Skip to content

Jak korzystać z Tłumacza Google bez połączenia internetowego z telefonu komórkowego z systemem Android

30 de styczeń de 2021

Tłumacze są dziś korzystnym narzędziem, na to pozwalają rozumieć książki, artykuły i informacje, które nie są napisane w naszym oryginalnym języku. To otwiera drzwi do poznania określonej informacji lub tematu bez bariery językowej.

Jest wielu ludzi, którzy używają ich na całym świecie, uczniowie czasami muszą rozumieć źródła w innych językach. Na przykład przypadek inżynierów, aby zrozumieć instrukcje maszyn w innym językNiektórzy menedżerowie wykonują również studia strategii biznesowej z tym samym warunkiem.

Dlatego potrzeba tłumacza jest bardzo duża, nawet jeśli zainteresowanie zrozumieniem innego języka jest zerowe. Nadal powinieneś mieć tłumacza, nigdy nie wiesz, kiedy musisz użyć tego narzędzia w tej bardzo zmiennej cywilizacji, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak działa i działa tłumacz Google.

Co to jest Tłumacz Google?

Tłumacz Google jest jednym z najlepszych tłumaczy na świeciewynika to z ogromnych inwestycji w rozwój jednej z największych firm na rynku. Dzięki temu widzimy, że w jej bazie znajdują się prawie wszystkie języki świata, a tłumaczenie tekstów z angielskiego na hiszpański i odwrotnie jest niezbędne.

Zawiera również interesujące opcje, których nie mają inne tłumacze stron, takie jak rozpoznawanie głosu, dzięki któremu użytkownik może zaoszczędzić sobie konieczności transkrypcji dokumentu. Jest to bardzo korzystne, ponieważ oznacza oszczędność czasu w przypadku długich pism.

Kolejną fajną funkcją jest Wykryj język, który pozwala użytkownikom poznać język, w którym napisany jest artykuł, książka lub czasopismo, którego są właścicielami. Dzięki dużej liczbie języków, którymi dysponuje tłumacz, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że uda mu się to rozpoznać.

Czego potrzebuję, aby pobrać tłumacza Google?

instalacja aplikacji tłumacza google

Przed pobraniem danych należy wiedzieć, że istnieją dwie formy dostępu, które są bardzo łatwe dla tego konkretnego tłumacza. Pierwszy to dostęp z poziomu przeglądarka urządzenia i wyszukaj Tłumacza Google.

Po drugie pobieranie go na telefon komórkowyChociaż niektóre telefony komórkowe są już fabrycznie wyposażone w tę aplikację, zwykle mają ją wszystkie najnowsze produkty wprowadzone przez Samsunga, ale dla pewności wystarczy poszukać tłumacza wśród opcji, a następnie sekcji z napisami programów.

A jeśli Twój telefon komórkowy nie ma jeszcze zainstalowanej aplikacji, musisz ją wyszukać i pobrać przez Sklep Play, proces pobierania nie będzie spóźniony, ze względu na jego rozmiar może zająć od 3 do 6 minut długo, będzie to również zależeć od prędkość internet, z którym jesteś połączony.

Jak korzystać z Tłumacza Google bez połączenia z Internetem z telefonu komórkowego z systemem Android?

Teraz, jeśli jesteś osobą, która zwykle podróżuje i nie masz dużo czasu na połączenie się z siecią Wi-Fi, a także do Twojej lokalizacji dane mobilne nie docierają dobrze, nie ma się czym martwić. Tłumacz ma formularz do wykorzystania w takich przypadkach.

Następnie dla używać go w trybie offlineInnymi słowy, bez dostępu do żadnego typu sieci, musisz pobrać pakiet językowy. Najpierw musisz otworzyć aplikację, następnie musisz otworzyć wyskakujące menu na lewym ekranie, naciskając przycisk z trzema poziomymi liniami.

Po trzecie, musisz wybierz sekcję tłumaczenia offlineNastępnie na liście, która się pojawi, musimy wyszukać w kolejności alfabetycznej język, którego będziemy używać w trybie offline i kliknąć, aby pobrać. Po tym będziesz mógł uzyskać dostęp do tego języka niezależnie od tego, czy istnieje połączenie sieciowe.

Tłumacz Google to prawdziwy cud w świecie tłumaczeń, jest najbardziej kompletnym i optymalnym, jaki można osiągnąć, znacznie przewyższając zwykłych tłumaczy, które pojawiają się na stronach internetowych, dlatego to narzędzie jest czymś, co powinno mieć wszystko, co komórka.

Warto zauważyć, że Google Chrome oferuje szeroki wachlarz zarówno funkcji, jak i opcji, dzięki którym użytkownicy czują się bardziej komfortowo. Na przykład, jeśli chcesz wyłączyć tłumaczenie witryny, można to zrobić szybko i łatwo.