Skip to content

Jak kupować i płacić w ratach lub w ratach na Amazon lub eBay z Chile

4 de marzec de 2022

eBay i Amazon to dwie główne platformy zakupowe dla wszelkiego rodzaju produktów, które są dostępne nie tylko w Hiszpanii, ale także w znacznej części krajów Ameryki Łacińskieja w związku z tym chcemy Cię dzisiaj nauczyć, jak kupować i płacić ratami na Amazon lub eBay z Chile.

Kup w serwisie eBay na raty w Chile

Pierwszą rzeczą, którą musisz pamiętaj, że kiedy mówimy o serwisie eBay, Podobnie jak Amazon są to międzynarodowe sklepy internetowe, które umożliwiają zakup produktów za pomocą dowolnej karty kredytowej, a nawet na raty, choć nie we wszystkich przypadkach.

Dlatego przede wszystkim musisz zastanowić się, który jest twoim bankiem lub instytucją finansowąbiorąc pod uwagę, że dostępny mechanizm płatności zostanie całkowicie zdefiniowany w oparciu o firmę, w której posiadasz swoje pieniądze.

Z drugiej strony w kup z Chile na Amazon lub eBay możesz to zrobić na raty dzięki dla niej opracowane usługi alternatywne:

  • Buscalibre: jest to jeden z najczęściej polecanych systemów do kupowania produktów w serwisie eBay i Amazon z Chile, ponieważ pozwala płacić kartą debetową lub Redcompra, który umożliwia włączenie metod płatności, takich jak WebPay. Działanie tego systemu jest bardzo proste, ponieważ wystarczy skopiować link do interesującego Cię produktu eBay lub Amazon, wkleić go na stronie.

Sposoby kupowania na Amazon i Ebay na raty Chile

Z drugiej strony ważne jest, aby jeśli zamierzasz korzystać z tej platformy, znasz pewne szczegóły dotyczące jej działania, na przykład fakt, że ma ona dwa różne rodzaje przesyłek, z których możemy wybierać, a przesyłka lotnicza, żeby to w jakiś sposób nazwać, która zajmuje znacznie mnieja także wysyłka drogą morską, która jest znacznie tańsza, ale trwa dłużej.

Traetelo to nazwa innej usługi, którą będziemy mogli znaleźć w tych przypadkach, pośrednika, który oferuje system bardzo podobny do Buscalibreao której trzeba powiedzieć, że współpracuje z takimi firmami jak DHL, więc choć jej dostawy są szybsze, to złą stroną jest to, że będziemy musieli za to zapłacić sporą sumę.

Zalety kupowania na Amazon lub eBay z Chile

Internet to nie tylko środek komunikacji i informacji. Dziś jest to duży rynek wszelkiego rodzaju. Który ułatwia swobodny handel niezliczonymi produktami i usługami. Możemy również sprawić, by każdy rodzaj prezentu był idealny i dlatego przy tego typu zakupie zobaczymy szereg zalet, które poznamy poniżej.

Dostępność produktu

To jedna z głównych zalet, jakie możemy mieć, gdy chcemy kupić produkt. Wielokrotnie w nocy lub wczesnym rankiem Są to godziny, w których zwykle dokonuje się wielu sprzedaży. Dzieje się tak, ponieważ mamy możliwość zakupu w zaciszu naszego domu o każdej porze i o każdej porze.

Dostawa do domu

Dostawa do domu jest zdecydowanie jedną z główne powody, dla których ludzie wybierają zakupy online. Wynika to z faktu, że dostawę będziemy mieć zawsze w kilka dni po zakupie, co odciąża nas od myślenia o przekazaniu dowolnego produktu.

płać z amazon lub ebay na raty z chile

Różnorodność cen

Ceny tak długo, jak jest duża konkurencja pozwalają na wzrost oferty, co przekłada się na niskie ceny i rabaty. Przy tak szerokim zasięgu Internetu, kupujący będą walczyć o to, by Twój produkt sprzedał się szybciej.

Kupuj produkty poza swoim krajem

Czasami chcemy produktów, których nie znaleźlibyśmy w naszym kraju, a jednym kliknięciem moglibyśmy je zdobyć. Rozmawiamy m.in. o produktach takich jak buty.

Wady kupowania na Amazon lub eBay z Chile

Nie będziemy mogli przetestować produktu

To może być jeden z największe wady, jakie mamy kupując produkt online. Chociaż teraz możemy mieć systemy zwrotu w przypadku, gdy produkt jest wadliwy. Możemy więc być spokojni na wypadek, gdyby produkt dotarł z problemami.

dołącz do naszego kanału telegram