Skip to content

Jak edytować filmy w WhatsApp – krok po kroku (przykład)

29 de styczeń de 2021

Niewątpliwie WhatsApp coraz bardziej zaskakuje nas swoją intuicyjną platformą i jej szybkość komunikacji z innymi użytkownikami. Biorąc pod uwagę, że jest to jedna z najbardziej kompletnych i atrakcyjnych aplikacji, która działa szybko, umożliwiając korzystanie z szeregu narzędzi. Jednak wielu nadal nie wie, co to jest, do czego służy i jak działa WhatsApp.

Najlepsze jest to, że ta aplikacja, oprócz tego, że jest bezpłatna i ma prosty interfejs, umożliwia przesyłanie stanów, takich jak filmy lub zdjęcia. Ale to nie wszystko, bo też posiada własny edytor wideo. Który ma bardzo prosty sposób użycia.

Ale jeśli nie wiesz, jak edytować filmy na WhatsApp, nie martw się, ponieważ tutaj pokażemy Ci krok po kroku, jak to zrobić.

Edytuj filmy w WhatsApp

Jeśli nie masz edytora wideo i chcesz przesłać długi film do mojego statusu WhatsApp, możesz to zrobić z tej samej aplikacji bez żadnego problemu. Również ten redaktor ma bardzo atrakcyjne i kreatywne narzędzia i opcje, dzięki czemu Twoje filmy staną się piękną kreacją.

Tryb korzystania z tego edytora jest naprawdę prosty i nie zajmie dużo czasu, ale jeśli pozostawi ci plik fascynujący wynik. Więc bez zbędnych ceregieli zobaczmy, jak to się robi:

Kroki edycji wideo w WhatsApp

  • Otwórz aplikację WhatsApp
  • Kliknij Stany
  • Naciśnij element aparatu, który znajduje się w lewym dolnym rogu
  • Tam możesz nagrać film lub wybrać go z galerii
  • Niezależnie od Twojego wyboru, gdy tylko będziesz mieć wideo gotowe do przesłania go do stanu, opcje edycji pojawiają się w górnym obszarze
  • Możesz skrócić film, zostawić go jako GIF, umieścić naklejki na filmach WhatsApp, emoji, tekstach.
  • W ten sam sposób pojawia się pasek z różnymi odcieniami. Możesz nacisnąć dowolny z tych kolorów i nadać wideo inny efekt.

dodaj WhatsApp emoji

  • Na koniec kliknij Wyślij, a Twoje wideo pojawi się na Twoim statusie WhatsApp.

Z drugiej strony, jeśli chcesz wysłać wideo do czatu, musisz powtórzyć ten sam proces. Ale w przeciwieństwie do wcześniej wyjaśnionych, musisz dołączyć plik do czatu, a następnie kontynuować procedurę edycji.

Edytuj zdjęcia w WhatsApp

WhatsApp pozwala nam również przesyłać i edytować zdjęcia w WhatsApp przed ich wysłaniem, bez konieczności korzystania z profesjonalnego edytora. Aby to zrobić, musisz wykonać te same kroki, o których mowa powyżej, ale w przeciwieństwie do nich musisz dodać lub zrobić zdjęcie.

Ta funkcja to znacznie więcej praktyczne i szybkiei oferuje bardzo dobre wyniki. Ponieważ możesz dodać szeroką gamę emotikonów, w tym lokalizację w czasie rzeczywistym. Możesz także dodać kolor, który chcesz zaznaczyć, lub dodać tekst.

Bez wątpienia to narzędzie jest bardzo intuicyjne, dlatego wykonanie tego typu edycji zajmie kilka minut. Najlepsze jest to, że możesz dostosować zdjęcie lub obraz do swoich upodobań.

Dlatego nie musisz już uciekać się do innych edytorów, które mogą być bardzo ciężkie lub mieć skomplikowany interfejs. Na szczęście WhatsApp oferuje nam to zabawne narzędzie.

Co więcej, jest to ważne podkreśl, że dotyczy to nie tylko państw, bo w ten sam sposób z edytora możemy skorzystać, gdy wyślemy zdjęcie na konkretny czat lub grupę.

Główną zaletą tego narzędzia WhatsApp jest to, że bardziej praktyczna jest edycja wideo lub zdjęć. Nie będziesz też musiał pobierać innego edytora.

Wreszcie, mamy nadzieję, że ten post ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię. Czy byłeś w stanie edytować filmy w WhatsApp?Czy znasz inną metodę edycji filmów WhatsApp? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.