Skip to content

Jak łatwo mieć konto Gmail na dwóch urządzeniach

17 de maj de 2022

Gdy tylko otrzymamy nowy telefon komórkowy, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to dodać konto Gmail, aby zacząć z niego korzystać. Chociaż wiele osób się zastanawiaCzy mogę mieć dwa telefony z tym samym kontem Gmail??

Jak połączyć konto Gmail z dwoma telefonami

Niezależnie od tego, czy masz dwa telefony komórkowe, jeden do pracy, a drugi do celów osobistych. Być może tablet i telefon, a chcesz mieć jedno konto na obu urządzeniach, zanim będziesz musiał utworzyć nowe.

Nie ma problemu, że używasz tego samego konta na obu urządzeniach. Google pozwala bez problemu wprowadzić to samo konto w obu terminalach. Nie ma znaczenia, czy oba są telefonami, czy na przykład jeden to telefon komórkowy, a drugi tablet.

Jak mieć dwa telefony z jednym kontem Google

Być może jedynym problemem, jaki będziesz mieć, będzie to, że lista używanych aplikacji nie będzie indywidualna. Oznacza to, że masz telefon służbowy, z którego korzysta kilka osób i inny personel. W przypadku, gdy ktoś uzyska dostęp do listy aplikacji na telefonie, będzie mógł zobaczyć wszystkie aplikacje, które pobrałeś na obu, ponieważ wszystko jest zarejestrowane na koncie Google.

Pomijając to, nie powinieneś mieć żadnych problemów. Ponieważ zmiany dokonywane na samym urządzeniu nie wpływają na inne. Możesz mieć dwa telefony komórkowe z tym samym kontem. Możesz nawet mieć wiele urządzeń z jednym kontem Google.

Podczas umieszczania konta na różnych urządzeniach nie zostaniesz zablokowany, ukarany ani podobny, ponieważ jest to opcja, na którą zezwala Googleponieważ rozumieją, że dana osoba może mieć kilka telefonów lub jak wspomnieliśmy nieco powyżej: telefon i tablet.

Dlatego stwierdzamy, że możesz używać tego samego konta na wielu urządzeniach a jedyną naprawdę negatywną rzeczą jest lista aplikacji, które masz w sklepie Google, w Sklepie Play. Pomijając to, oszczędzasz czas tworzenia nowego konta i radzenia sobie z tym wszystkim.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny, a teraz wszelkie pytania dotyczące tego, czy mogę mieć dwa telefony z tym samym kontem Google/Gmail, już nie istnieją. W każdym razie, jeśli masz jakiś problem, możesz zostawić nam komentarz poniżej.

dołącz do naszego kanału telegram