Skip to content

Jak kończyć połączenia za pomocą przycisku zasilania?

23 de marzec de 2021

W dzisiejszym artykule zobaczymy jak kończyć rozmowy za pomocą przycisku włączania / wyłączania w niezwykle prosty sposób i w kilku krokach. Zobaczymy samouczek dla większości urządzeń z systemem operacyjnym Android i dla tych, którzy mają czysty system Android.

Coś, czego nie możemy uniknąć, to wypadki, a pęknięty ekran jest dość powszechny. Być może masz znajomego, który ma pęknięty ekran lub nawet sam go masz. Może to skomplikować sprawę podczas korzystania z urządzenia.

Może nie jest to dla ciebie wygodne kończ rozmowy z telefonu komórkowego ponieważ masz tylko uszkodzony ekran w tym miejscu lub że ma spalony obszar. Być może pomysł zakończenia go przyciskiem blokady jest łatwiejszy i szybszy. Tak czy inaczej, dobrą rzeczą jest to, że nie jest to trudne do osiągnięcia.

Wszystkie urządzenia z systemem Android od dawna mają tę funkcję. Znajduje się w menu dostępności. W niektórych przypadkach, w zależności od modelu, marki i wersji, znalezienie tej opcji może być nieco trudne.

Ale nie martw się, ponieważ pomożemy Ci ją znaleźć, abyś mógł zakończyć każdą rozmowę. Niezależnie od używanej aplikacji, z przycisk włączania i wyłączania z twojego terminala.

Android ma wiele sztuczek i ustawień, które można wykonać w odniesieniu do połączeń, na przykład blokowanie połączeń z nieznanych numerów. Dzisiaj zobaczymy ten prosty samouczek, który pomoże Ci uzyskać większy komfort podczas ich cięcia.

Ten przewodnik jest zbyt prosty, będziemy postępować krok po kroku, aby nikt się nie zgubił i każdy mógł skonfigurować tę opcję. Mogą go włączać lub wyłączać tyle razy, ile chcą, aby móc sprawdzić, czy jest to dla nich naprawdę wygodne.

Jak zakończyć połączenie za pomocą przycisku blokady i zasilania

  • Kroki, które musimy wykonać, aby móc zakończyć dowolne połączenie za pomocą przycisku włączania, wyłączania i blokady, są bardzo proste do wykonania. Należy wykonać następujące czynności:
  • Najpierw przejdźmy do „Ustawienia”Z szuflady aplikacji.
  • Teraz powinieneś poszukać menu „Dostępność”.
  • Następnie będziemy musieli wyszukać „Zadzwoń, odbierz i zakończ”.
  • Następnie jedyne, co musisz zrobić, to zaznaczyć opcję „Naciśnij klawisz zasilania, aby ustawić zakończenie połączenia” lub podobne.
  • Metoda, którą omówiliśmy powyżej, działa na zdecydowanej większości urządzeń mobilnych. Jednak dla tych, którzy mają czystego Androida, może się to nieco różnić i poniżej określimy, jak powinni to zrobić.

Jak kończyć połączenia za pomocą przycisku zasilania

  • Idziemy do „Ustawienia„Na naszym urządzeniu z szuflady aplikacji.
  • Teraz poszukamy sekcji „Dostępność”.
  • W tej sekcji zobaczysz, że jedna z opcji nosi nazwę „Rozłącz rozmowy przyciskiem wyłączania”.
  • Należy pamiętać, że niektóre nazwy mogą się nieznacznie różnić, ponieważ często zależy to od producenta urządzenia. Ale opcje są dostępne.

Ta funkcja ułatwień dostępu jest dostępna na Androidzie od dłuższego czasu. Mamy nadzieję, że nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli chodzi o naukę kończenia lub kończenia połączeń za pomocą przycisku blokady w moim telefonie.

ręka manipulująca palcem telefon komórkowy

Na wypadek, gdybyś chciał o coś zapytać menu dostępności lub masz wątpliwości, jak zakończyć dowolną rozmowę za pomocą przycisku włączania / wyłączania.

Pamiętaj, że zawsze możesz zostawić komentarz na dole strony, z przyjemnością pomożemy Ci we wszystkim, co niezbędne, abyś mógł wreszcie skonfigurować swoje urządzenie tak, aby było jak najbardziej wygodne.

dołącz do naszego kanału telegram