Skip to content

Jak łatwo pobierać, zmieniać lub usuwać motywy Chrome

27 de luty de 2021

Dzisiejsza technologia stała się bardzo osobistym procesem zapoznawczym, w którym użytkownik za każdym razem, gdy kupuje nowe urządzenie elektroniczne, może czuć się znacznie bardziej komfortowo, czując, że od początku może przypominać siebie.

Widzimy to bardziej niż cokolwiek w komputerach do użytku osobistego, stoły i telefony komórkowe, w których użytkownicy mają możliwość zmiany estetyki telefonu komórkowego za pomocą motywów, tapet itp.; lub zewnętrznie z obudowami lub „obudowami” różnych typów, co bardzo wyraźnie wskazuje, że modyfikacje tych urządzeń są obszerne i dość zróżnicowane.

Jest to jednak niezwykle pozytywne, ponieważ daje użytkownikowi możliwość poczucia, że ​​urządzenie jest naprawdę jego, a nie jest czymś dziwnym. Kiedy trzymamy w rękach czyjś telefon komórkowy lub wchodzimy do jego komputera, tylko z powodu jego wyglądu możemy czuć się nieswojo.

To za to i więcej niż jeden akt personalizacja urządzenia jest kluczem do tego, jak produkt przyciąga i zatrzymuje użytkowników. Podobnie nie ogranicza się to tylko do urządzeń, ale także do programów, ponieważ w komputerze możemy znaleźć wszelkiego rodzaju modyfikowalne programy, aby były łatwiejsze w użyciu.

Wyraźnym tego przykładem jest przeglądarka Google Chrome, przeglądarka, która pomimo prostego wyglądu i łatwości nawigacji, można ją dostosować na różne sposoby, w tym za pomocą różnych rozszerzeń i motywów.

Motywy mogą być bardzo zróżnicowane i masz wiele do wyboru, więc jeśli potrzebujesz możliwości zmiany motywu przeglądarki Chrome i nadania jej bardziej osobistego charakteru, a nawet podczas jej tworzenia możesz postępować zgodnie z następującym samouczkiem na tym samym.

Dodawanie motywu do Chrome

Od momentu powstania Chrome okazał się niezwykle przyjazną przeglądarką dla zwykłego użytkownika, ze względu na sposób obsługi i szybkość, konkurując z innymi przeglądarkami, takimi jak Firefox i Edge. To samo spowodowało jego personalizacja, który staje się dość duży ze względu na rozszerzenia, których można używać, a na szerszym spektrum, motywy, które można dodać.

Dodaj motyw, aspekt wizualny i estetyczny, który może być czymś więcej niż tylko jednolitym kolorem; Jest to dość prosty proces do wykonania i można go wykonać w kilku krokach.

Najpierw musisz otworzyć przeglądarkę z poziomu Chrom, i raz z nowym oknem na ekranie, należy przejść do menu „Więcej”, które widać w postaci trzech kropek w prawym górnym rogu.

Kliknij to menu, a następnie kliknij ponownie ’Oprawa’, a gdy znajdziesz się w ustawieniach przeglądarki, musisz przejść do opcji, które masz po lewej stronie ekranu i kliknąć ’Projekt’.

Kiedy mówisz, kliknij tutaj, jedną z pierwszych opcji, które pojawią się na ekranie, jest ’Tematy’, więc kliknij tutaj, a Chrome wyśle ​​Cię bezpośrednio do katalogu różnych motywów, które możesz wybrać i zainstalować, klikając żądany, a następnie „Dodaj do Chrome’.

ciemny chrom start

Usuwanie lub zmiana tematu

W przypadku, gdy chcesz zmienić motyw, który już masz lub po prostu chcesz go usunąć, aby przywrócić jego domyślny motyw, musisz przejść do tego samego menu ’Projekt’ to jest w ustawieniach Chrome, tak jak nauczyliśmy Cię wcześniej.

I już w ramach tej opcji będziesz musiał kliknąć ’Zresetuj domyślne ustawienia powiększenia”A Twój Chrome wróci do normalnego wyglądu.

Jeśli chcesz to zmienić, wróć do tego menu i po prostu kliknij „Tematy” i wybierz dowolny motyw, który Chrome ma już dla Ciebie przygotować; po prostu nie spiesz się, wybierając ten, który najbardziej Ci się podoba.