Skip to content

Jak łatwo pobrać i zainstalować WhatsApp na moim urządzeniu Samsung Galaxy Gear

20 de styczeń de 2023

Tak jak kiedyś, dawno temu nikt z nas nie korzystał ze smartfonów, a dziś praktycznie nie możemy się ich pozbyć o każdej porze dnia.

Stopniowo chcą powstawać inteligentne zegarki istotne dla użytkowników. I choć próbują, główne aplikacje na rynku docierają do tych smartwatchy, jak ma to miejsce w przypadku WhatsApp.

W każdym razie pierwszą rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę w takich przypadkach, jest to, że najnowsze wersje WhatsApp praktycznie nie mają już problemów z przeniesieniem na inteligentne zegarki, takie jak zdarzyło się to w przeszłości.

Jednak niektórzy użytkownicy zegarków Samsung Galaxy Gear powiedzieli nam, że tak doświadczać problemów próbując zaszczepić posłańca w ich zegarkach.

Chodzi o to, że nawet jeśli Galaxy Gear ma pewne zalety w porównaniu do swojego głównego konkurenta na rynku, jakim jest Apple Watch, nie możemy zapominać o tym, że instalacja niektórych aplikacji jest coś bardziej skomplikowanego.

Poza tym stworzyliśmy ten artykuł właśnie po to, aby pokazać, jak możemy zainstalować WhatsApp na Samsung Galaxy Gear w inny sposób proste i szybkie.

Specyfikacje Samsunga Galaxy Gear

Samsung Galaxy Gear to pierwszy smartwatch Samsunga. Posiada 1,63-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 320 x 320 pikseli, procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, akcelerometr, żyroskop, Bluetooth 4.0aparat o rozdzielczości 1,9 megapiksela i baterię 315 mAh oraz korzysta z platformy Tizen.

Tutaj przechodzimy do niektórych bardziej problematycznych zmiennych związanych z Galaxy Gear. Aby zwiększyć autonomię, ekran jest domyślnie wyłączony i włącza się tylko wtedy, gdy naciśnij boczny przycisk lub, jest to konfigurowalne, gestem nadgarstka, którym obracamy zegarek w naszą stronę.

Na pierwszy rzut oka wydaje się to akceptowalną strategią, ale implementacja Samsunga ma dwa problemy: po pierwsze, gest machnięcia nadgarstkiem ma określony poziom błędówto znaczy czasami próbujemy i ekran się nie włącza.

Zdarza się to 1 na 20 razy, ale kiedy tak się dzieje, irytujące jest patrzenie na godzinę i zmuszanie urządzenia do obrócenia lub ponownego naciśnięcia przycisku. Nawet jeśli działa dobrze, jest mały dziesiąte części sekundy opóźnienia co i tak jest gorszym doświadczeniem w porównaniu do zegarków z ciągle włączonym ekranem.

Mówiąc o „wezwaniu”. Gear umożliwia odbieranie połączeń, odrzucanie ich… i wykonywanie ich. Oznacza to, że ma mikrofon i głośnik, aby z nim rozmawiać, proponując format, który wielu uzna za piskliwy: daleko od stylu Michaela Knighta w fantastycznym samochodzie, w którym zegarek był noszony przy ustach, co może wydawać się bardziej naturalne.

Samsung zaprasza nas do zbliżenia zegarka do ucha z nadgarstkiem do środka. Bardzo wątpię, czy uzyskają społeczną akceptację dla tego gestu, ale na ich obronę muszę powiedzieć, że brakuje mi więcej wygląda jak wolne ręce chodzić, a jakość dźwięku podczas rozmowy jest znakomita.

Łatwa instalacja WhatsApp na Samsung Galaxy Gear

Jedną z zalet Galaxy Gear od ludzi Samsunga nad innymi inteligentnymi zegarkami jest to, że jest to jeden z pierwszych smartwatchów, który pozwala wykonywać ani odbierać połączeń telefonicznych.

Oprócz wiadomości SMS lub komunikatora za pośrednictwem WhatsApp, bez potrzeby Połączenie Bluetooth ze smartfonem. A jeśli masz problemy z maksymalnym wykorzystaniem go, ponieważ nie możesz zainstalować komunikatora, czytaj dalej.

Chociaż istnieją inne metody, które pozwalają nam mieć WhatsApp na nadgarstku, prawda jest taka, że ​​uważamy, że najłatwiej jest to zrobić przez aplikacja do noszenia na Androida oraz wersja Beta dostarczona przez WhatsApp Inc.

Jednak, aby to zadziałało, musisz upewnić się, że Twój smartfon ma wersja Androida 4.3 lub wyższy, w przeciwnym razie nie będzie kompatybilny.

Ono pierwsza rzecz do zrobienia następnie zainstaluj aplikację Android Wear na naszym smartfonie, a kiedy już to zrobimy, pobierz WhatsApp Beta na Samsung Galaxy Gear.

pobierz smartfon z systemem Android

W ten sposób w zaledwie kilka minut i uruchomienie instalatorabędziemy mieć WhatsApp działający na naszym Galaxy Gear, przestrzegając kolejności poprzednich kroków.

Kiedy skończymy krok po kroku, będziemy mogli wysyłać lub odbierać wiadomości korzystając z opcji WhatsApp dla inteligentnych zegarków, oprócz dyktowania dźwięku w celu wysyłania wiadomości lub wykonywania połączeń w czasie rzeczywistym.

W każdym razie jest to fantastyczny sposób pozostań z nami w kontakcie z innymi ludźmi, więc nie możemy przestać go polecać.

Czy udało Ci się łatwo zainstalować WhatsApp na swoim urządzeniu Samsung Galaxy Gear?

dołącz do naszego kanału telegram