Skip to content

Jak korzystać z Google Chrome — funkcje i wskazówki

9 de listopad de 2021

Jeśli mówimy o dostępie do internetu, Google Chrome będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem, ponieważ wraz z jego wyszukiwarką pozwoli Ci przeglądać wszechświat stron, z opcjami ułatwiającymi dodawanie i porządkowanie kart dla większej wygody. Następnie powiemy Ci, jakie korzyści zaoferuje Ci ta przeglądarka.

Google Chrome to przeglądarka, która jest wielofunkcyjna, pomoże Ci wykonać wiele zadań i wykona pracę dostęp do ulubionych stron bardzo łatwo, dodając je do pola wyszukiwania.

Zalety korzystania z Google Chrome jako domyślnej przeglądarki

Przeglądarka Google Chrome ma wiele zalet, ponieważ która jest wyszukiwarką, która pomaga swojej społeczności aby przeglądanie Internetu było bardzo kompletne i łatwe. Oto niektóre z jego zalet:

  • Ma bardzo elegancki design: Ma bardzo różnorodny profil, nie trzeba go edytować, żeby miał dobry styl. Kiedy go pobierzesz, niesie ze sobą pozory, które każdemu się spodobają, chociaż jeśli chcesz go edytować, możesz użyć ustawień Google, aby go dostosować.
  • Dobra prędkość podczas przeglądania: Nie potrzebujesz tak dużej prędkości Internetu, aby wykonywać szybkie wyszukiwanie. Łatwo będzie zauważyć różnicę w stosunku do innego programu wyszukiwania.
  • Bezpieczny program: Wchodząc do programów, będziesz mieć pewność, że jesteś w nich bezpieczny, jeśli nie są bezpieczne, zapewni Ci szereg uprawnień, w których będziesz musiał zaakceptować dostęp do nich, aby ostrzec Cię, że okno nie nie mają gwarantowanego bezpieczeństwa.
  • Możliwość synchronizacji z telefonem: Masz tę zaletę, że możesz synchronizować się z urządzeniem, informacje zostaną udostępnione za pośrednictwem poczty e-mail.
  • Informacje będą bezpieczne: Twoje informacje będą tutaj bezpieczne, możesz dodać co chcesz.

Jakie niedogodności mogę wykryć podczas korzystania z Google Chrome?

  • Zajmie dużo miejsca zarówno na procesorze, jak i pamięci: Jest to przeglądarka, która pochłania więcej niż inna popularna przeglądarka.
  • Ograniczony sposób dostosowywania: Google Chrome ma bardzo niewiele narzędzi, dzięki którym dostosowanie Twojej wyszukiwarki będzie idealne.

zalety google chrome

Jakie inne usługi i narzędzia może nam zaoferować Google Chrome?

Google Chrome to przeglądarka oferująca wiele usług i narzędzi, które ułatwią Ci życie, wtedy powiemy Ci, czym one są:

Poznaj Chrome Web Store

Masz możliwość eksploracji witryny Chrome Store, gdzie możesz wyszukuj, pobieraj lub kupuj aplikacje które znajdują się w chmurze internetowej. Aby uzyskać dostęp do tej opcji, musisz zaakceptować wszystkie warunki, które daje platforma, w przeciwnym razie nie będziesz mógł z niej skorzystać.

Tłumacz swoje teksty za pomocą Tłumacza Google

W Google masz możliwość umieszczenia swojego języka pochodzenia, jeśli wejdziesz na stronę, która nie jest w Twoim języku, Google natychmiast ją przetłumaczy, aby więc rozumiesz, co mówi.

Użyj asystenta głosowego

Dzisiaj Google daje Ci możliwość wyszukuj głosowo. Wystarczy wypowiedzieć słowa, a asystent głosowy wykona swoją pracę, aby poprawić wyszukiwanie.

wyszukiwarka google na laptopie

Łatwo przechowuj swoje pliki na Dysku Google

Dysk Google to usługa, która pomoże Ci przechowywać wszystkie rodzaje plików w chmurze, po prostu musisz zsynchronizuj swoje urządzenie z pocztą Chrome aby Twoje pliki były przesyłane i przechowywane tutaj. Będą one nadal pojawiać się na Twoim urządzeniu.

Dysk Google to sposób na zaoszczędzenie miejsca w telefonie, ponieważ teraz możesz nadal mieć swoje pliki bez zajmowania miejsca w pamięci telefonu, jedyną wadą jest to, że koniecznie potrzebujesz połączenia z Internetem, aby je ponownie załadować, to ty nie będzie potrzebować dużej prędkości. Daje również możliwość natychmiastowego utworzenia dokumentu, tak jak jest to całkowicie darmowe narzędzie.

Wysyłaj e-maile przez Gmaila

Gmail to opcja przeglądarki Google Chrome, która służy do przesyłania wiadomości przez e-mail. Masz też opcję mieć fora, czat lub wideoczat. Jest to jedno z najważniejszych narzędzi komunikacyjnych na świecie, ponieważ jest bardzo łatwo dostępne, a także całkowicie bezpłatne.

Zapewnia 15 GB miejsca na dane. Możesz nie tylko wysłać wiadomość do jednej osoby, masz również możliwość wielokrotnego przekazywania informacji, a także włączania do wysyłki różnych osób. Używają go wielcy biznesmeni, studentów lub ludzi z całego świata.

dołącz do naszego kanału telegram