Skip to content

Jak konwertować lub konwertować pliki TXT na dokumenty Word DOC – bezpłatnie online

20 de Maj de 2021

Kiedy próbujemy przesyłać pliki TXT do Word DOCOprócz każdego formatu pliku możemy być nieco skomplikowani. Są tacy, którzy uciekają się do pobierania i instalowania programu w tym celu, co jest niepotrzebne, ponieważ można to zrobić online i za darmo.

Jeśli chcesz konwertować lub przekazywać pliki TXT do dokumentów Word DOC, a próbowałeś różnych sposobów, ale nie byłeś w stanie tego zrobić, nie martw się. Tutaj przedstawiamy samouczek, w którym nauczysz się przesyłać pliki TXT do Word DOC i odwrotnie, łatwo bez pobierania czegokolwiek.

Jak konwertować lub konwertować pliki TXT na dokumenty Word DOC online i bezpłatnie?

Obsługiwany jest proces konwersji jednego formatu na inny Nie jest to skomplikowane, w rzeczywistości istnieje obecnie wiele platform do tego przeznaczonych, na których każdy użytkownik może przekonwertować plik o określonym formacie, aby przekazać go do innego, który jest kompatybilny i niezbędny.

Oto jak wiele witryn internetowych i różne programy udaje im się pomóc użytkownikom, aw różnych sytuacjach w naszym życiu będziemy potrzebować jednego formatu i drugiego, w zależności od tego, co musimy zrobić.

Zanim ci powiem jak konwertować pliki TXT do DOC z programu Word Korzystając z metody online, która jest również bezpłatna, możemy zasugerować, aby najpierw rozpocząć od czytnika poleceń CMD, aby utworzyć tego typu pliki.

Odbywa się to w celu uzyskania pliku TXT, a następnie przekonwertowania go do formatu DOC. Teraz musisz tylko pamiętać, że ten proces Zacznij od wybrania dowolnej strony zajmij się tym.

Dla uproszczenia sugerujemy wybranie „ Convertio ”, a po wejściu do jego interfejsu wystarczy kliknąć „ Prześlij plik … ”, wybierz opcję od „do DOC”i kliknij Konwertuj. Na koniec pozostaje tylko rozpocząć pobieranie przekonwertowanego pliku i umieścić go na komputerze.

Jak bezpłatnie przekonwertować lub przekonwertować plik DOC z programu Word na TXT online?

Zasadniczo wystarczy zastosować tę samą procedurę, a na etapie wyboru opcji „do DOC” trzeba będzie wybrać opcję „do TXT”, a reszta pozostaje taka sama, kontynuując kliknij „ Konwertuj ” i na koniec zapisz plik na komputerze.

Proces jest naprawdę prosty, komplikujemy go tylko wtedy, gdy uważamy, że tak nie jest i potrzebujemy określonych typów programów, a także ich pobrania i instalacji, aby ostatecznie zastosować konwersję; ale tak naprawdę nie potrzebujesz tego i można to zrobić z poziomu samej przeglądarki.

Nie jest to przekazywanie pliku tekstowego do pliku obrazu ani konwertowanie dokumentu DOC Word na HTML, co jest jeszcze bardziej uciążliwe. Są to raczej proste kroki, z których może skorzystać każdy, kto ma dostęp do Internetu.

Aby zastosować konwersję z 'Convertio’, ponieważ jest to konwerter onlinePowinieneś wiedzieć, że można to zrobić za pomocą Microsoft Office online, a to dla większej wygody i szybkości.

Jednak ten ostatni nie jest to wcale obowiązkowe. Cóż, możesz to zrobić z programu Word zainstalowanego na komputerze lub pobrać go za pomocą smartfona z Androidem do użytku, jak uważasz.

Jakie inne konwertery formatów dokumentów istnieją i można ich używać online?

Fakt po wybraniu „Convertio” Jako najwygodniejsza i najłatwiejsza w obsłudze opcja, nie oznacza to, że jest jedyną, która istnieje, aby konwertować tego typu pliki.

W rzeczywistości zaskakuje duża liczba konwerterów online, których możemy użyć do tego celu, niektórych bezpłatnych, a innych płatnych.

konwertuj pliki txt na doc online bezpłatnie

Jeśli chcesz wypróbować darmowy konwerter online, inny niż ten, który już wyjaśniliśmy, możesz po prostu szukaj w swojej przeglądarce za pośrednictwem Google.

W ten sposób znajdziesz kilka opcji, a wszystkie z pewnością posłużą Ci do konwersji lub przejścia Pliki TXT do Word DOC.

Będziesz mieć taki „Online-convert.com”, „Online2pdf.com”, „Onlineconvertfree.com”, „Aconvert.com” i wiele innych opcji do wyboru, w których można sprawdzić, która z nich jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Najważniejsze, że możesz zrób to za darmo i online, dzięki czemu nie musisz wybierać konwertera typu programowego, który jest zainstalowany na komputerze, ani nie musisz płacić za prosty typ konwersji.