Skip to content

Jak kupować gry lub aplikacje bez karty kredytowej w Sklepie Play – za pomocą karty debetowej lub salda Google Play

24 de wrzesień de 2021

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy to możliwe? kupuj aplikacje lub gry ze Sklepu Play bez karty kredytowej? Musicie wiedzieć w tym sensie, że jest to jedno z głównych pytań, jakie zazwyczaj zadają nam nasi czytelnicy, dlatego w tym przypadku postaramy się zaproponować Wam szereg wyjaśnień lub sztuczek w tym zakresie.

Oczywiście wszyscy wiemy, że jedną z cech, która sprawia, że ​​urządzenia z Androidem są tak interesujące, jest możliwość zainstalowania dużej liczby aplikacji, a w tym przypadku będziemy potrzebować jednej sposób płacenia im, jeśli są opłacane.

I jest to, że chociaż duża liczba aplikacji jest całkowicie darmowa i możemy je zainstalować bez konieczności wydawania ani jednego euro, z drugiej strony zobaczymy, że inne aplikacje; prawie zawsze te najlepsze, wymagają od nas zapłaty, dlatego możemy potrzebować karty kredytowej.

A co jeśli nie masz karty kredytowej, czy to oznacza, że ​​nie możemy się cieszyć? aplikacje, za które jesteśmy gotowi zapłacić?

Alternatywy i rozwiązania do kupowania aplikacji bez karty kredytowej w Google Play

Jedna z najczęściej używanych alternatyw do płatności w Sklepie Play jest przez PayPal, chociaż będzie to również zależało od kraju, w którym się znajdujesz. Jeśli masz konto PayPal, już wiesz, że działa ono jak wirtualne konto bankowe, oferując takie udogodnienia.

Zwykle w większości krajów Sklep Play akceptuje płatności za pośrednictwem tej platformy, dzięki czemu możesz powiązać swoje konto PayPal ze sklepem Android. Jest to najlepsza możliwa alternatywa, a jeśli jej nie masz, możesz ją otworzyć, ponieważ jest to bardzo łatwe, potrzebujesz tylko wiadomości e-mail.

Również, jeśli nie posiadasz konta bankowego lub po prostu nie chcesz wprowadzać tych danych, chociaż jest to zalecane ze względów bezpieczeństwa, platforma pozwala również w jakiś sposób z nich skorzystać. doładowywać pieniądze i robić zakupy online bez posiadania karty kredytowej lub konta bankowego.

Teraz, jeśli nie masz konta PayPal, nie ma problemu, ale będziemy musieli poszukać innych alternatyw. To, co musisz zrobić w takich przypadkach, to uzyskać dostęp do oficjalnej strony, powiąż swój PayPal z kontem bankowymi spróbuj przelać środki między obydwoma kontami.

Dzięki temu krok po kroku możesz kupować w sklepie Google Play tak, jakbyśmy mówili o przelewie. Ponownie nalegamy, aby niestety ta opcja była uzależniona od Sklepu Play, który umożliwia płacenie za pomocą PayPal w Twoim kraju.

Inna opcja, którą naszym zdaniem powinieneś rozważyć w takich przypadkach, dotyczy bezpośrednio przy zakupie kart podarunkowych ze Sklepu Play, ponieważ często można je znaleźć w sklepach z elektroniką i mają ceny 15, 25 lub 50 euro, więc dają dużą marżę.

Oczywiście saldo tych kart może być używane według własnego uznania, co sprawia, że ​​jest to doskonała opcja w takich przypadkach. Niewątpliwie kolejna z prostych alternatyw do kupienia w Sklepie Play bez karty kredytowej.

Inne rzadkie opcje kupowania gier i aplikacji w Sklepie Play bez użycia karty kredytowej

Wreszcie metoda, która może nie jest idealna, ale mimo to preferowana przez wielu ludzi, to ta, która ma związek z wygrywaniem. wirtualne karty upominkowe Sklepu Play w zamian za wykonywanie wszelkiego rodzaju zadań, np. oglądanie reklam, testowanie aplikacji, wypełnianie ankiet, wydawanie opinii.

Niestety zazwyczaj nie są to bardzo dobrze płatne zadania; dlatego zalecamy, aby zastosować się do tego typu procedury tylko w przypadku, gdy nie masz pieniędzy.

łatwo kupuj aplikacje mobilne na Androida bez karty kredytowej

Na tym zakończyliśmy i przedstawiliśmy różne alternatywy kupowania aplikacji w Sklepie Play; nie ma potrzeby posiadania karty kredytowej. Wybierz ten, który najbardziej Cię interesuje lub przyciąga Twoją uwagę dzięki czemu kupujesz z całkowitym bezpieczeństwem różne opcje, które znajdziemy na platformie.

Jeśli przypadkiem żałujesz, że dokonałeś takiego zakupu; Zapamietaj to masz do 15 minut Po pobraniu w celu zażądania zwrotu pieniędzy zawsze będziesz bezpieczny w Google Play.