Skip to content

Jak grać w wirtualną loterię z Google Doodle w przeglądarce?

26 de styczeń de 2022

Z pewnością zauważyłeś, że za każdym razem, gdy otwierasz Google w przeglądarce, jego logo ma zwykle animowaną przesłonę, która reprezentuje celebrację jakiegoś wydarzenia, osiągnięcia, osoby, święta lub upamiętnienia; nazywa się to Google Doodle. Jednak z tej okazji składa się hołd meksykańska gra planszowa, loteria.

Ta gra jest bardzo popularna w domach dużej części Ameryki Łacińskiej; Dlatego postanowiono stworzyć interaktywne doodle dla wielu graczy do łączenia się ze sobą. Przez Internet, aby grać online z ponad 30 krajów, do których użytkownicy mają dostęp.

Z jakich urządzeń mogę grać w loterię Google?

Rodzinne gry planszowe wnoszą radość do domu za każdym razem, gdy spotykają się, aby świętować, ale teraz nie musisz czekać na specjalną randkę, aby móc graj w lotto z najbliższymi. Bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, potrzebujesz tylko urządzenia, które może połączyć się z internetem, aby uzyskać dostęp do Google Doodle.

Tutaj znajdziesz oryginalną grę loteryjną z wieloma ulepszeniami, dzięki czemu możesz dzielić się nią z kimkolwiek chcesz online i dobrze się bawić. Dowiedz się, jak grać na różnych urządzeniach mobilnych i komputerach.

Telefony komórkowe z systemem iOS i Android

Aby móc grać z dowolnego miejsca, Google pozwoliło dowolnemu smartfonowi, który ma połączenie z Internetem i ma dostęp do przeglądarki, na grę bez konieczności korzystania z komputera lub aplikacji zewnętrznych. Musisz tylko otworzyć przeglądarkę Google, takwpisz „Google Doodle” w pasku wyszukiwania.

Tam karuzela z opcje Doodle menu plików, więc musisz przesuwać pasek od prawej do lewej, aż znajdziesz obraz loterii, który odpowiada bardzo animowanemu „Słońce”, zwanemu „Lay”. Kliknij go i poczekaj, aż gra się załaduje.

Jeśli grasz po raz pierwszy, radzimy przeczytać początkowe instrukcje lub, jeśli chcesz, możesz je pominąć za pomocą przycisku „Pomiń instrukcje” w prawym dolnym rogu. Teraz wybierz tryb gry, losowy lub ze znajomymi, aby grać w grupie; i baw się dobrze grając na loterii.

Komputery z różnymi systemami operacyjnymi

Nie ma znaczenia, jaki masz system operacyjny lub przeglądarkę, po prostu musisz być w stanie dostęp do adresu URL google i umieć pisać w wyszukiwarce Google Doodle. Następnie poszukaj karuzeli plików Google, w której będziesz musiał kliknąć strzałkę po prawej stronie, aby przesunąć i znaleźć grę loteryjną z odpowiednim obrazem „Słońca” i nazwą pod nim.

Po wybraniu gry będziesz musiał poczekać na załadowanie strony gry, zanim klikniesz logo Play wśród kart gry. Możesz pominąć samouczek lub przeczytać go, jeśli grasz w tę grę po raz pierwszy; wybierz rodzaj gry, w którą chcesz zagrać, czy to w trybie losowym, czy ze znajomymi.

Jakie tryby gry oferuje mi loteria Doodle?

Ta loteria oferuje dwa bardzo proste tryby gry, wystarczy utrzymać stabilne połączenie internetowe, aby móc losowo dzielić się jednocześnie podłączonych użytkowników w różnych częściach świata. Jak również zaprosić znajomych za pośrednictwem linku, aby móc grać przy tym samym stole online.

Interfejs gry loteryjnej

Losowa gra z graczami online

Aby grać w sposób losowy, gra utworzy stół, na którym jest inny użytkownicy z całego świata połączeni online wybierz ten sam tryb gry. W ten sposób, dopóki wszystkie miejsca do gry nie zostaną zapełnione, gra się nie rozpocznie.

Gdy stół się zapełni, głos słynnego influencera i youtubera Luisito Comunica poprowadzi Cię przez nazywanie postaci, których musisz szukać w swojej regule i przykryj je fasolą, jeśli je masz. Kto pierwszy zapełni cały karton, ze wszystkimi znakami wymawianymi Win!

Udostępnij swój link i dołącz do znajomych

Innym sposobem gry jest udostępnienie linku wygenerowanego przez Google podczas wybierania trybu gry „Z przyjaciółmi”. W ten sposób wszyscy, którzy otworzą link automatycznie dołączą do wygenerowanego przez Ciebie stołu do gry, a gdy miejsca się zapełnią, rozpocznie się runda.

Jakie tryby gry ma loteria Doodle?

Doodle loteria to gra inspirowana meksykańską tradycją, ale wprowadzone do internetu, aby móc cieszyć się nim gdziekolwiek jesteś. W taki sposób, abyś mógł się dobrze bawić i dzielić na spotkaniu, na przerwie szkolnej, w czasie wolnym, podczas lunchu lub gdziekolwiek masz ochotę pobawić się przez chwilę ze znajomymi i nie mają oni fizycznych kart, ale jeśli internet w swoich telefonach komórkowych.

Losowy

Teraz, jeśli nie masz bliskich przyjaciół lub są zajęci graniem z tobą, to nie ma znaczenia!W ten sam sposób możesz połączyć się z siecią i zdobyć losowych przeciwników, aby dobrze się bawili podczas gry na loterii. Pamiętaj, kto pierwszy śpiewa „lotto” wygrywa, więc miej oko na piosenkę, aby pokryj wszystkie postacie fasolą że ogłoszą i mają na twojej karcie i wypełnią wiersz tak szybko, jak to możliwe.

bilet, na który gra wygrała

Z przyjaciółmi

Z przyjaciółmi możesz cieszyć się w dowolnym momencie, możesz go wykorzystać jako rozrywkę podczas uroczystego przyjęcia, dzielić się i miłego spędzenia czasu i zapamiętaj chwile rodzinne lub z dzieciństwa dzięki Google Doodle i najlepszym grom, które Ci oferuje. I pamiętaj, aby udostępnić swój link.

dołącz do naszego kanału telegram