Skip to content

Jak korzystać z Apple Music na Androidzie krok po kroku

29 de styczeń de 2021

Fani muzyki, tym razem pokażemy Wam aplikację, w której będziecie mogli posłuchać muzyki swoich ulubionych piosenkarzy i na to pozwoli używaj Apple Music w systemie Android. Ta usługa jest czymś nowym, aw tym artykule pokażemy, jak to zrobić zaloguj się lub załóż konto, i wypróbuj Apple Music przez trzy miesiące na swoim urządzeniu z Androidem.

Jak korzystać z Apple Music

Ta aplikacja jest jednym z wielkich konkursów Spotify. Aby użyć go w telefonie komórkowym, wykonaj następujące czynności.

 1. Pobierz aplikację ze Sklepu Play. Jest kompatybilny z Androidem 4.3 lub nowszym, więc najpierw zalecamy sprawdzenie wersji Androida.
 2. Następnie otwórz aplikację i wybierz opcje Menu / Dla Ciebie /Bezpłatna wersja próbna (to jest trzy miesiące).
 3. Potwierdź swoje dane i zaakceptuj regulamin.

Po wykonaniu tych czynności możesz zacząć obserwować swoich znajomych i ulubionych artystów. Możesz wybrać najnowsze utwory i najlepszą muzykę, ponieważ to pierwsza rzecz, o którą poprosi Cię Apple Music. Menu jest dość intuicyjne i przyjemne.

Dzięki różowym balonom zobaczysz gatunki swoich ulubionych artystów i tych, których nie lubisz, dzięki tym prostym krokom możesz cieszyć się ulubioną muzyką.

 • Wybierz swój ulubiony gatunek raz, naciskając dwukrotnie, a jeśli nie podoba ci się określony gatunek muzyczny, naciśnij i przytrzymaj, aby go usunąć.
 • Po zakończeniu kliknij następną opcję w prawym górnym rogu.

W tym momencie następny ekran pozwoli Ci wybrać swoich ulubionych artystów. Funkcje są takie same jak poprzednia, są to te same kroki, które należy wykonać, aby wybrać artystów, których lubisz, lub nie.

Możesz wywołać więcej artystów, naciskając opcję „Więcej artystów” w prawym górnym rogu. Apple Music zapyta Cię o gatunki i artystów z zamiarem tworzenia list odtwarzania na podstawie tych upodobań.

Dlatego dobrze, że bardzo dobrze określ swoje gatunki muzyczne i artystów. Ponadto Apple Music zarekomenduje najlepszą muzykę, jakiej możesz słuchać, a po wybraniu artystów i gatunków Apple Music utworzy sekcję o nazwie „Dla Ciebie”.

Możesz tam zobaczyć kolekcję albumów, piosenek lub artystów, którzy mogą Ci się spodobać. Nawet w menu trzech poziomych pasków znajdujących się w ¨ lewym górnym rogu¨ będziesz mógł zobaczyć wszystkie sekcje Apple Music Czym oni są:

 • Dla Was.
 • Ustawienia: Znajdziesz zarządzanie subskrypcją, jakość dźwięku i opcję włącz / wyłącz odtwarzanie muzyki w sieciach komórkowych itp.
 • Nowość: zobaczysz obecnie najpopularniejsze i najpopularniejsze utwory i wykonawców.
 • Radio: Ma kilka list tematycznych i Beats 1, stacja radiowa działa 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.
 • Połącz: będziesz mógł łączyć się i przeglądać publikacje swoich ulubionych artystów.
 • Listy: listy, które utworzyłeś, są tutaj zapisywane, a te, które masz, tak aby słuchaj offline.
 • Moja muzyka: Znajdziesz swoją muzykę kupiony w iTunes lub tym, który masz i iCloud.

Jeśli podoba Ci się ta aplikacja i zdecydujesz się kupić licencję, możesz być zainteresowany przeniesieniem swoich list odtwarzania Spotify do Apple Music.

Co warto wiedzieć o Apple Music dla Androida

Następnie powiemy Ci, co musisz wiedzieć o Apple Music, aby wziąć to pod uwagę podczas korzystania z niej na urządzeniu z Androidem.

Apple Music w samochodzie

 • Pierwszą rzeczą jest to, że musisz mieć Apple ID, możesz zarejestrować się w aplikacji za pośrednictwem iTunes na komputerze lub w witrynie iCloud.com
 • Nie możesz używać Apple Music jako odtwarzacza muzyki zapisanego w telefonie.
 • Apple różni się nieco od swojej oryginalnej aplikacji na iOS, mając pewne aspekty Androida, które są wierne.
 • Podobnie jak w przypadku innych usług przesyłania strumieniowego muzyki, możesz słuchać Apple Music z dowolnej przeglądarki.
 • „Abonament rodzinny” nie jest obecnie dostępny. W Androidzie możesz subskrybować tylko do indywidualnego planu.
 • Jest w wersji beta, co na to wskazuje nie w pełni skończony i może ma pewne usterki, takie jak powolna aplikacja.
 • Kolejną dużą nieobecnością jest to, że Apple Music nie znajduje się na liście opcji, którymi można manipulować za pomocą poleceń głosowych.

Jesteśmy pewni, że dzięki tym krokom i danym z tej aplikacji jesteś gotowy do użycia i cieszenia się Apple Music na urządzeniu mobilnym z systemem Android.