Skip to content

Jak krok po kroku zmienić lub ukryć moją datę urodzenia na Facebooku

30 de styczeń de 2021

Obecnie właściwe korzystanie z internetu i technologia Dzięki nim staniesz się mniej lub bardziej towarzyską osobą, w zależności od tego, ile przesyłasz treści lub z iloma osobami rozmawiasz.

To właśnie zrobiły dla nas sieci społecznościowe, ponieważ pomagają nam nawiązywać kontakty towarzyskie z innymi, ale możemy stać się nieco dziwni, jeśli nie przesyłamy odpowiednich lub regularnych treści w oczach niektórych osób.

Ale w przypadku niektórych bardziej dojrzałych osób użycie portale społecznościowe Nie chodzi o konkurs popularności, ale o czerpanie radości z treści innych, a także twoich, poprzez przyjaciół i rodzinę.

Korzystanie z portali społecznościowych powinno być przyjemnym doświadczeniem dla każdego, ponieważ każde doświadczenie, którego doświadczamy na co dzień, nie powinno sprawiać nam nic poza radością.

Chociaż nie jest dobrze odłączać się od rzeczywistości, która nas otacza, poprzez sieci społecznościowe w danym momencie, aż do przekształcenia ich w „komorę echa”, zawsze dobrze jest mieć obie stopy na ziemi.

To właśnie robi większość ludzi w sieciach społecznościowych, aby czuć się bardziej komfortowo ze swoim otoczeniem i sobą, a także z tym, co widzą w Internecie.

Jednak są chwile, kiedy nasze sieci społecznościowe muszą być czymś bardziej prywatne, albo ze względu na ludzi, których w nich mamy, albo dlatego, że chcemy być bardziej powściągliwi.

Na szczęście zapewniają narzędzia, które to umożliwiają, podobnie jak w przypadku Facebooka i wszystkiego, co na niego przesyłamy. Dlatego porozmawiamy trochę o tym, jak możesz ukryj swoją datę urodzenia w tej sieci społecznościowej na wypadek, gdybyś jej potrzebował.

Data twoich urodzin na Facebooku

Kiedy mamy możliwość wejścia na Facebooka, zdajemy sobie sprawę z wszystkiego, co możemy na nim zrobić, bo możemy przeglądać wszelkiego rodzaju treści, śledzić różne strony i zaprzyjaźnić się z prawie każdym.

To ostatecznie utworzy naszą oś czasu lub ścianę na Facebooku, chociaż okazuje się również, że jest to trochę sieć społecznościowa plotka. Dzieje się tak, gdy możemy zobaczyć absolutnie wszystko z życia człowieka, jeśli jest on bardzo aktywny.

Widzimy to w stanach, które przesyła, na zdjęciach, które publikuje ze swoich podróży, a nawet możemy zobaczyć wszelkiego rodzaju dane osobowe, takie jak numery telefonów, doświadczenie zawodowe lub poprzednie relacje, o ile te osoby mają profil publiczny .

Teraz, jeśli chcesz być trochę bardziej powściągliwy w przypadku tego typu informacji, możesz łatwo ukryć datę urodzenia, nawet jeśli pozwala to innym wiedzieć, kiedy są twoje urodziny, ale w ten sposób dezaktywowałbyś powiedział powiadamianie o swoich kontach, aby nie wiedzieli o Tobie więcej informacji. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać swój profil a potem w twoim informacje osobiste, a obok daty urodzenia zobaczysz ikona prywatności, więc kliknij na nią.

Gdy to zrobisz, zobaczysz kilka opcji do wyboru, które pozostawiłyby tylko możliwość ich umieszczenia tylko ty możesz zobaczyć te informacje, które sprawią, że będą niewidoczne dla innych.

ślady kłódki facebook

Ukrywanie innych informacji na Facebooku

Mimo że Facebook może ujawniać wszelkiego rodzaju dane osobowe, można to kontrolować za pomocą tego samego przycisku prywatności.

Widzimy to w zawartość że przesyłamy w komentarzach wszystkie nasze dane osobowe i inne, do tego stopnia, że ​​możemy kontrolować, czy ci, którzy to wszystko widzą, są przyjaciółmi, kimkolwiek, czy po prostu nikim oprócz Ciebie.

Skorzystaj więc z okazji zarządzać swoimi informacjami i treści w zależności od Twoich upodobań oraz jeśli chcesz uniknąć rodziny lub znajomych, którzy będą przeszkadzać w dostępie do Twoich danych lub treści.

dołącz do naszego kanału telegram