Skip to content

Jak łatwo dostosować domyślną klawiaturę w moim telefonie Xiaomi?

7 de luty de 2022

Xiaomi to firma z Chin, która zajmuje się produkcją artykułów elektronicznych, ale wyróżniała się bardziej swoimi telefonami o niesamowitej jakości. To staje się bardzo znane na całym świecie. Twoje artykuły docierają do wszystkich ludzi.

Należy zauważyć, że Xiaomi, oprócz tego, że jest firmą, która stara się oferować najlepszą jakość, Stara się też być jednym z najtańszych na rynku. Wszystko zaczęło się, gdy firma wypuściła swój pierwszy telefon w 2011 roku i miała świetne osiągnięcia w swoim rodzinnym kraju w Chinach. Przez te ostatnie lata rozszerzyła swoje sklepy na całym świecie. Jeśli nie wiesz, możesz aktywować tryb „Ciemny” w swoim telefonie komórkowym Xiaomi.

Jak dostosować domyślną klawiaturę w telefonie Xiaomi?

Wielu z nas Kiedy kupujemy nasze telefony (W tym przypadku telefon Xiaomi) chcemy dostosować go do najbliższej rzeczy, która jest bliska naszej osobowości i naszym gustom. Podobnie jak w przypadku niestandardowych skórek, tapet, wszystkich połączeń itp.

Wiele osób noszących telefony Xiaomi chce dostosować klawiaturę na tym urządzeniu. Mały problem polega na tym, że wielu nie wie, jak to zrobić, wtedy zobaczymy, jak:

 1. Musisz przejść do ustawień telefonu.
 2. Następnie dotknij dodatkowych ustawień.
 3. Wybierz języki i wprowadzanie tekstu.
 4. Musisz wybrać zarządzanie klawiaturą.
 5. W zarządzaniu klawiaturą możesz dokonywać różnych dostosowań i wybierać motyw według własnego gustu. W ten sposób możesz dowolnie edytować swoją klawiaturę na swoim telefonie Xiaomi.

Jakie kroki należy wykonać, aby zmienić klawiaturę telefonu komórkowego Xiaomi?

Wielu z nas chce zmień klawiaturę naszego Xiaomi według naszych upodobań. Wiele osób chce to zrobić i tak naprawdę nie wie, jak, oto jak:

 1. Musisz przejść do ustawień telefonu.
 2. Następnie wybierz dodatkowe ustawienia.
 3. Języki prasy i wprowadzanie tekstu.
 4. Wybierz zarządzaj klawiaturą.
 5. W ramach zarządzania klawiaturą możesz zobaczyć kilka opcji i wybrać motyw, który Ci się podoba.

W ten sposób możesz zmień klawiaturę, jak chcesz na telefonie Xiaomi. Przy okazji możesz przechowywać swoje dane mobilne w chmurze Xiaomi.

Jakich narzędzi możesz użyć do pobrania nowych klawiatur na swój telefon?

Niektórzy ludzie czuli się niezadowoleni z tła klawiatury, które przynosi Xiaomi i chcą takiego najlepiej pasuje do Twojego stylu i gustu. Więcej tła dla urządzenia Xiaomi można łatwo znaleźć. W Google Play znajdziesz szeroką gamę klawiatur o unikalnych i innowacyjnych stylach.

Następnie zobaczmy, jak się nazywa jedna z najlepszych klawiatur do użycia na telefonie komórkowym Xiaomi:

 • Klawiatura Chrome.
 • Minuum.
 • Płyta.
 • Fleksy.

Pobierz klawiatury na SwiftKey

logo Swiftkey

Swiftkey to świetna alternatywa dzięki którym możemy wybrać nasze spersonalizowane klawiatury w najlepszy sposób i jakość. Prawie wszyscy wysoko oceniają Swiftkey za dobrą obsługę. Możesz więc temu zaufać z całym swoim bezpieczeństwem.

Dzięki Swiftkey będziesz mieć tak wiele opcji dostosowywania, że ​​korzystanie z nich wszystkich zajmie ci wieki. Posiada różne rodzaje tekstów, emotikony, ponad 300 rodzajów języków, a najważniejszą rzeczą jest jego nieskończoność dostosowywanie tła. Następnie zobaczymy, jak pobrać Switfkey:

 1. Przejdź do Google Play.
 2. Wyszukaj Switfkey w Gloogle Play, pobierz go.
 3. Po pobraniu otwórz aplikację, w której zobaczysz wszystkie jej opcje.

Kup je w sklepie Xiaomi Apps

Oficjalny sklep Xiaomi Apps nazywa się Mi Store. Ta opcja udogodnień, które oferuje Xiaomi jest dobrze znana wśród przewoźników Xiaomi ze swojej skuteczności pod każdym względem. W sklepie Mi możesz dokonać dowolnego zakupu w dowolnym momencie. Jest bardzo szybki podczas wyszukiwania i oferuje najlepsze usługi.

Opcja wyszukiwania jest bardzo skuteczna podczas wyszukiwania czegoś. Oznacza to, że możesz wyszukiwać aplikacje dla personalizacja Twojego urządzenia Xiaomi bardzo łatwo. A wszystko to z jak najlepszym dopasowaniem do Twojego urządzenia bo pochodzi z tej samej firmy Xiaomi. Jeśli nie wiesz, jeśli zgubisz telefon komórkowy, możesz go znaleźć za pomocą opaski Xiaomi Mi.

logo Xiaomi

Jak dostosować czcionkę klawiatury w telefonie Xiaomi?

Wielu z nas może chcieć zmień czcionkę naszego telefonu Xiaomi. Możliwe, że chcemy bardziej wyrafinowanej czcionki, a prawda jest taka, że ​​generalnie jest to bardzo łatwe do zrobienia. Następnie zobaczymy, jak:

 1. Przejdź do ustawień
 2. Następnie naciśnij „Wyświetl”
 3. Automatycznie otworzy się aplikacja motywu, w której możesz wybrać żądaną czcionkę

Więc może? zmień czcionkę na klawiaturze. Jeśli napotkasz problemy lub masz pytanie dotyczące Xiaomi, możesz odwiedzić stronę pomocy Xiaomi. Tam znajdziesz więcej informacji.

dołącz do naszego kanału telegram