Skip to content

Jak edytować i zmieniać kolor oczu na Androidzie lub iPhonie za pomocą Eye Color Studio

9 de kwiecień de 2023

Do dziś w sieciach społecznościowych, takich jak Instagram. Wiele osób szuka aplikacji do modyfikacji zdjęć w taki sposób uczynić je spektakularnymi Jedną z tych koniecznych zmian jest motyw oczu.

Pomiędzy filtrami tak wielu stylów. Oczy są niezbędne do podkreślenia każdego rodzaju fotografii, którą sami sobie robimy. Dlatego będziemy polecać najlepsze aplikacja zmieniająca kolor oczu na Androida, a także na iOS.

W ten sposób możesz nosić inny kolor oczu z Eye Color Studio

Wiele razy chcemy wiedzieć, jak wyglądamy oczami innego koloru, czy są bardzo jasne, czy bardzo ciemne, chociaż wiele razy chcemy wrzuć bardzo dobre zdjęcie do naszych sieci społecznościowych, w których wyglądamy bardzo dobrze i inaczej.

Kiedy robimy zdjęcie i edytujemy je, naprawdę lubimy je edytować i zmienić nam kolor oczu jest jednym z nich, ponieważ sprawia, że ​​wyglądamy jak ktoś inny.

Niejednokrotnie chcemy zmienić kolor naszych oczu, ale prawdę mówiąc, wiele aplikacji, które znajdujemy, sprawia, że ​​nasze oczy wyglądają bardzo nierealnie, aż dochodzimy do punktu, w którym zdjęcie pozostaje z bardzo słaba jakość.

Dlatego w tym samouczku pokażemy, jak to zrobić zrób to w świetnej aplikacji i że możesz pochwalić się uroczymi oczami z całkiem naturalnym akcentem.

Najlepsza aplikacja do zmiany koloru oczu i bardzo naturalna

Istnieje wiele aplikacji dot zmienić kolor oczu na zdjęciach. Jednak pomimo tego, że znaleźliśmy ich sporo w sklepie obu systemów operacyjnych. Jest taki, który wyróżnia się spośród innych ze względu na liczbę kolorów, które posiada.

Aplikacja jest dość dobrze znana i jest zdecydowanie najlepszą, jaką znajdziesz przynajmniej obecnie. Jest o Studio kolorów oczu A co najlepsze, ta aplikacja jest darmowa. Ale zmiana koloru oczu to nie jedyna rzecz, która wyróżnia się w tej aplikacji. Ponieważ będziesz mógł nawet zmienić ich jasność. Nawet kontrast oczu.

Pamiętaj, że aby pobrać aplikację, ważne jest, aby jeśli masz plik urządzenie z systemem operacyjnym Android Masz zainstalowany Sklep Play, czyli sklep, w którym możesz pobierać aplikacje, a jeśli masz urządzenie z systemem operacyjnym iOS, masz zainstalowany App Store.

test studio koloru oczu

Jak w prosty sposób zmienić kolor oczu

W poniższym przewodniku zobaczymy jak zmienić kolor oczu w Eye Color Studios. Postaramy się być jak najbardziej szczegółowi, abyś po tym dość prostym samouczku mógł tworzyć własne kombinacje i wypróbować, która z nich jest najlepsza.

Bardzo ważne jest, aby zdjęcie, które zamierzasz edytować, było dobrej jakości i oświetlenia oraz było dobrze zrobione, tak aby kolor oczu wyglądać dużo bardziej naturalnieponieważ często zdarza się, że jakość lub oświetlenie zdjęcia jest dość złe, a edycja zdjęcia jest bardzo zauważalna.

Przed kontynuacją. Jeśli nie masz tej aplikacji pobranej możesz go wyszukać po nazwie w Sklepie Play. Jeśli masz system iOS, możesz go znaleźć w App Store.

  • Pierwszą rzeczą, którą zamierzamy zrobić, jest oczywiście otwarcie wspomnianej aplikacji.
  • Następnie wciśniemy przycisk z napisem „Nowe zdjęcie”, które można znaleźć na górze.
  • Pojawi się nowe menu. Tutaj musisz naciskać Galeria aby móc wybrać zdjęcie, na które chcemy zmienić kolor oczu.
  • Po wybraniu zdjęcia Wracasz do ekranu głównego, gdzie aplikacja dba o pokazanie nam, gdzie na zdjęciu znajdują się oczy.
  • Oczy, o których mowa, są powiększone i pojawia się pasek z szeroką gamą opcji. Po prawej stronie można umieścić idealny rozmiar oczu.
  • Po obramowaniu oczu, to, co zamierzamy zrobić, to naciskać Następny A teraz jeśli mamy wybrać kolor jaki chcemy mieć oczy.
  • Po zakończeniu pozostaje tylko nacisnąć koniec aby zdjęcie zostało zapisane.

Teraz masz nowy kolor w oczach i możesz udostępnić zdjęcie znajomym lub w sieciach społecznościowych bez żadnego problemu. Najlepiej byłoby wypróbować różne kolory pasujące do koloru skóry itp. To już zostawiamy tobie.

dołącz do naszego kanału telegram