronie.

Teraz możesz przejść do dotknięcia swojego imienia w menu. Teraz przejdź do sekcji zdjęć i tam przeszukasz przesłane filmy. Następnie otworzysz wideo, w jednym z rogów będą trzy punkty, po tym, co naciśniesz, dotkniesz „Usuń”, a następnie potwierdzisz, klikając ponownie usuń wideo. W ten sposób nie będzie się już pojawiać w Twoim profilu.

Na komputerze z systemem Windows lub Mac

Jeśli uważasz, że ten proces jest bezpieczniejszy do zrobienia z komputera też będziesz mógł Aby to zrobić, będziesz musiał wykonać tylko te proste kroki, które wskażemy.

logo mac

Wejdziesz do przeglądarka twojego komputera a tutaj znajdziesz stronę na Facebooku i rozpoczniesz sesję. Teraz umieścisz kursor myszy nad swoim zdjęciem profilowym i klikniesz je. W swoim profilu klikniesz „Zdjęcia”, a zobaczysz wszystkie albumy ze zdjęciami, na końcu listy będzie album wideo, wejdź do tego albumu.

W prawym górnym rogu filmu, który chcesz usunąć, będzie ikona ołówka, którą klikniesz. Wtedy wybierzesz tylko opcję „Usuń wideo”, a teraz będziesz musiał zaakceptować, klikając ponownie usuń. W ten sposób, ten plik zostanie usunięty na stałe z Twojego profilu.

W jaki sposób wideo jest usuwane na stronie na Facebooku?

Jeśli chcesz usunąć film, który przesłałeś na stronę na Facebooku i nie wiesz, jak to zrobić, oto pokażemy, jak to się robi. Jeśli jesteś członkiem, będziesz musiał przejść do strony, na której przesłano to wideo, wystarczy kliknąć przycisk „Twoje publikacje w grupie”.

Teraz będziesz musiał przejść do publikacji, w której znajduje się wideo, i naciśniesz trzy punkty, które są nad tym postem. Pojawi się opcja usunięcia, po prostu naciśnij, a następnie zaakceptuj, że chcesz usunąć wideo.

Jak usunąć film z historii przesłanej na Facebooka?

dziewczyna używająca telefonu komórkowego

Ostatnia wskazówka, którą pokażemy jak usunąć wideo na facebooku Ma to związek z publikacją opowiadań, ponieważ prawdopodobnie przesłałeś krótki film, a ponieważ dana osoba już go widziała, chcesz go usunąć, ale nie wiesz, jak to zrobić.

Otwórz aplikację Facebook, następnie przejdź na początek do sekcji opowiadania i pierwsza będzie Twoja, której będziesz dotykać. W przesłanym filmie będą trzy punkty po prawej stronie, naciśnij je. Teraz musisz dotknij opcji usuwania, więc ten film zostanie usunięty z Twojej historii.