Skip to content

Jak łatwo odblokować wszystkich agentów lub nowych agentów w Valorant

7 de kwiecień de 2021

Aby awansować w dowolnej grze wideo, konieczne jest posiadanie wszystkiego, czego potrzebujemy, aby to osiągnąć. Przykładowo, w przypadku słynnego Valoranta bardzo ważna jest możliwość wyboru różnych agentów czy grywalnych postaci, bo pozwala to lepiej stawić czoła misjom. Dlatego w tym artykule pokazujemy jak łatwo odblokować wszystkich agentów lub nowych agentów w Valorant.

W Valorant możemy znaleźć plik wiele grywalnych postaci, które mają różne zdolności i funkcje w grze. Aby osiągnąć nasz cel, jakim jest posuwanie się naprzód i osiągnięcie sukcesu, potrzebujemy tych agentów. Chociaż zdobycie ich wszystkich może wydawać się skomplikowane, jest to bardzo proste, a dzisiaj pokazujemy kroki, które należy wykonać, aby osiągnąć to bez problemu.

Jak odblokować wszystkich agentów w Valorant?

Podobnie jak w przypadku każdej innej gry wideo tej jakości, kiedy uda nam się pobrać i zainstalować Valorant, z pewnością będziemy podekscytowani odkryciem wszystkiego, co możemy osiągnąć, grając. I to jest to, że ta wspaniała gra ma wiele do zaoferowania każdemu, zarówno tym, którzy są gracze w sercu, co do tych, których nie ma.

Bardzo uderzającym aspektem, z którego każdy pewny gracz chce się w pełni cieszyć, jest niewątpliwie aspekt użyj wszystkich grywalnych postaci lub dostępnych agentów. Posiadanie ich wszystkich do swojej dyspozycji to ogromna korzyść, ponieważ mają różne umiejętności i opcje, które dostosowują się do wielu misji, które musisz wykonać, aby przejść dalej w grze.

Jasne, kiedy zaczynasz grać, masz ograniczoną liczbę, a konkretnie pięć, których imiona to: Sova, Sage, Brimstone, Jett i Phoenix. Wtedy będziesz mógł odblokuj jeszcze dwa swoje upodobania żetonem, który otrzymujesz za ukończenie pierwszych dziesięciu poziomów. Ponieważ na pewno chcesz odblokować znacznie więcej, poniżej pokażemy, co musisz zrobić, aby to osiągnąć.

Jak korzystać z umów agencyjnych w Valorant?

Doskonałym sposobem na odblokowanie nowych agentów na Valorant jest kontrakty postaci lub kontrakty agentów. Ale jak działają te umowy? Cóż, jest to opcja zawarcia umowy lub kontraktu, jak sama nazwa wskazuje, na odblokowanie agenta wraz z innymi prezentami, takimi jak między innymi skórki broni, graffiti.

Aby zrealizować ten kontrakt, musisz zdobyć doświadczenie w grze, które pozwoli ci awansować w szeregach agenta lub postaci. Każdy kontrakt ma dziesięć stopni, a na piątym możesz odblokuj agenta, aby zagrać w to samo, podczas gdy w innych odblokowujesz tylko inne nagrody, które są zawarte.

Ponadto, jeśli chcesz, możesz kupić lub awansować pierwsze pięć rang z VP lub Valorant Points, które możesz kupić za prawdziwe pieniądze. Kroki, które musisz wykonać, aby rozpocząć tego typu umowę, to:

  • Najpierw przejdź do zakładki agentów i wybierz odpowiedniego agenta.
  • Wybierz opcję „Aktywuj”, która znajduje się u dołu ekranu.
  • Zacznij grać w gry.

Kiedy to robisz, będziesz mieć już aktywowaną umowę agencyjną. Możesz mieć tylko jedną aktywną umowę naraz, chociaż możesz ją zmienić w dowolnym momencie. Jak zobaczysz, wiedza o tym, czym jest Valorant, jest ogromną korzyścią, ponieważ możesz cieszyć się doskonałymi opcjami, takimi jak ta.

Jak kupować agentów na Valorant?

Możesz chcieć zacząć korzystać z agenta w krótkim czasie, więc pokażemy Ci tę praktyczną opcję. Jeśli chcesz, możesz kupić agentów, których chcesz W prosty sposób. Kroki, które musisz wykonać, aby to osiągnąć, to:

  • Wróć do menu agentów i wybierz tego, z którym masz kontrakt.

ręka na klawiaturze gracza ze światłami

  • Następnie naciśnij «Zobacz umowę».
  • Wybierz piątą rangę, w której możesz odblokować agenta.

Możesz kupić wspomnianą gamę za cenę około 1000 PV z łatwością. Dodatkowo, kupując wspomnianą rangę, odblokowane zostaną również nagrody poprzednich. Rangi od szóstej do dziesiątej nie mogą zostać odblokowane w ten sposób, więc będziesz musiał grać dalej, aby zdobyć nagrody.

Utworzenie konta w Valorant to doskonała opcja, jeśli chcesz cieszyć się wysokiej jakości grą i zachęcamy do wykonania tych kroków i cieszenia się wszystkimi agentami.

dołącz do naszego kanału telegram