Skip to content

Jak łatwo słuchać Apple Music z dowolnej przeglądarki na moim komputerze

28 de luty de 2021

Z Apple Music możemy liczyć biblioteka zawierająca dużą ilość muzyki wybrać i cieszyć się. Moglibyśmy pomyśleć, że uzyskamy do niego dostęp tylko z telefonu komórkowego lub tylko na komputerze PC z systemem operacyjnym iOS. Ale czy wiesz, że możemy usłyszeć Apple Music z dowolnej przeglądarki na naszym komputerze? Cóż, to wcale nie jest skomplikowane i pokażemy ci poniżej.

I to jest to, że poruszanie się w rytm muzyki jest zdecydowanie jednym z ulubionych zajęć człowieka. I chociaż należymy do tych, którzy mało tańczą, mogliśmy cieszyć się całkiem przyjemnym czasem z just posłuchaj melodii piosenki.

Radio, komputer, Android lub urządzenia mobilne teraz z plikami mp3 to wierni przyjaciele, którzy mogą odtwarzać muzykę według naszych preferencji, której możemy słuchać, kiedy tylko chcemy.

Posiadanie Apple ID jest podstawowym wymogiem

Z pewnością jesteś już użytkownikiem urządzenia z systemem iOS, iPada lub iPhone’a, i korzystałeś już z tych kont, aby uzyskać dostęp do Apple Music z telefonu komórkowego.

Jeśli tak, masz już podstawowe wymaganie, aby wejść do dowolnej przeglądarki, Chrome, Edge, Firefox lub innej i korzystać z biblioteki muzycznej. W przeciwnym razie musisz Stwórz identyfikator Apple przechodząc do strony https://beta.music.apple.com/es/browse.

W prawym górnym rogu tej strony zobaczysz niebieski przycisk z napisem „Zaloguj sie”. Po naciśnięciu go będziemy mieli miejsce na zapisanie naszego Apple ID lub jak napisano poniżej, utwórz nowy.

Klikając tę ​​sekcję, musimy kliknąć „Kontynuuj” w oknie Apple Music i prywatności. Następnie opróżniamy nasze dane: imię, nazwisko, datę urodzenia; a po zaakceptowaniu warunków i usług klikamy „Kontynuuj”.

Teraz jesteśmy proszeni o e-mail który będzie naszym Apple ID i hasłem, którego będziemy używać. Będziemy mieć możliwość wyboru, czy chcemy, aby w mailu na temat ogłoszeń i rekomendacji Apple były przesyłane do nas informacje. W takim przypadku wprowadzimy kod weryfikacyjny, który wysłali nam na pocztę, aby kontynuować tworzenie identyfikatora Apple ID.

Gdy to zrobisz, będziemy mieli przed oknem wprowadzić metodę płatności, gdzie napiszemy dane karty kredytowej i adres rozliczeniowy. Warto o tym pamiętać usługa, którą oferuje nam Apple Music, jest płatna miesięczny. Po wykonaniu pozostałych czynności utworzymy nasz Apple ID, którego użyjemy do uzyskania dostępu do usługi.

Wejdź z dowolnej przeglądarki na komputerze, aby słuchać Apple Music

Uzyskując dostęp do strony internetowej lub przeglądarki na komputerze w celu słuchania Apple Music, logujemy się za pomocą posiadanego lub utworzonego identyfikatora oraz naszego hasła. Automatycznie muzyka będzie do naszej dyspozycji znalezione w bibliotece Apple Music i możemy odtwarzać dowolną dostępną w danym momencie zawartość muzyczną.

słuchanie muzyki Apple z komputera

Interfejs, którego używa, jest bardzo łatwy w obsłudze. Będziemy mieć przyciski odtwarzania, pauzy, zatrzymania, przewijania do przodu i do tyłu wraz z paskiem czasu odtwarzania.

Ta internetowa wersja Apple Music jest obecnie włączona faza beta rozwoju, ale jego działanie jest bardzo dobre i bardzo sprawne. Jedyne, co może się zdarzyć, to to, że od czasu do czasu pojawia się komunikat o błędzie, który nie będzie powodem do zmartwień.

Dzięki tej możliwości słuchania Apple Music za pomocą dowolnej przeglądarki z naszego komputera będziemy mieli pod ręką dobre narzędzie; Chociaż możesz również uzyskać dostęp do swojej ulubionej muzyki z własnego urządzenia z Androidem.

Wszystko to bez konieczności instalowania żadnego program zewnętrzny z innej platformy. W tym poście wyjaśniliśmy, jak możesz to zrobić, i zauważyłeś, że jest to naprawdę bardzo łatwe zadanie. Pozwól nam poznać Twoją opinię, pisząc komentarz.