Skip to content

Jak łatwo naprawić „błąd certyfikatu w WhatsApp Web”?

9 de lipiec de 2021

„Jak mogę Rozwiąż Błąd certyfikatu Sieć WhatsApp ? Jest to jedno z zapytań, które ostatnio otrzymywaliśmy w ostatnim czasie, a dziś czas na tym się zatrzymać. Prawda jest taka, że ​​błąd certyfikatu internetowego WhatsApp wydaje się być jednym z najczęstszych problemów w ostatnim czasie, więc postaramy się go rozwiązać.

„Wystąpił problem z certyfikatem bezpieczeństwa na tej stronie”, to konkretnie komunikat, że liczba użytkownicy wskazali ostatnio pojawiło się to dla nich, gdy próbują uzyskać dostęp do WhatsApp Web . Oczywiście najważniejsze jest to, że jeśli ostatecznie nie uda nam się rozwiązać tego problemu nie będziemy mogli korzystać z WhatsApp na PC, dlatego ważne jest, aby go zostawić.

I jest tak, że jeśli zwykle czytasz wszystkie nasze artykuły, zobaczysz, że już kilkakrotnie rozmawialiśmy o WhatsApp Web. Dlatego ważne jest, aby nauczyć się samodzielnie rozwiązywać błąd certyfikatu internetowego WhatsApp. To jest właśnie powód poświęcenia konkretnego artykułu jednemu z głównych problemów związane z WhatsApp Web , więc przejdźmy do tego.

Błąd certyfikatu internetowego WhatsApp

Cóż, wtedy porozmawiamy o błędzie certyfikatu internetowego WhatsApp, a pierwszą rzeczą do powiedzenia jest to, że jest to certyfikat internetowy i możliwe, że nie jest poprawnie zainstalowany i dlatego system nie działa. Jeśli chcesz raz na zawsze pozbyć się błędu certyfikatu WhatsApp Web, to musisz wykonać następujące kroki aby zakończyć problem:

  • Otwórz panel sterowanie oknami i uzyskaj dostęp do opcji internetowych
  • Przejdź do właściwości internetowych, a następnie do Zaawansowane opcje
  • W Ustawieniach odznacz pola „Użyj SSL 2.0”, „Użyj SSL 3.0”, „Użyj TLS 1.0”, „Użyj TLS 1.1”, „Użyj TLS 1.2” i „Ostrzegaj o niezgodności certyfikatu”
  • Później kliknij Zapisz i zamknij przeglądarkę
  • Otwiera się ponownie przeglądarka

Zwykle, jeśli wykonałeś powyższe kroki, rozwiązałeś problem z błędem certyfikatu internetowego WhatsApp, więc powinieneś spróbować ponownie na tej stronie WhatsApp na komputerze. Dzięki tym rozwiązaniom, które pozwolą ci uzyskać dostęp do WhatsApp Web, prawdopodobnie nigdy więcej nie będziesz mieć tych problemów, chociaż każdy problem w tym zakresie, po prostu musisz się z nami skonsultować .

Inne często zadawane pytania że czytelnicy zazwyczaj pytają nas w tej sprawie lub zostawiają na forach i portalach społecznościowych, mają do czynienia z następującymi czynnościami: pobierz certyfikat WhatsApp, certyfikat już istnieje Nokia C3, certyfikat z serwerów WhatsApp, certyfikat dla Nokia Asha 311, jak usunąć certyfikat bezpieczeństwa w Androidzie, jak usunąć certyfikat bezpieczeństwa z mojego telefonu komórkowego, są problemy z certyfikatem bezpieczeństwa tej witryny Androida lub usuń błąd z c Certyfikowany Internet Explorer. Wszelkie inne pytania w tym zakresie, koniecznie zadaj nam w komentarzach.

błąd certyfikatu internetowego WhatsApp

Najczęstsze błędy internetowe WhatsApp

nie mam dostępu do strony do?

W niektórych przypadkach użytkownicy tej witryny otrzymują wiadomość o nie można uzyskać dostępu do tej witryny kiedy próbują do niego wejść. Może się to zdarzyć z dwóch powodów, na przykład błędnej pisowni nazwy strony lub problemów z samym połączeniem bezprzewodowym. Czasami rozwiązaniem może być zaktualizuj WhatsApp Web.

W celu rozwiązania obu przypadków należy najpierw przetestować dostęp do: inne strony według przeglądarki , aby określić, która sytuacja jest przeszłością i łatwo ją naprawić.

Nie otrzymuję powiadomień s

W niektórych przypadkach użytkownicy tej strony zastanawiają się, dlaczego powiadomienia nie pojawiają się za każdym razem, gdy otrzymują wiadomość w taki sam sposób, jak w aplikacji. Może się to zdarzyć, jeśli nie masz ich aktywowanych w przeglądarce internetowej i jest to tak proste, jak przejście do sekcji oprawa lub wybierając ikonę kłódki u góry, a następnie wybierając powiadomienia gdzie musisz dać dopuszczać .

Problem z telefonem.

Jedną z funkcji, którą większość użytkowników tej strony ignoruje, jest to, że działa ona tylko wtedy, gdy sprzęt telefoniczny z oryginalnym kontem jest zsynchronizowane z witryną. Sposobem na rozwiązanie tego problemu jest po prostu pozostawienie telefonu włączonego i z wystarczającą równowagą podczas korzystania ze strony.

Konsekwencją powyższego jest zrozumienie, że znacznie lepsze wyniki to możliwe problemy, które można znaleźć, gdy użyj oficjalnej strony tej aplikacji. Ponadto, aby wiedzieć, jakie metody możesz zastosować, aby rozwiązać te nieco niewygodne sytuacje, ale jeśli znasz inny błąd na tej stronie, udostępnij go w komentarzach.

Czy udało Ci się naprawić błąd certyfikatu internetowego WhatsApp?