Skip to content
Mac

Jak łatwo i szybko pobrać i zainstalować sterowniki drukarki na komputerze Mac? (Przykład)

28 de luty de 2021

Obecnie jest używany sterowniki drukarki na Macu zmniejszyła się dramatycznie, co nieco skomplikowało zrozumienie jego instalacji. Ale w tym artykule znajdziesz najłatwiejszy sposób, aby to zrobić, bez trudności i opcji, które zajmie ci całe życie.

Jak zainstalować sterowniki drukarki na komputerze Mac?

Po pierwsze, należy podkreślić, że każdy model drukarki lub producent ma swoje własne sterowniki, dlatego pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest znajomość modelu drukarki. Gdy już to wiesz, możesz zacząć proces instalacji sterowników, będziesz zaskoczony, jakie to proste.

Zdobądź sterowniki

Znając model drukarki, znalezienie sterowników będzie naprawdę łatwe, istnieją dwie metody ich uzyskania, jedna znacznie łatwiejsza niż druga.

Pierwszy to płyta instalacyjna drukarki, jeśli ją masz, przeszedłeś połowę drogi, Pozostaje tylko dostać się do instalacji. Z drugiej strony nieco bardziej żmudną metodą jest pobranie sterowników, można to zrobić z oficjalnej strony producenta, jest jak najbardziej polecana.

Pobierz sterowniki

W sieci dostępnych jest wiele informacji, w których łatwo będzie zlokalizować najbardziej aktualne sterowniki Znajdź model drukarki.

Najbezpieczniejszą opcją pobierania jest oficjalna strona internetowa producenta drukarki, zwykle to oni zapewniają sterowniki. Pobierz plik i możesz rozpocząć instalację. Tak proste jak to!

Zainstaluj sterowniki

Przed rozpoczęciem przygotuj drukarkę i kable łączące ją z komputerem Mac, aby rozpocząć, podłącz go i włącz. Jeśli komputer nie rozpozna drukarki, konieczne będzie jej ponowne uruchomienie, co pomoże w instalacji.

Cóż, jeśli masz płytę CD, wystarczy włożyć ją do komputera i pozwolić uruchom program instalacyjny. Jeśli nie masz płyty CD i pobrałeś sterowniki, musisz zlokalizować plik i wyodrębnić .Zip, teraz wystarczy uruchomić plik, aby przeprowadzić instalację.

Aktywuj drukarkę

Po zainstalowaniu sterowników drukarki na Macu pozostaje tylko zweryfikować drukarkę, w tym celu wejdź do centrum drukowania, proces zostanie tam wykonany.

Będąc tam, naciśnij klawisze w tym samym czasie „Alt” Y „Dodaj”, Pojawi się lista drukarek rozpoznanych przez komputer. Drugim kliknięciem wybierz drukarkę i naciśnij „Dodaj”. W przypadku, gdy drukarka jest wyświetlana w środku przed tym procesem, nie będzie to konieczne.

Do czego są potrzebne sterowniki drukarki dla komputerów Mac?

Plik kontrolerów Są to pliki wykonywalne, które umożliwiają urządzeniu prawidłowe połączenie się z komputerem i wykonanie jego zadania.

Te z kolei zapewniają funkcje, które pomagają określić styl drukowania i najłatwiejszy sposób, aby to zrobić, rzeczy określone przez producenta.

Komputery Mac mają systemy połączeń bezprzewodowych, co czyni większość idealnych drukarek korzystających z tego systemu.

Jak szybko i łatwo pobrać i zainstalować sterowniki drukarki na komputerze Mac

Dlatego ma znacznie mniej sterowników, ponieważ nie wymaga bezpośredniego podłączenia urządzenia. Stąd potrzeba wykonaj instalację ręczną.

Jak długo sterowniki drukarki będą przydatne na komputerze Mac?

Kontroler, nawet w swoim Pierwsze wydanie, może sprawić, że drukarka będzie prawidłowo podłączona do komputera, ułatwiając korzystanie z niej.

Z biegiem czasu kontrolerzy czy kierowcy zniknąsprawiając, że drukarki przewodowe stają się przestarzałe. Z tego powodu idealnie jest przewidzieć ten czas, kiedy nie będzie można ich użyć. Mam nadzieję, że ten artykuł był bardzo pomocny w rozwiązaniu problemu z drukarką.