Skip to content

Jak korzystać ze schowka na klawiaturze Swiftkey Jak to działa?

11 de Maj de 2021

Telefony są świątyniami każdej osoby, ponieważ każdy z nich jest technologią całkowicie spersonalizowaną przez osobę, która go kupiła lub jest jej właścicielem. Dzieje się tak, ponieważ jednym z powodów, dla których ludzie wolą telefony z Androidem, jest to, że masz na to szansę dostosować dużą liczbę ustawień po prostu nie można tego zrobić na innych telefonach.

Przykładem wszystkich dostosowywalnych efektów jest klawiatura. Jeśli masz telefon marki Samsung, będziesz zaznajomiony z problemami, jakie niosą ze sobą klawiatury fabryczne, dlatego zawsze zwracamy się ku innym typom klawiatur. Wśród firm produkujących klawiatury do telefonów jest Microsoft. Rozwinęli się klawiatura o nazwie SwiftKey, która jest bardzo znana wśród użytkowników smartfonów.

Co to jest Swift Key? Skąd mam wiedzieć, czy mam go na swoim urządzeniu?

Od początku produkcji Smartfonów było to znane przeciwnik, który był wystarczająco skuteczny w obliczu autokorekty i przewidywania tekstu zawartego w telefonach iPhone. Dzieje się tak, ponieważ Apple wydało duże pieniądze na opracowanie systemu, który mógłby nauczyć się rzeczy, które użytkownik pisze, aby stworzyć mapę powtarzających się słów, które zaczynają się wyświetlać za każdym razem, gdy osoba zaczyna je pisać, aby zrób to. skróć czas potrzebny na napisanie.

W 2008 roku kilku Amerykanów o nazwisku Jon Reynolds i Ben Medlock opracowało system, który służyłby temu samemu celowi, ale w bardziej efektywny sposób i dla większej liczby telefonów, ponieważ od czasu wprowadzenia tej klawiatury na rynek pozycjonuje się jako jeden z ulubieńcy fanów smartfonów.

Aby dowiedzieć się, czy Twój telefon ma Swift Key, wystarczy uzyskać dostęp do sekcji opcji w telefonie. Zwykle robisz to, opuszczając ekran powiadomienia, a zobaczysz symbol koła zębatego.

Po naciśnięciu wyświetli się menu konfiguracji telefonu komórkowego. U góry zobaczysz lupę, a jeśli ją naciśniesz, pozwoli ci napisać tekst. Napisz słowo „Klawiatura” i pokaże Ci opcję „Klawiatura ekranowa”. Po wejściu do tego menu zobaczysz okno z napisem „Domyślna klawiatura”. Jeśli nie masz klucza Swift, musisz go pobrać z Google Play.

Jak korzystać ze schowka na klawiaturze Swiftkey?

To bardzo proste. Przede wszystkim w schowku masz więcej opcji niż zwykłe kopiowanie i wklejanie, ponieważ w tej sekcji możesz zobaczyć dużą liczbę elementów, które wybrałeś i nie zostały użyte lub zostały zapomniane. Jeśli masz Swift Key przez dobry czas, dostęp do schowka jest katastrofalnym zadaniem, ponieważ musimy zobaczyć duża liczba plików które musimy wyeliminować.

Jeśli zobaczysz zdjęcie dołączone u góry, zobaczysz, że w Swift Key masz przycisk, który składa się z trzech poziomych pasków w lewej górnej części klawiatury. Jeśli klikniesz ten przycisk, pokaże ci konfigurację klawiatury. Tutaj możesz również zmienić kolor, jednak skupimy się na stole po prawej stronie. Spowoduje to wyświetlenie schowka.

tak nigdy nie otworzyłeś schowka, Pokaże ci okno tekstowe, które pokaże ci podstawy usługi i jak możesz ją najlepiej wykorzystać, aby móc używać telefonu jako komputera.

komunikatory mobilne

Jakie inne opcje ma klawiatura Swift Key?

Pomiędzy tymi możesz zmienić kolor klawiatury. Możesz go skonfigurować tak, aby w przypadku, gdy jesteś osobą dwujęzyczną, możesz używać do dwóch różnych języków jednocześnie. Jeśli jednak nadal nie wiesz, jak zmienić klawiaturę telefonu, zalecamy naukę, ponieważ ważne jest, aby maksymalnie dostosować terminal.

Kolejna funkcja, którą ma Swift Key to wibracja podczas naciskania klawiszy. Ma kilka stopni i możesz wybierać między wibracjami silnymi, lekkimi, krótkimi, długimi lub przerywanymi. Oczywiście wiele osób zawsze ostrzega, że ​​zużywa to dużo baterii, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak wyłączyć wibracje w klawiaturach Swift Key. Mobilni eksperci znają wiele sztuczek, takich jak najlepsze klawiatury dla Androida, ponieważ jest kilka firm, które się tym zajmują.