Skip to content

Jak krok po kroku pobierać i instalować gry zgodne z telefonem Alcatel One Touch 4010a, 4016a?

12 de lipiec de 2022

Świat telefonii komórkowej bardzo się zmienił w ostatnich latach, pozostawiając w zapomnieniu marki, które były swego czasu gwiazdami, takie jak Nokia, a wraz z pojawieniem się smartfonów, wypuszczając na rynek producentów takich jak Samsung czy Apple. Alcaltel to jedna z niewielu marek, które z powodzeniem przetrwały w tempie telefonów komórkowych, a dziś nadal jest jednym z faworytów wielu użytkowników.

Należy zauważyć, że te telefony komórkowe zostały wprowadzone na rynek w 2013 roku i chociaż w ostatnich latach pojawiły się telefony o znacznie większej mocy, ten telefon jest nadal w sprzedaży na niektórych rynkach i może być świetną opcją dla tych osób, które nie chcą zbytnio komplikować sobie życia podczas korzystania z telefonu komórkowego.

Z drugiej strony ważne jest, aby wiedzieć, że jedną z jego głównych wad jest pojemność pamięci. Jego pamięć wewnętrzna to 512 MB pamięci RAM i 4 GB do przechowywania plików, aplikacji i danych. Jednak ten problem można rozwiązać za pomocą karty microSD, która może mieć do 32 GB. W takich przypadkach zalecane jest użycie karty microSD klasy 10, ponieważ tego typu karta działa lepiej i szybciej, dzięki czemu telefon działa w bardziej optymalny sposób i nie rozłącza się.

Dzisiaj zobaczymy, jak pobierać gry dla Alcatel One Touch 4010a i One Touch Pop C1 4016

Indeks()

Stare gry Alcatel One Touch

Ze względu na specyfikację techniczną tych telefonów i fakt, że ich system operacyjny jest nieco stary, nie wszystkie gry działają na tym telefonie poprawnie. Niemniej jednak, istnieją w pełni aktualne gry, które możemy uruchomić na Alcatel One Touch bez początkowego doświadczania jakichkolwiek problemów. Posiadanie nieco starszego telefonu komórkowego nie oznacza, że ​​powinniśmy zrezygnować z grania czy cieszenia się najczęściej używanymi aplikacjami.

Gry dla Alcatel One Touch 4010a i One Touch Pop C1

Pierwszym z nich jest Prawdziwe wyścigi 3. Dzięki niemu możemy w pełni przeżyć doświadczenie jazdy najbardziej rozchwytywanymi modelami na rynku z maksymalną prędkością.

Na różnych poziomach możemy dodawać doświadczenie i wprowadzać ulepszenia do naszego samochodu, a najlepsze jest to odwzorowuje detale z najwyższą jakością. Ważne, aby wiedzieć, że musisz sprawdzić, czy na urządzeniu jest co najmniej 1,7 GB wolnego miejsca, aby je uruchomić.

Jeśli podoba Ci się popularny Minecraft, na pewno Ci się spodoba Multicraft: edycja kieszonkowa. Dzięki estetyce i rozgrywce bardzo podobnej do popularnej gry Mojang, jest to gra, w której masz możliwość rozbudzenia swojej kreatywności i możesz budować budynki, a nawet miasto z architekturą i stylem inspirowanym nowoczesnym miastem.

Zabawa w tej grze polega na tym budujesz w dowolnym stylu i możesz spędzać dużo czasu na odkrywaniu w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Wielką zaletą Multicrafta jest to, że oprócz perfekcyjnego działania na Alcatel One Touch 4010a i 4016a, jest całkowicie darmowy, co jest wielką zaletą dla miłośników gier.

Kolejna z gier, z których można korzystać na tych komputerach i o której możemy również powiedzieć, że jest to fenomen tej chwili, ponieważ została pobrana ponad 50 milionów razy, to dobrze znana gra Among Us.

wśród nas postacie z gry

Wspomniana gra jest dość prosta i rozgrywa się na statku kosmicznym w grupie od 4 do 10 osób, z których jedna jest oszustem. Gracze będą wykonywać misje konserwacyjne, podczas gdy oszust będzie próbował ich zabić i sabotować sam statek.stąd przesłanka „znajdź zabójcę”.

Krok po kroku, aby pobrać i zainstalować gry

Krok 1

Przed rozpoczęciem procesu sprawdź, czy Twoje konto Google jest aktywne.

Krok 2

Wybierz aplikację Sklep Google Play na telefonie komórkowym i ŚCIĄGNIJ grę, którą chcesz cieszyć się na swoim telefonie komórkowym Alcatel One Touch.

Krok 3

Po pobraniu przejdź do ZAINSTALOWAĆ grę na urządzeniu, a następnie wybierz OTWARTY.

Gotowy, nadszedł czas, aby cieszyć się najlepszymi godzinami rozrywki i zabawy na telefonie komórkowym Alcatel One Touch.

dołącz do naszego kanału telegram