Skip to content

Jak łatwo umieszczać rozdziały lub sygnatury czasowe na Youtube

12 de Maj de 2021

Czy mogę podzielić moje filmy z YouTube na rozdziały lub sygnatury czasowe? Jak mogę dodać rozdziały do ​​mojego filmu w YouTube? Jakie kroki powinienem podjąć dodać rozdziały lub zakładki do moich filmów wideo i uczynić je bardziej atrakcyjnymi?

YouTube jest wiodącą platformą dla filmów przesyłanych do Internetu. Myślenie o oglądaniu filmu online to to samo, co myślenie o YouTube. Ponieważ codziennie na platformę wchodzą miliony użytkowników, doskonale nadaje się do tworzenia treści.

W ten sam sposób, w jaki miliony użytkowników przeglądają treści w YouTube, są setki „wpływowych osób” lub twórców treści dla tej platformy. Zatem konkurencja jest zwykle dość szeroka.

Jeśli tworzysz treści na YouTube, powinieneś wiedzieć, że jednym ze sposobów przyciągania wyświetleń za każdym razem, gdy chcesz premierę filmu, jest dodawanie rozdziałów lub sygnatur czasowych. Więc dzisiaj wyjaśnimy Ci w prostych krokach, jak to zrobić.

Co to są rozdziały lub sygnatury czasowe w YouTube?

Wiodąca platforma do filmów online, Youtube, ma teraz nową funkcję. Za każdym razem, gdy zdecydujesz się przesłać film na YouTube, możesz dodać rozdział lub funkcję znacznika czasu.

Rozdziały lub sygnatury czasowe dzielą Twoje filmy na sekcje lub same rozdziały. Znaczniki czasu Znajdziesz je w opisie Twojego filmu. W ten sposób użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do interesującej ich części wideo.

Jest to doskonała funkcja, dzięki której Twoje filmy będą bardziej atrakcyjne. Obecnie w Internecie jedną z najlepszych technik wyróżnienia się na tle konkurencji jest zwiększenie komfortu użytkowania. Jeśli Twoje filmy mają funkcje, takie jak rozdziały lub sygnatury czasowe, użytkownik może przejść do wybranej części wideo.

Ponadto tworzenie rozdziałów lub sygnatur czasowych dostarcza użytkownikom więcej informacji i kontekstu. Ponieważ pozwala na wcześniejsze poznanie wszystkich treści lub kluczowych punktów, które są poruszane.

Połącz rozdziały lub sygnatury czasowe w YouTube z niestandardowymi miniaturami, to świetny sposób na zdobycie wyświetleń i zwiększenie liczby subskrybentów.

Kroki, aby dodać rozdziały lub sygnatury czasowe do filmu

Aby dodać rozdziały lub sygnatury czasowe do filmu na platformie, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest zalogowanie się do YouTube. Więc musisz wpisz „Youtube Studio” aw treści lub filmach musisz kliknąć wideo, które chcesz podzielić na rozdziały.

Aby dodać rozdziały do ​​filmu na YouTube, musisz dodać wiele sygnatur czasowych. Aby to zrobić w opisie filmu, musisz dodać listę znaczników czasu i tytułów.

Pierwsza dodana sygnatura czasowa musi zacznij od minuty 0:00W przeciwnym razie to nie zadziała. Podobnie, aby włączyć rozdziały w filmie, muszą istnieć co najmniej 3 sygnatury czasowe o długości co najmniej 10 sekund.

Sygnatury czasowe, które dodajesz do opisu filmu, powinny być sortowane w kolejności rosnącej. Jeśli jest to zrobione w odwrotny sposób, to znaczy potomek, rozdziały nie zostaną włączone.

youtube umieść znaczniki czasu rozdziałów na youtube

Aby zakończyć, wystarczy kliknąć przycisk z napisem „Zapisz” w ten sposób po wejściu do filmu będziesz mógł zobaczyć go podzielonego na rozdziały lub sekcje.

Twórz sekcje dla filmów z YouTube

Gdy już uda Ci się podzielić swój film na rozdziały za pomocą sygnatur czasowych, będzie to kolejny sposób na dostosowanie kanału do zwiększenie ruchu powoduje tworzenie sekcji dla Twoich filmów.

Aby utworzyć sekcje, wystarczy wejść do swojego studia na platformie i kliknąć sekcję „Projekt”, a następnie na dole iZnajdziesz opcję „Dodaj sekcję”.

Będziesz mógł tworzyć sekcje na Twoim kanale YouTube zgodnie z Twoimi filmami, popularne przesłane filmy, kanały lub listy. W ten sposób z łatwością zorganizujesz swój kanał i nadasz mu profesjonalny wygląd, który będzie wygodny dla wszystkich użytkowników, którzy wchodzą na Twoje filmy lub kanał.