Skip to content

Jak kopiować i wklejać obrazy z Internetu do programu Word lub PowerPoint za pomocą klawiatury

13 de listopad de 2022

Wzrok jest jednym z najbardziej cenionych zmysłów człowieka, ponieważ dzięki niemu możemy obserwować ludzi, krajobrazy, przedmioty, zwierzęta i wiele innych rzeczy, które są wokół nas.

Ale także w sieciach wiele obrazów JPEG, które są rejestrowane przez profesjonalne aparaty do telefonów komórkowych. Również te, które media nadawcze i rozrywkę. Oprócz tworzenia plików JPEG w programie PowerPoint w ramach całego procesu, który omówimy poniżej.

Wiele udostępnianych zdjęć jest rejestrowanych na różne sposoby, czy to telefonami komórkowymi, profesjonalnymi aparatami fotograficznymi i całą gamą opcji, które są ostatecznie udostępniane wszystkim.

Środki komunikacji są dostępne niemal na całym świecie, a także w Internecie. I w naszym pragnieniu, aby móc samodzielnie wykonać wiele obrazów przesyłanych w sieci, stosujemy techniki. Następnie pokażemy ci jak skopiować i wkleić obraz jpg z internetu

Techniki kopiowania i wklejania obrazów JPG z Internetu

Kiedy próbujemy kopiować z sieci na nasze urządzenie elektroniczne i wiele razy nie wiemy, jak to zrobić. Powstaje wątpliwość jak włączyć kopiowanie i wklejanie jpg z internetu. Ze względu na problemy z typem formatu podczas kopiowania pliku, pojawia się powiadomienie o problemie z obrazem jpg.

Nie można go wyświetlić na ekranie i nie wiemy, jak go rozwiązać. Ta krótka treść wyjaśni jak włączyć kopiuj i wklejaj obrazy JPEG z Internetu. Są to bardzo proste kroki, jednak trzeba zwrócić uwagę na szczegóły.

Jak skopiować i wkleić obrazy JPG z Internetu do programu Word lub PowerPoint?

Najważniejsze byłoby, abyś wybrał obraz z Internetu, który chcesz kopiuj i wklej na Twoim urządzeniu elektronicznym.

bądź tym tablet, telefon komórkowy lub laptop aby następnie wygenerować plik na urządzeniu. Ustaw kursor na obrazie lub, jeśli jest to ekran dotykowy, naciśnij obraz bez względu na to, gdzie się znajduje, o ile się na nim znajduje.

Robić Kliknij na nim lub naciśnij przez kilka sekund zobaczysz, że słowo Kopiuj pojawi się, więc wybierz go. Następnie przejdź do zakładki Start, która znajduje się na pasku pulpitu komputera, wyszukaj poniżej programy i naciśnij.

Jeśli jest jednym dotknij inteligentnego urządzenia jak tablet w menu, poszukaj aplikacji Paint. Wybierz dotykiem, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami w następnym akapicie po otwarciu aplikacji. Słowo zostanie odzwierciedlone Akcesoria Wybrałem ponownie iw końcu słowo ”Farba” pojawi się jego ikona i otworzy się nowe okno.

Po otwarciu programu Paint możesz najechać kursorem na biały obszar przeznaczony dla obrazu wyświetlanego przez program Paint. i klikając słowo się pojawi pasta ma symbol, więc wybierz pasta.

Będzie też łatwy do skopiowania za pomocą klawiatury komputera, naciskając jednocześnie klawisze ctrl + v na pustym miejscu.

Lub jeśli masz urządzenie dotykowe, naciśnij i przytrzymaj palec na obszarze przeznaczonym na obraz w programie Paint. Automatycznie wyrzuci opcję pasta a dotykając go delikatnie, możesz pasta zdjęcie.

Jak zapisać obraz po wklejeniu jednym kliknięciem

Po wklejeniu obrazu będzie łatwo go zapisać, przejdź do ikony wewnątrz farby, która mówi Plik, Archiwum i znajdź słowo Zapisz jako i kliknij na niego. Pojawi się małe okno, a na rozwijanym pasku słowo Rodzaj oznacza to, w jakim formacie pliku zostanie zapisany obraz.

Skopiuj zdjęcia z Internetu w programie Word

W Rodzaj wybierać JPEG a w górnym polu obok, co jest napisane Nazwa wpisz nazwę pliku, który chcesz umieścić i na koniec wybierz Ratować. Gotowe, postępując zgodnie z tymi prostymi instrukcjami teraz twój obraz jpeg zostanie zapisany na twoim komputerze gotowy do użycia lub do obejrzenia w galerii obrazów, a wszystko to za pomocą Kliknij.

Zapisywanie tych przyjemnych chwil naszego życia na zdjęciach i obrazach sprawia nam ogromną radość i jest bardzo przydatną formą komunikacji, dlatego nauka zapisywania obrazu w formacie JPEG jest bardzo ważna.

dołącz do naszego kanału telegram